Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Davin 23 maja 2014, 22:11
tarantula, nie przejmuj się bo tu tak każdy temat wygląda. :mrgreen:
Davin

przez pająk 23 maja 2014, 22:15
Aranjani napisał(a):tarantula, ale oni zawsze bedą :mrgreen:

Dlatego też ten topik będzie istniał po wsze czasy, póki w ziemie nie pierdyknie Koniec Niebieski ;]
pająk

przez kupmitrumne 23 maja 2014, 22:16
Szybko prędko niech coś walnie :105:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 23 maja 2014, 22:21
tarantula napisał(a):
Aranjani napisał(a):tarantula, ale oni zawsze bedą :mrgreen:

Dlatego też ten topik będzie istniał po wsze czasy, póki w ziemie nie pierdyknie Koniec Niebieski ;]

pozniej tez bedzie istniał :mrgreen: on nie tak łatwo się podda :lol:
Aranjani

przez Semir 24 maja 2014, 11:31
kupmitrumne napisał(a):macieywwa, na al. unii jest cicho i spokojnie , moje osiedle w końcu , chyba , że po meczu to inna historia , proponuje Bałuty , zachodnią tam po zmroku bez kastetu i pały nie można chodzić :lol:

Ja mieszkam na starym Widzewie i tylko parę kroków mam do Śródmieścia. Zawsze coś się dzieje nudy nie ma a co do kastetów pałek itp to mam przy sobie pałkę teleskopową swoi mnie nie tykają ale na wypadek zbłąkanej duszyczki ze Śródmieścia która jak najszybciej chce do nieba zawsze warto mieć przy sobie :D
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez kupmitrumne 24 maja 2014, 11:57
Semir, na Widzewie to biegają zakompleksione parówy ( bez obrazy ) wiec ciągle coś się dzieje , u mnie nudy :smile:

przez Marian_Paździoch 24 maja 2014, 14:30
osobiście uwielbiam każdy zapach Beckhama

O, to może komuś przypadnę do gustu :mrgreen: :mrgreen:
Marian_Paździoch

przez Semir 24 maja 2014, 19:49
kupmitrumne, Nawet się z tym zgodzę w erze w której nie ma ma miejsca dla dresów udających swoich rapowych bogów i pokolenia JP tam zawsze się jakiś napatoczy jeśli komuś mówię że jestem ze starego Widzewa to się dziwią bo nie lubie być obwieszony jak choinka Nike'ami, Adidasami itp czy oryginalnymi czy bazarowymi ze stoisk Chińsko-Białorusko-Ukraińskich. Nie pytajcie mnie o szczegóły tego poprostu wielu tam widziałem:D. Ale zresztą cała Łódź niczym specjalnym jeśli chodzi o dzielnice się nie wyróżnia tylko inne budynki,sądy i szalikowcy:). Gdyby nie Dusseldorf pewnie i ja zszedłbym na psy:/
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez los_historicos 25 maja 2014, 02:13

Taki tam newsik z Zachodu. Dzień po nagraniu jegomość zastrzelił 7 osób po czym popełnił samobójstwo.
Początkowo nie podawano danych sprawcy strzelaniny, później policja potwierdziła, że był to 22-letni Elliot Rodger, który dzień przed strzelaniną umieścił w sieci nagranie , na którym zapowiada "zemstę na kobietach", które "nigdy nie zwracały na niego uwagi".

- Od zawsze kobiety okazywały swoje względy wszystkim innym, tylko nie mnie. Jutro nastąpi czas zapłaty - mówi beznamiętnym głosem Rodger na nagraniu. - Mam 22 lata i ciągle jestem prawiczkiem. Nigdy nawet nie całowałem się z dziewczyną - dodaje.

- Zabiję każdą blond sukę, którą zobaczę. Długo na to czekałem. Dziewczyny, dam wam wszystkim to, na co zasługujecie - mówi pod koniec filmu młody mężczyzna, zapowiadając tym samym późniejszy przelew krwi.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

przez jetodik 25 maja 2014, 03:18
kto by się spodziewał - z twarzy nie wygląda na mordercę. uderzające jest też to jak spokojnie o tym wszystkim mówi i sposób w jaki myśli. odnosze wrażenie, że odrzucenie wywiera presję jakiejś reakcji na odrzuconym, w większości wypadków jest to autoagresja, a jeśli ktoś podchodzi do czyichś uczuć roszczeniowo, czy też wyznaje poglądy w stylu "waszą zbrodnią jest lepsze życie niż moje", to odrzucenie - brak czegoś jest interpretowane jako coś - wymierzone i konkretne wrogie działanie, krzywdzenie, a wraz z tym idzie w parze uczucie poszkodowania oraz chęć zemsty.
był odrzucany więc czuł się nikim, najwyraźniej jedyną szansę na poczucie się kimś upatrywał w nadaniu sobie prawa decydowania, o tym kto ma żyć a kto nie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez tosia_j 25 maja 2014, 09:35
No to niedlugo bedzie sie czul. Jest tam kara smierci?
outsider

przez Posejdon 25 maja 2014, 11:51
tosia_j, zastrzelili go podczas pościgu policyjnego, egzekucja jest więc zbędna. A w Kalifornii tak w ogóle od kilku lat jest moratorium na karę śmierci z powodu jakiś luk prawnych, próbowali znieść karę śmierci w referendum kilka lat temu ale 53% głosujących było przeciwko.

Ponoć miał stwierdzony zespół apsergera i/lub jakieś inne zaburzenia. Rodzice zaniepokojeni jego filmami zawiadomili policję, a policjanci po rozmowie stwierdzili, że wydaje się miły i normalny więc dali mu spokój.

Po przeczytaniu fragmentów z jego zapisków, osobiście odnoszę wrażenie, że wpadł tak głęboko do króliczej nory, że nawet nie wiedział, że w niej jest. Urojenia za urojeniami, potrzebował pomocy, której nigdy nie dostał.

przez silhouette 26 maja 2014, 20:30
szloch //placze_zeby_ktos_zapytal_co_sie_stalo

przez Jam Van Dahl 26 maja 2014, 20:32
silhouette, a co sie stao?
Jam Van Dahl

Sortuj wg