Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 16 maja 2012, 23:08
Mushroom, a kto Ci takich bredni nagadał?

Tak wywnioskowałem. Nic Cię nie interesuje, chcesz się zabić. Po co Ci jakaś pomoc? Co by miała ta pomoc dać? Przeciez nie chcesz się zmienić.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:10
inbvo, w gimnazjum kumpel mnie wydał, ze ta dziewczyna mi się podoba. Przyszła zapytać czy to prawda, wtedy jej powiedziałem co i jak. W liceum alkohol mi pomógł. Później także, bo tylko dzięki niemu nie zdechłem ze strachu jak chciały ze mną gadać. Potem jednak straciłem panowanie nad alkoholem i sobą pod jego wpływem i zacząłem zachowywać się jak osoby których z całego serca nienawidzę, więc już nie piję. Unikam nawet cukierków i ciast z alkoholem.
Marsal2

przez inbvo 16 maja 2012, 23:15
Marsal2 napisał(a):inbvo, w gimnazjum kumpel mnie wydał, ze ta dziewczyna mi się podoba. Przyszła zapytać czy to prawda, wtedy jej powiedziałem co i jak. W liceum alkohol mi pomógł. Później także, bo tylko dzięki niemu nie zdechłem ze strachu jak chciały ze mną gadać. Potem jednak straciłem panowanie nad alkoholem i sobą pod jego wpływem i zacząłem zachowywać się jak osoby których z całego serca nienawidzę, więc już nie piję. Unikam nawet cukierków i ciast z alkoholem.
No to masz niewesoło- tak jak i u mnie. Alkohol to rzeczywiście jakaś metoda, ale raczej się nie sprawdza. Może lepiej wziąć coś na uspokojenie, albo sobie zapalić- jak ktoś pali-ja na razie nie, ale powoli nie wytrzymuję i chyba zacznę :(
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:18
Lady Em., teraz mam 25lat. Zerowe doświadczenie w związkach, postępowaniu z kobietami, relacjach międzyludzkich i seksie. To wszystko sprawia, że nie jestem wstanie uważać się za wartościowego partnera...

Mushroom, chcę się zmienić, ale nie potrafię, nie wierzę, ze kiedykolwiek mi się to uda...

inbvo, paliłem przez 3 lata i nie zamierzam do tego wracać. Gówno pomaga a jedynie kapeć w ryju i gule w gardle ciągle czuć.
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:19
inbvo, pamiętaj, że z nałogu palenia jak i alkoholowego trudno wyjść... Kiedyś będziesz żałował że zacząłeś.
Hmm. Może lepiej stosować jakieś metody na uspokojenie umysłu, może jakaś joga, coś.
(może to zbyt babskie, nie wiem)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez bakus 16 maja 2012, 23:23
Candy14 napisał(a): Tylko wtedy kiedy ma sie niska samoocene

Nic tego nie potwierdza. Zazdrość jest ludzką rzeczą. A to tłumacznie to typowe podręcznikowe usprawiedliwianie.

Mushroom napisał(a):Chłopie... to jak Ci miałoby przeszkadzać, że ona nie jest dziewicą kiedy ty nawet nie byłeś w zwiazku??
Ty tez nie byłeś w związku jeszcze. Jak miałoby Ci to przeszkadzać?

NIE BYŁEŚ W ZWIĄZKU Z NIĄ!!! WIĘC DLACZEGO MIAŁOBY CI PRZESZKADZAĆ TO, ŻE NIE JEST DZIEWICĄ??

Nie musisz mnie znać, ja nie musze znać Ciebie, ale jesteś człowiekiem. A każdy człowiek ma cechy wspólne. WIem z dośwaidczenia po innych ludziach, po forach, na których
piszą podobne przypadki więc nie gadaj, że ty reagujesz tak czy siak bo też nie masz pojęcia jak byś reagował w zaistniałej sytuacji więc nie krytykuj tym samym.

Lady Em. napisał(a): Kiedyś na pewno poznasz tę jedyną, która zakocha się w Tobie po uszy i dzięki niej odzyskasz pewność siebie ;)

Odpuść sobie takie zapewnienia bo tylko krzywdzisz ludzi. Pewne jest to, że on umrze jak każdy, to jedyna sprawiedliwość a nie, że znajdzie kogoś... takie piękne historie to powiedz monkowi albo carlosowi... albo mojej matce, która po 50 jest i nigdy nie zaznała prawdziwego uczucia miłości... do osób po 80 co nigdy nikogo nie mieli.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:23
Lady Em., to nie jest stres, to jakiś lęk. Joga tu nic nie da.
Marsal2

przez Candy14 16 maja 2012, 23:25
bakus, przyznam, ze czuje zmeczenie czytajac Twoje posty a co dopiero gdybym tak myslacego faceta miala miec na co dzien ...
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:25
bakus, a może pozna? Nie każdy będzie miał takie nieszczęście jak Twoja mama.
Widzę że jesteś pesymistą, wybitnym pesymistą :roll:
Marsal2, hmm. Rozumiem. :(
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez inbvo 16 maja 2012, 23:31
Lady Em. napisał(a):inbvo, pamiętaj, że z nałogu palenia jak i alkoholowego trudno wyjść... Kiedyś będziesz żałował że zacząłeś.
Hmm. Może lepiej stosować jakieś metody na uspokojenie umysłu, może jakaś joga, coś.
(może to zbyt babskie, nie wiem)
jestem niestety biernym palaczem. raz w życiu paliłem i na razie mówię nigdy więcej. Mam nadzieję że nigdy nie już zapalę.

Do alkoholu mnie ciągnie ale nie piję między innymi właśnie dlatego- żeby się nie uzależnić.

Natomiast chyba mam uzależnienie od leków przeciwbólowych: kiedyś miałem straszne nerwobóle przez miesiąc (spowodowane stresem wywołanym przez ten problem który tu omawiamy). Nie mogłem wytrzymać z bólu i zażywałem non-stop paracetamol- po 4 tabletki na dobę przez jakiś niecały miesiąc. Teraz kiedy mi raczej przeszły nerwobóle to nadal mam ochotę zażywać paracetamol.

Z tymi papierosami i alkoholem to chodziło mi o to co może pomóc "odblokować się" w nieśmiałości do kobiet. Bo ja nic takiego nie znalazłem i nadal mnie to stresuje.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez bakus 16 maja 2012, 23:31
Lady Em. napisał(a):bakus, a może pozna? Nie każdy będzie miał takie nieszczęście jak Twoja mama.Widzę że jesteś pesymistą, wybitnym pesymistą

Pewnie, że może i pozna. A może skończy jak moja mama... powiesz mu potem co?? Że się pomyliłas?? Zapewnianie o tym to kompletna głupota... Jak tu być optymistą jak na forum są osoby o dekadę starsze odemnie i mają ten sam problem co ja od dwa ponad 15 lat... strach, że skończę jak mama(zresztą dziadek też miał identyczną sytuację jak moja mama) mnie paraliżuje. I mimo prób nic nie wychodzi.

Candy14 napisał(a):bakus, przyznam, ze czuje zmeczenie czytajac Twoje posty a co dopiero gdybym tak myslacego faceta miala miec na co dzien ...

Przykro mi... między innymi pomoc na tym forum, która opierała się na "na pewno kogoś poznasz głowa do góry" sprawiła, że popadłem w kompleksy coraz większe bo z biegiem czasu, którego cofnąć się nie da straciłem bardzo dużo i juz nie odzyskam tego. Co Ci się nie podoba właściwie w moim poście? Taka kolej rzeczy, jednego trafia szybciej i silniej innego wolniej i nie aż tak mocno, fakt, że jest sam i nikt go nie chce... ale nie, wy wmawiacie, że to zaleta +, głowa do góry.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:32
Lady Em. napisał(a):Kiedyś na pewno poznasz tę jedyną, która zakocha się w Tobie po uszy i dzięki niej odzyskasz pewność siebie

Żeby ją poznać, muszę odzyskać tą pewność siebie i otrzymać jakieś wsparcie od kogo kto pomógłby mi się w jakieś towarzystwo wkręcić, bo obecnie NIE MAM ŻADNYCH ZNAJOMYCH. Widzisz więc, że nie ma szans, żebym kogoś poznał...
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:35
Marsal2, kurczę, no nie dziwię Ci się, nie powiem... Miałabym to samo na Twoim miejscu.
inbvo, to dobrze że masz pewien opór przed alkoholem i papierosami. Niestety w stresowej sytuacji życiowej można niespodziewanie przegiąć i kończy się to jeszcze większym bagnem niż było wcześniej. Niestety, znam takie osoby, dlatego przestrzegam ;)
Wiem o co chodzi z lekami. Jestem lekomanką :-|
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez Candy14 16 maja 2012, 23:35
Co Ci się nie podoba właściwie w moim poście?

To nie to, ze nie podoba. Ale Twoj sposob myslenia i widzenia pewnych rzeczy jest strasznie dolujacy ... w ogole nie dopuszczasz do siebie mysli, ze mozesz sie mylic, Wyszukujesz same negatywy. Jak mozna zyc z kims kto wszystko widzi w czarnych barwach? Mnie by to zameczylo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg