Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 16 maja 2012, 22:52
Marsal. Jeśli nic Cię nie interesuje to co robisz przez całe dnie?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez inbvo 16 maja 2012, 22:54
Candy14 napisał(a):
co być poczuła,gdyby Twój bardziej doświadczony partner gdzieś napisał, że na początku nie byłaś najlepsza?

Pewnie nic i przyznala mu racje. Glupio by mi bylo gdyby napisal ze nadal jestem kiepska
Tu się różnimy- mnie coś takiego bolałoby latami.

Jak facet może z takiego układu czerpać minimum przyjemności- ja bym np. myślał w kółko tylko o ewentualnej ocenie.

Candy14 napisał(a):
To wrodzona "wada", że się myśli o przeszłości partnera\partnerki.

Tylko wtedy kiedy ma sie niska samoocene
Święta prawda- mówię o sobie.

Marsal2 napisał(a):Lady Em., mogę Ci odpowiedzieć, dlaczego ja się uważam za nieudacznika. Historia począwszy od gimnazjum. Byłem zauroczony kolejno w 3 dziewczynach. Jednej nawet udało mi się wystękać, że się mi podoba. Wszystkie traktowały mnie jak kolegę ze szkoły, nic więcej. Potem liceum, 4 dziewczyny. Dwóm udało mi się powiedzieć, że mi się podobają. Od jednej usłyszałem nawet "fajny z ciebie kolega, ale nic więcej". Skończyłem liceum, poznałem jedną, raz się spotkaliśmy później i tyle. Dlaczego? Bo jestem nudny i beznadziejny. Potem studia. Podobała mi się jedna z dziewczyn z roku, ale już kompletnie nie ze miałem odwagi jej tego powiedzieć. Jakiś czas temu dowiedziałem się, że miała już wtedy faceta, więc dobrze się stało. Przed zeszłorocznymi wakacjami poznałem dziewczynę w której się zakochałem od pierwszego wejrzenia, ale i z tego nic nie wyszło. Pobawiła się mną i olała. Co już kompletnie mnie dobiło i pierdolnęło moją samooceną i pewnością siebie o beton z takim impetem, że nic z nich nie zostało...
Ale chyba nie jesteś zupełnym nieudacznikiem. To strasznie zawężające twierdzić że nieudacznikiem jest ktoś kto nie miał dziewczyny a w innych rzeczach sobie radzi całkiem nieźle.

Miałem kiedyś kumpla z gimnazjum, który z olewczym podejściem kilku kobiet do niego radził sobie odpłacając im tym samym. Krótko mówiąc nie był zbyt miły, gdy jakaś dziewczyna traktowała go z góry. Do jego metod nie namawiam ;), ale może tego nam brakuje- zamiast użalać się to olewać tych którzy olewają nas...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Marsal2 16 maja 2012, 22:54
Mushroom, dosłownie NIC. Nie mam znajomych z którymi mógłbym gdzieś wyjść, czy pogadać, więc siedzę w domu i gapię się w ten jebany monitor i siedzę na forum.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 16 maja 2012, 22:56
Marsal2, takie życie jest bez sensu. Nie męczy Cię to?
Król Balu

przez Marsal2 16 maja 2012, 22:57
Mushroom, jest bez sensu, ale nie ma żadnych szans na zmianę. Dlatego chcę je skończyć, bo już niewyrabiam...
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 22:58
Marsal2, heh, gdybyś mieszkał w Poznaniu to bym Cię wyciągnęła na spotkanie forumowiczów ;)
Przynajmniej miałeś odwagę zagadać do tych dziewczyn. Nie stałeś z boku. To dobrze ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:00
To strasznie zawężające twierdzić że nieudacznikiem jest ktoś kto nie miał dziewczyny a w innych rzeczach sobie radzi całkiem nieźle.

A gdzie napisałęm, ze w innych radzę sobie nieźle? Nie mam żadnych znajomych, siedzę w domu, pracy nie potrafię znaleźć, na zajęcia na uczelni jeżdżę ale cholera wie po co, bo za cholerę mnie to nie bawi, a jedynie dobija i wkurwia.
Marsal2

przez Pieprz 16 maja 2012, 23:01
Lady Em. napisał(a):Marsal2, heh, gdybyś mieszkał w Poznaniu to bym Cię wyciągnęła na spotkanie forumowiczów ;)
Przynajmniej miałeś odwagę zagadać do tych dziewczyn. Nie stałeś z boku. To dobrze ;)

Dokładnie. Miał więcej odwagi niż ja :)
Król Balu

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:02
Lady Em., w gimnazjum i liceum jeszcze jakoś dawałem radę. Później już nie. Tu na forum wszyscy tylko piszą "Jakbyś mieszkał w XXX, to bym Cię gdzieś wyciągnęła". Niestety, mieszkam z drugiej strony polski, więc i tu nikt nie da rady mi pomóc...
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:03
Marsal2, szkoła mnie też nie bawi, a wypada skończyć ;) kiedy ją skończysz będzie przecież teoretycznie łatwiej znaleźć pracę, czyż nie?
Nie ma na forum jakichś spotkań w Twoim mieście? Wyrwałbyś się, wyszedł na piwo...
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez Pieprz 16 maja 2012, 23:04
Niestety, mieszkam z drugiej strony polski, więc i tu nikt nie da rady mi pomóc...

Przecież nie chcesz żadnej pomocy.
Król Balu

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:05
Chociaż "zagadać" to za dużo powiedziane. W gimnazjum owszem, powiedziałem to prosto w oczy. W pierwszej liceum także, ale później już nie potrafiłem. Dlatego jedynie za pośrednictwem sms. Znajomość po liceum zainicjowana była ze strony dziewczyny, ta sprzed zeszłorocznych wakacji także.

-- 16 maja 2012, 23:06 --

Lady Em., ostatnie które miało się w katowicach odbyć się nie odbyło, więc nie ma raczej szns na spotkanie z tej strony Polski. Poza tym nie piję alkoholu już.

Mushroom, a kto Ci takich bredni nagadał?
Marsal2

przez inbvo 16 maja 2012, 23:07
Marsal2 napisał(a):Chociaż "zagadać" to za dużo powiedziane. W gimnazjum owszem, powiedziałem to prosto w oczy. W pierwszej liceum także, ale później już nie potrafiłem. Dlatego jedynie za pośrednictwem sms. Znajomość po liceum zainicjowana była ze strony dziewczyny, ta sprzed zeszłorocznych wakacji także.
To i tak lepiej niż ja- ja nigdy nie potrafiłem i to w żaden sposób,chociaż były takie które mi się podobały.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:08
Marsal2, ale wcześniej miałeś odwagę, tylko poprzednie wydarzenia spowodowały Twój brak pewności siebie. Głowa do góry! :smile: Poza tym, jeśli dziewczyny inicjowały potem, to znaczy że wcale nie jesteś zły i że uważają Cię za nieudacznika ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Sortuj wg