Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 16 maja 2012, 22:52
Marsal. Jeśli nic Cię nie interesuje to co robisz przez całe dnie?
Everything you do, think, or say
is in the pill you took today.
Król Balu

przez inbvo 16 maja 2012, 22:54
Candy14 napisał(a):
co być poczuła,gdyby Twój bardziej doświadczony partner gdzieś napisał, że na początku nie byłaś najlepsza?

Pewnie nic i przyznala mu racje. Glupio by mi bylo gdyby napisal ze nadal jestem kiepska
Tu się różnimy- mnie coś takiego bolałoby latami.

Jak facet może z takiego układu czerpać minimum przyjemności- ja bym np. myślał w kółko tylko o ewentualnej ocenie.

Candy14 napisał(a):
To wrodzona "wada", że się myśli o przeszłości partnera\partnerki.

Tylko wtedy kiedy ma sie niska samoocene
Święta prawda- mówię o sobie.

Marsal2 napisał(a):Lady Em., mogę Ci odpowiedzieć, dlaczego ja się uważam za nieudacznika. Historia począwszy od gimnazjum. Byłem zauroczony kolejno w 3 dziewczynach. Jednej nawet udało mi się wystękać, że się mi podoba. Wszystkie traktowały mnie jak kolegę ze szkoły, nic więcej. Potem liceum, 4 dziewczyny. Dwóm udało mi się powiedzieć, że mi się podobają. Od jednej usłyszałem nawet "fajny z ciebie kolega, ale nic więcej". Skończyłem liceum, poznałem jedną, raz się spotkaliśmy później i tyle. Dlaczego? Bo jestem nudny i beznadziejny. Potem studia. Podobała mi się jedna z dziewczyn z roku, ale już kompletnie nie ze miałem odwagi jej tego powiedzieć. Jakiś czas temu dowiedziałem się, że miała już wtedy faceta, więc dobrze się stało. Przed zeszłorocznymi wakacjami poznałem dziewczynę w której się zakochałem od pierwszego wejrzenia, ale i z tego nic nie wyszło. Pobawiła się mną i olała. Co już kompletnie mnie dobiło i pierdolnęło moją samooceną i pewnością siebie o beton z takim impetem, że nic z nich nie zostało...
Ale chyba nie jesteś zupełnym nieudacznikiem. To strasznie zawężające twierdzić że nieudacznikiem jest ktoś kto nie miał dziewczyny a w innych rzeczach sobie radzi całkiem nieźle.

Miałem kiedyś kumpla z gimnazjum, który z olewczym podejściem kilku kobiet do niego radził sobie odpłacając im tym samym. Krótko mówiąc nie był zbyt miły, gdy jakaś dziewczyna traktowała go z góry. Do jego metod nie namawiam ;), ale może tego nam brakuje- zamiast użalać się to olewać tych którzy olewają nas...

przez Marsal2 16 maja 2012, 22:54
Mushroom, dosłownie NIC. Nie mam znajomych z którymi mógłbym gdzieś wyjść, czy pogadać, więc siedzę w domu i gapię się w ten jebany monitor i siedzę na forum.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 16 maja 2012, 22:56
Marsal2, takie życie jest bez sensu. Nie męczy Cię to?
Król Balu

przez Marsal2 16 maja 2012, 22:57
Mushroom, jest bez sensu, ale nie ma żadnych szans na zmianę. Dlatego chcę je skończyć, bo już niewyrabiam...
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 22:58
Marsal2, heh, gdybyś mieszkał w Poznaniu to bym Cię wyciągnęła na spotkanie forumowiczów ;)
Przynajmniej miałeś odwagę zagadać do tych dziewczyn. Nie stałeś z boku. To dobrze ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:00
To strasznie zawężające twierdzić że nieudacznikiem jest ktoś kto nie miał dziewczyny a w innych rzeczach sobie radzi całkiem nieźle.

A gdzie napisałęm, ze w innych radzę sobie nieźle? Nie mam żadnych znajomych, siedzę w domu, pracy nie potrafię znaleźć, na zajęcia na uczelni jeżdżę ale cholera wie po co, bo za cholerę mnie to nie bawi, a jedynie dobija i wkurwia.
Marsal2

przez Pieprz 16 maja 2012, 23:01
Lady Em. napisał(a):Marsal2, heh, gdybyś mieszkał w Poznaniu to bym Cię wyciągnęła na spotkanie forumowiczów ;)
Przynajmniej miałeś odwagę zagadać do tych dziewczyn. Nie stałeś z boku. To dobrze ;)

Dokładnie. Miał więcej odwagi niż ja :)
Król Balu

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:02
Lady Em., w gimnazjum i liceum jeszcze jakoś dawałem radę. Później już nie. Tu na forum wszyscy tylko piszą "Jakbyś mieszkał w XXX, to bym Cię gdzieś wyciągnęła". Niestety, mieszkam z drugiej strony polski, więc i tu nikt nie da rady mi pomóc...
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:03
Marsal2, szkoła mnie też nie bawi, a wypada skończyć ;) kiedy ją skończysz będzie przecież teoretycznie łatwiej znaleźć pracę, czyż nie?
Nie ma na forum jakichś spotkań w Twoim mieście? Wyrwałbyś się, wyszedł na piwo...
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

przez Pieprz 16 maja 2012, 23:04
Niestety, mieszkam z drugiej strony polski, więc i tu nikt nie da rady mi pomóc...

Przecież nie chcesz żadnej pomocy.
Król Balu

przez Marsal2 16 maja 2012, 23:05
Chociaż "zagadać" to za dużo powiedziane. W gimnazjum owszem, powiedziałem to prosto w oczy. W pierwszej liceum także, ale później już nie potrafiłem. Dlatego jedynie za pośrednictwem sms. Znajomość po liceum zainicjowana była ze strony dziewczyny, ta sprzed zeszłorocznych wakacji także.

-- 16 maja 2012, 23:06 --

Lady Em., ostatnie które miało się w katowicach odbyć się nie odbyło, więc nie ma raczej szns na spotkanie z tej strony Polski. Poza tym nie piję alkoholu już.

Mushroom, a kto Ci takich bredni nagadał?
Marsal2

przez inbvo 16 maja 2012, 23:07
Marsal2 napisał(a):Chociaż "zagadać" to za dużo powiedziane. W gimnazjum owszem, powiedziałem to prosto w oczy. W pierwszej liceum także, ale później już nie potrafiłem. Dlatego jedynie za pośrednictwem sms. Znajomość po liceum zainicjowana była ze strony dziewczyny, ta sprzed zeszłorocznych wakacji także.
To i tak lepiej niż ja- ja nigdy nie potrafiłem i to w żaden sposób,chociaż były takie które mi się podobały.

przez Lady Em. 16 maja 2012, 23:08
Marsal2, ale wcześniej miałeś odwagę, tylko poprzednie wydarzenia spowodowały Twój brak pewności siebie. Głowa do góry! :smile: Poza tym, jeśli dziewczyny inicjowały potem, to znaczy że wcale nie jesteś zły i że uważają Cię za nieudacznika ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

Sortuj wg