Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez macieywwa 18 maja 2014, 17:39
tarantula napisał(a):A, po której "randce" forumowi Panowie dają ? Pytam z czystej bezinteresownej ciekawości 8)

Jesli zainteresowana jest warta grzechu, nie przekracza rozmiarem 38, nie przypomina tłustej baby wowczas jest szansa na danie na pierwszej randce, ba, nawet mozna załapac sie na sniadanie :D Odpowiadam z czystej grzecznosci :D
Ostatnio edytowano 18 maja 2014, 17:51 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez elo 18 maja 2014, 17:40
jolantka napisał(a):papierowykot, a Tobie co się stało? Jesteś jakimś wymarłym gatunkiem romantyków, czy to taki fetysz tylko z tą ręką?

omatko mistrzyni! : D

ja nie rucham bo ze mna trzeba chodzic : /
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez lucy1979 18 maja 2014, 17:48
khaleesi napisał(a):Tyrr, :lol:

No tak jak myślałam, masz problem z " tymi " sprawami.
Ale jeśli zaspokajasz się plastikowym, różowym wibratorem ( oczywiście wyparzasz go po każdym samotnym orgazmie- hiegiena przede wszystkim :mrgreen: ) to nie musisz się wstydzić. Ludzka rzecz.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jolantka 18 maja 2014, 17:57
lucy1979 napisał(a):

Ale jeśli zaspokajasz się plastikowym, różowym wibratorem ( oczywiście wyparzasz go po każdym samotnym orgazmie- hiegiena przede wszystkim :mrgreen: ) to nie musisz się wstydzić. Ludzka rzecz.

Wtf, jaki znowu problem? Jeśli laska wyznaje seks z miłości i nierozerwalnie łączy go z byciem w związku, a seks dla seksu nie sprawia jej przyjemności, to znaczy, że ma 'problem z tymi sprawami'? W tak popjerdolonych czasach żyjemy? Poza tym takie epatowanie własnym wyzwoleniem i świadomością seksualną i jednoczesny dis na 'cnotki' świadczy imho o jakiejś własnej frustracji większej niż ta domniemana owych cnotek
jolantka

przez lucy1979 18 maja 2014, 18:05
jolantka napisał(a):
lucy1979 napisał(a):

Wtf, jaki znowu problem? Jeśli laska wyznaje seks z miłości i nierozerwalnie łączy go z byciem w związku, a seks dla seksu nie sprawia jej przyjemności, to znaczy, że ma 'problem z tymi sprawami'? W tak popjerdolonych czasach żyjemy? Poza tym takie epatowanie własnym wyzwoleniem i świadomością seksualną i jednoczesny dis na 'cnotki' świadczy imho o jakiejś własnej frustracji większej niż ta domniemana owych cnotek

Ona nie ma problemu z seksem z facetem tylko z masturbacją.
Wogole nie zrozumiałaś o co mi chodzi i co mam na myśli. Zresztą to sprawa miedzy mną a księzniczką, nie wtrącaj się.

-- 18 maja 2014, 17:08 --

A w ogóle to gdzie napisałam, że ja uprawiam seks bez miłości, co, mądralo? Nie oceniaj po pozorach, czytaj ze zrozumieniem.

przez jolantka 18 maja 2014, 18:11
indoktrynacja masturbacyjna zatem, w sposób wprost proporcjonalny do poziomu frustracji, okej, nie wtrącam się, wyzwolona łasiczko
jolantka

przez kaffe_och_blod 18 maja 2014, 18:14
Ja pier..
a wy się jeszcze żrecie tu. :D xD

przez jolantka 18 maja 2014, 18:16
A tak serio to jeśli facet mi się podoba to na co mam niby czekać? Co to za roznica czy będziemy się spotykać miesiąc bez seksu czy od razu pojdziemy do łozka.

'Od razu pójdziemy do łóżka' bez wątpienia implikuje - love is in the air :D Tak więc jak najbardziej seks z miłości, hm?
jolantka

przez lucy1979 18 maja 2014, 18:33
jolantka napisał(a):
A tak serio to jeśli facet mi się podoba to na co mam niby czekać? Co to za roznica czy będziemy się spotykać miesiąc bez seksu czy od razu pojdziemy do łozka.

'Od razu pójdziemy do łóżka' bez wątpienia implikuje - love is in the air :D Tak więc jak najbardziej seks z miłości, hm?

To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia, ale Ty chyba nie wiesz, że coś takiego istnieje.

przez jolantka 18 maja 2014, 18:41
...

W obliczu tak merytorycznych argumentów nie pozostaje mi nic innego, jak złożyć broń.
jolantka

przez lucy1979 18 maja 2014, 18:49
:great:

przez pająk 18 maja 2014, 19:12
Seks z miłości, takiej żarliwej, pełnej pasji, prawdziwej był-jest-będzie NAJLEPSZYM. simple
pająk

przez Tyrr 18 maja 2014, 19:16
lucy1979 napisał(a):To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia, ale Ty chyba nie wiesz, że coś takiego istnieje.

:shock: :uklon:
"Siadaj koło mnie,
to dla Ciebie jest ławka.
Posłuchaj, jak pięknie o miłości gada,
ten który miłości nigdy nie zazna"
:yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

przez Posejdon 18 maja 2014, 19:21
tarantula, wtedy kiedy ona zechcę się oddać :D

Nie no serio, jeżeli ona chce a są do tego warunki (byle nie w krzakach albo jakiejś toalecie) to nic tylko rzucić się na siebie i dać się ponieść żądzy. Życie jest krótkie, a szczęścia tak niewiele, nie ma co go sobie odmawiać i odstawiać na później. Jedyny wyjątek to gdyby partnerka sprawiała wrażenie ryzykownej (np. krzaki bądź toaleta w klubie jej nie przeszkadzają), szkoda po lekarzach łazić albo gorzej.

To kobieta musi odczekać ileśtam, aby móc dokonać poprawnej selekcji i oceny faceta, ponieważ to ona ponosi większe ryzyko z tytułu źle dobranego partnera. Facet już wie jak na ciebie spojrzy czy chce czy nie, ewentualnie może zmienić zdanie z "nie" na "tak" pod wpływem braku innych opcji tudzież alkoholu (wybredność nie służy kontynuacji gatunku).

Także przechodząc do sedna sprawy ostatnie zdanie i tak należy w tej kwestii do kobiety i to one decydują kiedy. Pytanie facetów o to, kiedy oni daja jest więc trochę nietrafione. Lepiej by było zapytać, kiedy według nich kobieta jest "łatwa" albo "się puszcza". Ja osobiście uważam, że Panie jeżeli nie są z nikim związane to mogą sobie na przygody pozwolić od czasu do czasu jak mają ochotę, byleby nie przesadzać i robić to odpowiedzialnie. Wszystko z umiarem, rozsądnie i bezpiecznie.

Sortuj wg