Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 16 maja 2012, 18:37
Candy14 napisał(a):
w tym fajne jest to, ze niedoswiadczony partner jest otwarty na sugestie i slucha co do niego mowi doswiadczona partnerka. Wspolnie odkrywaja przyjemnosc z seksu..a jak milo byc nauczycielem
może każdy reaguje inaczej-
ja bym się w takiej sytuacji chyba źle czuł. Jak niepełnowartościowa osoba. Jak uczeń a nie jak partner.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Candy14 16 maja 2012, 19:15
A co w tym zlego? co zlego w rozwijaniu sie pod czyims kierunkiem? Moj uczen juz dawno przerosl mistrza
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez inbvo 16 maja 2012, 19:29
Candy14 napisał(a):A co w tym zlego? co zlego w rozwijaniu sie pod czyims kierunkiem? Moj uczen juz dawno przerosl mistrza
złego nic. Absolutnie. Ale to nie dla osoby która ma kompleksy. Ja bym się bał porównań (sam ich nie mając)
.
Uczeń który przerósł mistrza? Nie kwestionuję Twojej opinii , ale ciężko mi uwierzyć w takie sytuacje w jakiejkolwiek sferze. Sam ten zwrot jest dla mnie tylko przenośnią.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 16 maja 2012, 19:55
To nie przenosnia :) to fakt...mam bardzo kreatywnego faceta.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez TouchOfHope 16 maja 2012, 20:16
inbvo napisał(a):
Candy14 napisał(a):A co w tym zlego? co zlego w rozwijaniu sie pod czyims kierunkiem? Moj uczen juz dawno przerosl mistrza
złego nic. Absolutnie. Ale to nie dla osoby która ma kompleksy. Ja bym się bał porównań (sam ich nie mając)

Trochę niedorzeczne jest to co piszesz... Załóżmy taką sytuację: poznajesz dziewczynę, nawiązujecie dobry kontakt, po jakimś czasie, rozmawiacie o seksie i wychodzi na to, że ona już kogoś miała, nie będziesz jej pierwszym, ty mówisz prawdę, że jeszcze nie uprawiałeś seksu, ona to akcepuje, dajmy na to kwitując "to mi nie przeszkadza" i co nadal masz kompleksy i boisz się porównań...odmówisz w takiej sytuacji ? Tobie wydaje się nienormalne, że jesteś prawiczkiem, jej to nie przeszkadza i jeśli w takiej sytuacji zrezygnujesz to chyba faktycznie jest coś nie tak bo wątpie żeby zdarzyła się lepsza okazja do pożegnania prawictwa.

przez Marsal2 16 maja 2012, 20:22
TouchOfHope, wydaje mi się, że inbvo chodziło o coś trochę innego. O obawę porównań z JEGO strony z jej wcześniejszym/i partnerem/ami. Sam nie wiem jakby to było ze mną. Jednak wydaje mi się, że ciężko byłoby mi przejść koło tego obojętnie, że ona miała kogoś wcześniej. Cały czas świadomie czy też podświadomie bym się z nim porównywał. Myśli o tym, że on robił z nią to co ja, nie dawały by mi spokoju. Mnie to by dobijało psychicznie, a nie to, że ona by porównywała mnie z nim (dopóki te porównania zostawiłaby dla siebie).
Marsal2

przez inbvo 16 maja 2012, 20:26
w całym powyższym moim wywodzie chodziło o to, że mnie by np. Ciężko było zaakceptować rolę ucznia. Przy doświadczonej dziewczynie czułbym się jak jakiś niedouczony, a nie jak facet. To dobijające przy moich kompleksach. No chyba że w praktyce okazałoby się inaczej...

przez Marsal2 16 maja 2012, 20:36
inbvo, wydaje mi się, że trochę źle rozumiesz w tym przypadku relację uczeń-nauczyciel. Jeżeli trafiłbyś na despotyczną, to miałbyś powód do takich obaw. ;) Podstawy anatomii chyba znasz? Gdzie są plecy, gdzie piersi, gdzie usta, uszy itd. ;) Sam stosunek możesz zostawić jej, ona się nim zajmie. (co niby złego jest w tym, że kobieta przejmie inicjatywę w łóżku?) Zapewniam, że nie będzie to wyglądać tak: Teraz pocałuj mnie tu, a teraz tu. Teraz połóż się na boku i przytul się do moich pleców. itd. ;)
Ty wykażesz się jakąś inwencją, ona powie czy jej się podoba czy też nie. Na tym ta nauka będzie polegać. ;)
Marsal2

przez Candy14 16 maja 2012, 20:42
Przy doświadczonej dziewczynie czułbym się jak jakiś niedouczony, a nie jak facet.

Ale przeciez ona by o tym wiedziala, ze masz male doswiadczenie. Ja tez nie moge powiedziec , ze na poczatku bylo super ale liczylam sie z tym. Pewnie uwieraloby mnie gdyby po kilku miesiacach nic sie nie zmienilo ale moj mezczyzna bardzo szybko zaczal przejmowac inicjatywe i zaskakiwal mnie swoim wyczuciem mnie i moich pragnien. Teraz jest najlepszym kochankiem jakiego mialam a mialam naprawde dobrych i doswiadczonych.

przez TouchOfHope 16 maja 2012, 20:47
Cholera no ja też jestem prawiczkiem, ale Was nie kumam :D Marshal, inbvo a skąd Wy niby macie wiedzieć czy jesteście lepsi, gorsi, dobrzy, fatalni, zajebisci w seksie skoro nigdy go nie uprawialiście, będąc w takiej sytuacji i nie korzystając nigdy się nie dowiecie. A teraz wymyślę kolejną sytuację: spotykacie dziewczynę (pewna siebie, przebojowa), umawiacie się itd. rozmawiacie o seksie i wychodzi, że ona jest dziewicą, pierwsza myśl no super, ale później można sobie nawymyślać setki wymówek, że to jednak nie ta, żeby w strachu przed nieznanym zrezygnować np. jest pewna siebie więc pewnie ma duże wymagania, ja się nie sprawdzę, rzuci mnie po pierwszym razie, zaraz znajdzie sobie nowego. Jak widać zawsze znajdzie się wymówka, żeby tylko nie zaryzykować bo skoro dziewczyna mówi "taK" a ja nie korzystam...

przez Marsal2 16 maja 2012, 20:56
TouchOfHope, Ty tylko wymyślasz sytuacje nie mające NIC wspólnego z tym o czym tu rozmawiamy. To czy jesteśmy gorsi, lepsi itd. możemy dowiedzieć się tylko od tej partnerki. Ale nam chodzi o psychiczne obawy i opory. Człowiek nieśmiały, z niemal zerową pewnością siebie zawsze będzie się porównywał z innymi i zazwyczaj w swoich porównaniach będzie się uważał za gorszego.
Zacznijmy od tego, że pewnej siebie i przebojowej dziewczyny w wieku 25-30 lat i będącej wolną i do tego dziewicą raczej nie znajdę (o jakiś chorych fanatyczkach religijnych nie wspominam, bo mnie takie nie interesują).
Marsal2

przez carlosbueno 16 maja 2012, 21:00
Marsal2 a po co koniecznie Ci dziewica tego nie rozumiem, zawężasz se straszliwe grono potencjalnych partnerek, niech chociaż jedna osoba w tym potencjalnym związku będzie doświadczona i miała do tego zdrowe podejście.
Największy Forumowy Maruda

przez inbvo 16 maja 2012, 21:01
TouchOfHope napisał(a):
Trochę niedorzeczne jest to co piszesz... Załóżmy taką sytuację: poznajesz dziewczynę, nawiązujecie dobry kontakt, po jakimś czasie, rozmawiacie o seksie i wychodzi na to, że ona już kogoś miała, nie będziesz jej pierwszym, ty mówisz prawdę, że jeszcze nie uprawiałeś seksu, ona to akcepuje, dajmy na to kwitując "to mi nie przeszkadza" i co nadal masz kompleksy i boisz się porównań...odmówisz w takiej sytuacji ? Tobie wydaje się nienormalne, że jesteś prawiczkiem, jej to nie przeszkadza i jeśli w takiej sytuacji zrezygnujesz to chyba faktycznie jest coś nie tak bo wątpie żeby zdarzyła się lepsza okazja do pożegnania prawictwa.
a kto powiedział że musze mówić albo słuchać o jej przeszłośc? Prawdę mówiąc wokala o tym nie wiedzieć i nie zwierzać się samemu.
Czy miałbym nadal kompleksy? Na 90 % tak. Czy bym zrezygnował? Nie umiem odpowiedzieć co nie byłem w takiej sytuacji. Chyba nie. Ale łatwo by mi nie było. (przepraszam wc jakość mogą postów bo musze pisać telefonem) nic złego w tym że kobieta przejmie inicjatywe ale zawsze tak być nie może. Skąd wiem że jestem zły w seksie? Właśnie dlatego że go nigdy nie uprawiałem.

przez Pieprz 16 maja 2012, 21:02
carlosbueno napisał(a):Marsal2 a po co koniecznie Ci dziewica tego nie rozumiem, zawężasz se straszliwe grono potencjalnych partnerek, niech chociaż jedna osoba w tym potencjalnym związku będzie doświadczona i miała do tego zdrowe podejście.

Jak to po co? Po to żeby był przed sobą usprawiedliwiony czemu wciąż nie ma dziewczyny.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg