Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez jetodik 13 mar 2014, 19:42
Candy14,
Dusiorek, widze ze wkrecilas sie w temat prawiczkow :D Nie ma sensu..oni maja swoje teorie dlaczego sa sami i nic ich nie przekona. Oczywiscie to wina tych beznadziejnych kobiet ktore tylko na kase leca

przeciwnie, Dusiorek uzasadnia samotność wielu facetów, a dokładnie tym, że do związków potrzebne są określone predyspozycje.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Candy14 13 mar 2014, 19:57
jetodik, bo sa. Czasami samemu ze soba nie potrafimy wytzymac a ktos z nami mialby?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Ai* 13 mar 2014, 20:04
jetodik napisał(a):djkocyk,

Jacob Palmer w filmie Kocha, lubi, szanuje, jako zawodowy wyrywacz, stosował taktykę odwrócenia - "masz 2 minuty żeby mi zaimponować" mówił (czy coś w tym stylu, bo już dokładnie nie pamiętam). tego uczą w PUA?
graficzne przedstawienie wspomnianej taktyki:

Obrazek

Czy ktoś się orientuje, jaka jest jej skuteczność?
*Ai*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 13 mar 2014, 20:18
Candy14,
jetodik, bo sa. Czasami samemu ze soba nie potrafimy wytzymac a ktos z nami mialby?

No są, ja nie piszę, że nie ma ;)
Jako przykład takiej anty-predyspozycji Dusiorek wymieniła wrażliwość i niską samoocenę, czym uzasadniła samotność wielu ludzi.

*Ai*,
Czy ktoś się orientuje, jaka jest jej skuteczność?

ja nie wiem, mogę tylko się domyślać jaki cel ma taka metoda - wywarcie w kobiecie przeświadczenia, że facet jest bardziej atrakcyjny niż ona.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez *Ai* 13 mar 2014, 20:34
jetodik, myślisz, że mniej atrakcyjny osobnik uwodzi osobnika atrakcyjniejszego?
*Ai*

przez jetodik 13 mar 2014, 20:45
*Ai*,
nie zawsze tak jest, ale przekładając to na kategorie rynku pracy, facet stawia się na pozycji pracodawcy, sugeruje kobiecie, że powinno jej zależeć, bardziej niż jemu, a skoro tak to znaczy, że jest bardziej atrakcyjny. jednocześnie okazuje pewność siebie, co już samo w sobie może być atutem w oczach kobiety.

przez Candy14 13 mar 2014, 20:48
Jacob Palmer w filmie Kocha, lubi, szanuje, jako zawodowy wyrywacz, stosował taktykę odwrócenia - "masz 2 minuty żeby mi zaimponować" mówił (czy coś w tym stylu, bo już dokładnie nie pamiętam). tego uczą w PUA?

:lol: :lol: :lol: :lol: ciekawe ile razy zobaczyl srodkowy palec
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez carlosbueno 13 mar 2014, 20:51
Candy14 napisał(a):Dusiorek, widze ze wkrecilas sie w temat prawiczkow :D Nie ma sensu..oni maja swoje teorie dlaczego sa sami i nic ich nie przekona. Oczywiscie to wina tych beznadziejnych kobiet ktore tylko na kase leca

Kasa najważniejsza nie jest, ale jak facet po 30-ce wykonuję najprostsze pracę bez kwalifikacji za 1 tys zł, albo co gorsza jest bezrobotny to na pewno atrakcyjny dla kobiet nie jest bo świadczy to o jego małej zaradności. Takie gadanie że kasa( bardziej pozycja społeczna i zawodowa) się nie liczy to jak mówienie że uroda u kobiet ma drugorzędne znaczenie.
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 13 mar 2014, 21:00
Candy14,

jeśli tyle samo co włożył, to i tak mu się opłacało ;)

carlosbueno,

dużo kobiet twierdzi, że w kwestiach finansowych jedyne czego oczekują od faceta, to, żeby go nie utrzymywały.

przez Candy14 13 mar 2014, 21:01
Carlos a Ty znowu swoje. Myslisz ze zakochanie to zimna kalkulacja?

przez jetodik 13 mar 2014, 21:06
carlosbueno,
dla niektórych uroda u kobiet ma pierwszorzędne znaczenie tylko na początku.

przez carlosbueno 13 mar 2014, 21:07
Candy14 napisał(a):Carlos a Ty znowu swoje. Myslisz ze zakochanie to zimna kalkulacja?

Zakochać to i może ale na dłuższy związek to taki delikwent może się nie nadawać zwłaszcza jak kobieta myśli o zamążpójściu i dzieciach.
Największy Forumowy Maruda

przez EmInQu 13 mar 2014, 21:10
jetodik napisał(a): "masz 2 minuty żeby mi zaimponować"
To chyba zadziałałoby jedynie na kogoś poziomu Frytki lub Dżoany :P
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez CnaV 13 mar 2014, 21:12
Najważniejsze jest zmiana sposobu postrzegania kobiety,te słowa naszych ciotek czy matek że trzeba być ogólnie bardzo miłym, zabiegać o względy niemal płaszcząc się. Też kiedyś myślałem, że dziewczyny to nie wiadomo kto. . Kobiety lubią gości z poczuciem humoru, no ale bez przesady, żeby na każdym kroku błaznować. Wielu postrzega kobiety jako chodzące anioły, wrażliwe i na pewno nie myślące o seksie. Kobiety mają takie same potrzeby seksualne jak faceci może nawet większe) i serio lubią o tym rozmawiać, lubią też żarty z podtekstem erotycznym. Myślę że pewność siebie i luz na pewno przyciąga kobiety i wtedy wygląd nie jest taki ważny. Ale niektóre kobiety lubią też bardziej introwertycznych facetów. Mogą im się wydawać jakoś tajemniczy. Na swoim przykładzie powiem, że zmarnowałem wiele szans na związek z dziewczyną. Szczerze mówiąc to nie wiem co one we mnie widziały, w sumie kiedyś może byłem przystojny no i traktowałem kobiety zupełnie jak powietrze. Jeśli ktoś jest w miarę przystojny to jeszcze ma szansę u dziewczyn. Najbardziej przejebane mają brzydale, którzy są nieśmiali.
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

Sortuj wg