Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez deader 11 mar 2014, 09:52
Dusiorek napisał(a):jeśli ludzie mają już partnerkę mają też jakieś zdolności społeczne, bo zdolności społeczne to takie dzięki którym nawiązujesz relację, boojętnie czy z grupą, czy z jedną osobą. jesli ktoś ma problemy tylko w grupie, śmiało może znaleźć sobie partnerkę i z nią być, mieć przyjaciół i będzie go oszałamiać jedynie większa ilość osób. Z kolei ktoś kto nie ma ich wcale, albo ma bardzo mocno zaburzone, nie zbuduje z nikim na tyle dobrej relacji, by móc być w związku. I tu znowu wracam do swojej teorii - jeśli nie zrobił tego przez 30 lat mocno powątpiewam, czy jest w ogóle w stanie nawiązać zdrową z kimś relację.

Pozwolę sobie spytać o jedną rzecz w związku z tą teorią (nie mówię że całkiem niesłuszną) - co z 30 letnimi nie-prawiczkami, ale singlami? Czy na takiej samej zasadzie jesteśmy (bo akurat w tym roku się do tej grupy zaliczam ;) ) "straceni' bo przez 30 lat prób nadal jesteśmy sami? Czy to automatycznie oznacza że jesteśmy niezdolni do zbudowania sensownej, trwałej relacji? ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez jetodik 11 mar 2014, 11:26
Dusiorek,

A ja gdzie piszę, że tak uważasz? ;) użyłam słowa "jeśli" tak uważasz

jak dla mnie to "jeśli" wraz z resztą było sugestywne, nvm

jeśli ludzie mają już partnerkę mają też jakieś zdolności społeczne, bo zdolności społeczne to takie dzięki którym nawiązujesz relację, boojętnie czy z grupą, czy z jedną osobą. jesli ktoś ma problemy tylko w grupie, śmiało może znaleźć sobie partnerkę i z nią być, mieć przyjaciół i będzie go oszałamiać jedynie większa ilość osób.

różnie bywa, czasem kobieta pierwsza wyciąga rękę do takiej osoby, daje fory itp., podczas gdy zdolności społecznych brak.

Jest też sprawa spotkań, jak dbać o kobietę, jak ją właśnie zdobyć, jak utrzymać, jakie wyznaczyć sobie granice, co jest dozwolone, co nie, jak dbać o kobietę, ile poświęcać czasu jej ile swojemu życiu. No ale to też jest kwestią przeczekania i ustalenia z partnerką więc napisałam że to pikuś. No mniej więcej o to mi chodziło

ok, jest to jakaś odpowiedź na moje pytanie.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez djkocyk 13 mar 2014, 08:41
Generalnie wszystko bym zrozumiał i ze wszystkim się zgodził ale... Jak jakaś kobieta napisze na forum, coś na zasadzie - "od faceta wymagam żeby był męski, zaradny i dobrze zarabiał itd." to powszechny aplauz i potakiwanie. Niech jednak ktoś napisze np. "od kobiety wymagam, żeby dobrze gotowała, prała i umiała zająć się domem" to pioruny, komentarze w stylu "mamy XXI wiek" albo " z takim podejściem będziesz sam". Wszędzie tylko "kobiece wymagania" ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 13 mar 2014, 10:09
Ja nie jestem męski,nie jestem zaradny i nie umiem zarabiać.

przez jetodik 13 mar 2014, 17:29
djkocyk, no tak to już jest, kobiety są piękne a nie my, więc to one dyktują warunki :bezradny:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez inbvo 13 mar 2014, 18:31
jetodik napisał(a):djkocyk, no tak to już jest, kobiety są piękne a nie my, więc to one dyktują warunki :bezradny:
nie mów głośno takich teorii bo niektórzy gotowi to wziąć na poważnie ;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez jetodik 13 mar 2014, 18:46
inbvo,
nie są piękne czy nie dyktują warunków? :)

przez elo 13 mar 2014, 18:48
i to i to :P
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez mark123 13 mar 2014, 18:53
Dusiorek napisał(a):Tylko i wyłącznie Twój wybór, z Twoim podejściem rzeczywiście może tak być.

Częściowo wybór, bo np. aseksualność to nie mój wybór, tylko raczej cecha wrodzona.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez jetodik 13 mar 2014, 18:55
a ja ostatnio widziałem piękną kobietę, właściwie to było prawie rok temu, ale do teraz o niej pamiętam. miałem ochotę ją poznać, ale była ubrana na czarno i pomyślałem, że jest w żałobie, dlatego zrezygnowałem.

przez djkocyk 13 mar 2014, 18:59
jetodik napisał(a):djkocyk, no tak to już jest, kobiety są piękne a nie my, więc to one dyktują warunki :bezradny:

Dlatego jak słyszę o równouprawnieniu to dostaję białej gorączki ;)

P.S. Jak kiedyś czytałem trochę o PUA to zawsze tam podkreślano, że atrakcyjny facet to taki który właśnie sam dyktuje warunki.

przez jetodik 13 mar 2014, 19:09
djkocyk,

Jacob Palmer w filmie Kocha, lubi, szanuje, jako zawodowy wyrywacz, stosował taktykę odwrócenia - "masz 2 minuty żeby mi zaimponować" mówił (czy coś w tym stylu, bo już dokładnie nie pamiętam). tego uczą w PUA?

przez Candy14 13 mar 2014, 19:27
Dusiorek, widze ze wkrecilas sie w temat prawiczkow :D Nie ma sensu..oni maja swoje teorie dlaczego sa sami i nic ich nie przekona. Oczywiscie to wina tych beznadziejnych kobiet ktore tylko na kase leca
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez mark123 13 mar 2014, 19:29
Ja nie zwalam winy na kobiety :angel:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg