Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 10 mar 2014, 10:07
Ja to jestem tu najstarszy,mam 37 lat.I jestem prawiczkiem.

przez zujzuj 10 mar 2014, 10:38
czyli jak facet jest niepewny siebie, nie akceptuje swojego ciała, mają niską samoocenę to są skreśleni?...to jeszcze nie jest taki hardcore. Pewnie większość facetów stąd ma taki problem

przez jetodik 10 mar 2014, 11:22
Dusiorek, piszesz "nie znalazłabym nic co byłoby w nim nie halo", a w podpisie masz: "Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć".

ok, czepiam się...napisz jeszcze coś o tej pewności siebie i o tym co lubisz u facetów, może trochę o tym

choć pewnie byłoby ciężko, nauczyć go wielu rzeczy, które dla ludzi z doświadczeniem są oczywiste

jakieś przykłady? konkretnie o jakie rzeczy chodzi?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 10 mar 2014, 11:27
zujzuj napisał(a):czyli jak facet jest niepewny siebie, nie akceptuje swojego ciała, mają niską samoocenę to są skreśleni?...to jeszcze nie jest taki hardcore. Pewnie większość facetów stąd ma taki problem

Ciśnie się pytanie - czym w takim razie jest "taki hardcore"..?
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez jetodik 10 mar 2014, 11:34
deader, :lol: słuszne spostrzeżenie, a propos to czemu pisdowaty robocik z Twojego awka tak się skulił? czyżby zobaczył pewnego siebie nowoczesnego androida z mojego awka? :mrgreen:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zujzuj 10 mar 2014, 11:44
deader napisał(a):
zujzuj napisał(a):czyli jak facet jest niepewny siebie, nie akceptuje swojego ciała, mają niską samoocenę to są skreśleni?...to jeszcze nie jest taki hardcore. Pewnie większość facetów stąd ma taki problem

Ciśnie się pytanie - czym w takim razie jest "taki hardcore"..?

oglądaliście psychozę Hitchcocka? No to bardziej z czyms takim misie kojarzy męskie dziewictwo konsekrowane...takim zupełnym harcorem. Chorobliwym uzaleznieniem od matki, skrajnym dziwactwem, jakimiś seryjnymi zabójcami :smile:...albo że bardziej społeczeństwo tak na to patrzy

przez Dusiorek 10 mar 2014, 12:09
Zujzuj dla mnie to jest hardcore. Można być niedowartościowanym nieco ale jak samoocena przeszkadza już w umiejętnościach społecznych by zdobyć dziewczynę to jest to spory problem.

Jetodik owszem nieco się czepiasz bo wady a zaburzenia to dla mnie jednak dwie różne rzeczy. Wadą może być lenistwo a nie np fobia społeczna czy nerwica. Niska samoocena prowadząca do zaburzeń umiejętności społecznych też nie jest normalna.

Wierzę że jak tacy faceci zaczną się leczyć i pracować nad powodami które ich utrzymywały z boku - mają szanse i to spore więc nie mówmy tu o skreślaniu. Ale jeśli nie zamierzają nad tym pracować to nie wiem jak Wy ale ja osobiście nie bawiła bym się w zbawiciela świata, przekonywanie go na każdym kroku że na mnie zasługuje, że jest coś wart i chronione go przed całym złem tego świata.

Lekkie zaburzenia samooceny nie powodują że ktoś trzyma się z bloku i nie potrafi zdobyć dziewczyny. A ciężkie są na terapię nie na związek.

No ale to tylko moje zdanie bardziej z doświadczenia.
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez zujzuj 10 mar 2014, 12:10
na osiedlu miałem takiego dziwaka. Koleś wykręcony jak kwazimodo, kulawy na jakiejś rencie...Był fanem wszelkich zboczeń, miał wiedzę na temat każdego zboczenia. Kupował taką gazetę...zły. Tam były jakies skrajne ochydztwa, i różne drastyczne zdjęcia....Generalnie dziwak to mało powiedziane. Nikt raczej sam na sam z nim nie starał sie zostawać..niby koleś nie grozny, fizycznie niedorozwinięty ale...No i właśnie ktoś taki mi sie z prawiczkiem kojarzy. Chociaż on to pewnie do burdelu chodzi...no ale chodzi o kogoś skrajnie nia atrakcyjnego fizycznie, głupiego, skrajnego dziwaka

przez deader 10 mar 2014, 12:11
jetodik napisał(a):deader, :lol: słuszne spostrzeżenie, a propos to czemu pisdowaty robocik z Twojego awka tak się skulił? czyżby zobaczył pewnego siebie nowoczesnego androida z mojego awka? :mrgreen:

Twój ma coś cienką antenkę :P

zujzuj napisał(a):
oglądaliście psychozę Hitchcocka? No to bardziej z czyms takim misie kojarzy męskie dziewictwo konsekrowane...takim zupełnym harcorem. Chorobliwym uzaleznieniem od matki, skrajnym dziwactwem, jakimiś seryjnymi zabójcami :smile:...albo że bardziej społeczeństwo tak na to patrzy

To już podchodzi pod przestępczość, raczej nikogo z takim problemem na forum nie spotkasz. Czyli podsumowując - wszystkie problemy prawików po 30ce są mało hardkorowe, panowie, wszystko z wami ok, dopiero jak zaczniecie zabijać panie z warzywniaka i ubierać się w ich skóry to powinna wam się zapalić lampka ostrzegawcza że coś jest nie halo ;)

przez zujzuj 10 mar 2014, 12:15
Dusiorek napisał(a): nie wiem jak Wy ale ja osobiście nie bawiła bym się w zbawiciela świata, przekonywanie go na każdym kroku że na mnie zasługuje, że jest coś wart i chronione go przed całym złem tego świata.

Lekkie zaburzenia samooceny nie powodują że ktoś trzyma się z bloku i nie potrafi zdobyć dziewczyny. A ciężkie są na terapię nie na związek.

No ale to tylko moje zdanie bardziej z doświadczenia.

To akurat bardzo zdrowe podejście. Oczywiście nawet z najcięższymi zaburzeniami ludzie potrafią tworzyć związek...jednak generalnie pewnie często do tego by sie sprowadzało bycie razem...że trzeba by było uważać żeby niezranić, przekonywać o uczuciu itd...itp...a tego laski chyba strasznie nie lubią

przez deader 10 mar 2014, 12:30
zujzuj napisał(a):że trzeba by było uważać żeby niezranić, przekonywać o uczuciu itd...itp...a tego laski chyba strasznie nie lubią

Mądrze gada, dać mu wódki. One to lubią ale jak w nie jest wycelowane ;)

przez Dusiorek 10 mar 2014, 12:34
Zujzuj, tego chyba nikt nie lubi na dłuższą metę ;). Można wspierać takich ludzi raz na jakiś czas, ale nosić ten ciężar i żyć z nim dzień w dzień jest po prostu wyczerpujące.

No i chyba w naszej kulturze ogólnie jest tak że to kobiety wolą być w centrum uwagi i przekonywania jakie są och ach. Niby równouprawnienie a odwrócenie ról jest dość dziwnie spostrzegane. Już pomijając fakt że partner z bardzo niską samooceną i tak nie uwierzy.
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez zujzuj 10 mar 2014, 12:43
Rzeczywiście laski takie coś chyba lubią jeśli to je sie ciągle zapewnia o uczuciu...a że nie uwierzy. Czy ja wiem. To pewnie jeszcze zależy od bardzo wielu czynników...

przez jetodik 10 mar 2014, 12:55
Dusiorek, a czy dla Ciebie są bardzo ważne umiejętności społeczne faceta? albo to jak społeczeństwo na wasz związek patrzy?

Sortuj wg