Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez djkocyk 27 lut 2014, 00:23
zujzuj napisał(a):Jak dostosował? Ludzi pociągają ludzie silni, odważni, uroczy, inteligentni itd...itp...tu nie ma technik....ale tak. To jest korzystne. Myślę że nie narzekają.

Nie każdy rodzi się silny, odważny i inteligenty itd. A pragnienia ma takie same jak inni. I tu pojawiają się "techniki".

zujzuj napisał(a): To jest korzystne. Myślę że nie narzekają.

Więc generalnie przemiana ,której ty nie pochwalasz, wyszła im na dobre i są bardziej zadowoleni z życia niż wcześniej. To daje do myślenia.

przez dar 27 lut 2014, 00:42
Mi tam wyrywanie lasek na imprezie nie sprawiło że czułem się z tym jakoś super. Miałem taki epizod ale sam się jakoś źle z tym później czułem, a tych dziewczyn tym bardziej nie uważałem za jakieś fajne. Później sporo czasu byłem sam i wcale nie uważam że jak facet jest sam to jest jakiś gorszy. Nieraz lepiej być samemu niż z taką byle jaką dziewczyną na poziomie tych łatwych z dyskoteki bo one nie są "pewne". :shock:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez jetodik 27 lut 2014, 00:54
Kestrel,

Imho trzeba znaleźć balans między "bad-boyostwem" a "normalnością"

lepiej kreować siebie w odniesieniu do siebie, a nie na jakiś sztywno wyznaczony punkt.

bo ludzie są różni i nie da się ich wtłoczyć w taką liniową skalę, że na jednym krańcu szalony bad boy, na drugim nudny normal, już nie mowiąc o tym, że bad boye przynajmniej ci których znałem wcale nie byli jacyś szaleni. byli po prostu wybuchowi, a poza tym taka sama gadka, ten sam slang, poglądy itd., jak z szablonu.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 27 lut 2014, 01:23
Próbuje sobie wyobrazić pryszczatego komputerowca z dziewiczym wąsem w stroju dresa albo skejta :lol: :lol: :lol: techniki wyrywania na jedną noc to jest mega pozerka. Nie sztuką jest wyrwać i wyruchać dupe w klubie. sztuką jest poderwać i utrzymać ją przy sobie, a tam przecież te wszystkie gówniane kursiki wymiękają hehhe
TEUFEL

przez jetodik 27 lut 2014, 08:40
Zmęczona

Myslę, że nie będzie tak źle. Chyba że problemem byłaby definicja tego, co obie strony uznają za romantyczność

teraz dopiero zwróciłem uwagę, bo zedytowałaś...masz na myśli, że za to, co ja wolałbym postrzegać romantycznym, hipotetyczna partnerka nazywałaby mnie rozmokłą bułą? :mrgreen:
mnie chodziło tylko o samą skłonność do, wykraczającego daleko poza sferę pragmatycznego bilansu zysku i strat, gdzie zyskiem jest głównie fun, zaangażowania w kobietę

to tylko dywagacje bo jestem na etapie załatwiania spraw, bez których ani rusz i do których potrzebne jest mądre zarządzanie czasem. w dodatku przesiąkłem samotnością, że aż zgnuśniałem i najlepiej się widzę w związku półetatowym wolnopłynącym - spotkania raz na 3/4dni, w domu :smile:
a w standardowym musiałbym się zbyt wiele zmuszać. ciężko to wszystko pogodzić, nie pora dla mnie na romanse ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zmęczona_wszystkim 27 lut 2014, 19:50
jetodik napisał(a):
teraz dopiero zwróciłem uwagę, bo zedytowałaś...masz na myśli, że za to, co ja wolałbym postrzegać romantycznym, hipotetyczna partnerka nazywałaby mnie rozmokłą bułą? :mrgreen:

Nieee, myślałam tylko o tym, że romantyzm można podciągnąć pod różne definicje, w zależności kto patrzy.

to tylko dywagacje bo jestem na etapie załatwiania spraw, bez których ani rusz i do których potrzebne jest mądre zarządzanie czasem. w dodatku przesiąkłem samotnością, że aż zgnuśniałem i najlepiej się widzę w związku półetatowym wolnopłynącym - spotkania raz na 3/4dni, w domu :smile:
a w standardowym musiałbym się zbyt wiele zmuszać. ciężko to wszystko pogodzić, nie pora dla mnie na romanse ;)

Dlaczego musiałbyś się zmuszac? Nie jest powiedziane, że musisz się spotykać z kimś codziennie, itp. to nie gimnazjum. Kobiety też mają swoje sprawy do ogarnięcia, też im to wiele czasu zajmuje. Chyba wszystko zależy od intensywności emocji, sytuacji, rodzaju relacji, itp. A z drugiej strony samotność rozleniwia, więc może potrzebujesz bodźca, który by Cię zmotywował do dodatkowego wysiłku w tym kierunku.

przez jetodik 28 lut 2014, 13:20
no w sumie ;)

przez khaleesi 28 lut 2014, 22:57
ciekawe ile tu prawiczków a ile takich co sie nie nadają do związków ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Kokojoko 28 lut 2014, 23:09
khaleesi, statystyki robisz???
Kokojoko

przez khaleesi 28 lut 2014, 23:10
Kokojoko, :lol: głośno myślę
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Kokojoko 28 lut 2014, 23:15
khaleesi, a jak u Ciebie? Dziewica czy bez zwiazku???
Kokojoko

przez khaleesi 28 lut 2014, 23:17
Kokojoko, w sensie czy ja mam dziewice? :lol: a cóż to za pytanie intymne? :lol:
Mistrz Avatara

przez TEUFEL 28 lut 2014, 23:19
khaleesi, Jak wnikasz w sprawy innych, to inni wnikają w Twoje. Proste
TEUFEL

przez ladywind 28 lut 2014, 23:19
khaleesi napisał(a):ciekawe ile tu prawiczków a ile takich co sie nie nadają do związków ;)

Pewnie pół na pół :mrgreen:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg