Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez kupmitrumne 26 lut 2014, 21:47
Kestrel, i wystawianie na allegro , ok weź łopatę a ja worek na zwłoki :D

przez TEUFEL 26 lut 2014, 21:49
zmęczona_wszystkim, A jednak kobiety bardzo chętnie i licznie inwestują właśnie w takich facetów, wręcz gustują przede wszystkim w takich. Uzasadnienie jest proste: lecą na takich, bo podświadomie czują że skoro zalicza tyle lasek to ma dobre geny, dodatkowo musi kipić testosteronem. W pierwszej kolejności liczy się potomstwo, dopiero później jego wychowanie. Ale są kobiety z klasą i myślące, które dobierają ambitnie partnerów, ponieważ same są ambitne inteligentne i wartościowe. Są One niszą, jak wszystko co dobre na tym świecie. A może to właśnie dodaje Im tego unikalnego smaczku 8)
TEUFEL

przez kupmitrumne 26 lut 2014, 21:53
Btw nie lecą , dla każdej kobity facet który ma na swoim koncie wyruchane dużo lasek jest typową "dziwką" , mit obalony 8)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 26 lut 2014, 21:54
kupmitrumne, ok,let's do this D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kupmitrumne 26 lut 2014, 21:55
Obrazek niach niach niach tylko nie studentów , bo mają kiepską wątrobę

przez zmęczona_wszystkim 26 lut 2014, 21:56
TEUFEL napisał(a):zmęczona_wszystkim, A jednak kobiety bardzo chętnie i licznie inwestują właśnie w takich facetów, wręcz gustują przede wszystkim w takich. Uzasadnienie jest proste: lecą na takich, bo podświadomie czują że skoro zalicza tyle lasek to ma dobre geny, dodatkowo musi kipić testosteronem. W pierwszej kolejności liczy się potomstwo, dopiero później jego wychowanie. Ale są kobiety z klasą i myślące, które dobierają ambitnie partnerów, ponieważ same są ambitne inteligentne i wartościowe. Są One niszą, jak wszystko co dobre na tym świecie. A może to właśnie dodaje Im tego unikalnego smaczku 8)

Znam te teorie, ale to wszystko nie jest takie proste. Nie można jedną teorią wyjaśnić wszystkiego, bo nasze wybory pokierowane są nie tylko biologią (i wychowanie też ważne, bo facet fruwający z kwiatka na kwiatek potomstwem się nie zajmie). Wiele kobiet z takimi facetami miewa przygody, a nie dłuższe relacje, inne znów myślą, że mają jakąś misję zbawienia kogoś uzależnionego od używek, imprezowania, itp. Patrzę się na osoby, które znam, i nie widzę, żeby wiele kobiet wychodziło za mąż za takich, chyba najczęściej sa to kobiety, które szybko chcą kogoś znaleźć, czasem wręcz desperacko.

przez TEUFEL 26 lut 2014, 22:04
zmęczona_wszystkim, Masz trochę racji. Ale nie raz, nie dwa spotykałem sytuacje, kiedy ułożone dziewczyny świadomie się wiązały z takimi typami, bo je po prostu kręcili. Nie czarujmy się, przynajmniej 3/4 kobiet kręcą bad boye, z różnych przyczyn: pewność siebie, często po siłowni, testosteron i brak nudnego lifestyle'u. I to jest fakt stwierdzony, jak to że po nocy jest dzień, a dupa jest od srania
TEUFEL

przez Arhol 26 lut 2014, 22:15
kupmitrumne, proponuje przedszkola D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez zmęczona_wszystkim 26 lut 2014, 22:16
TEUFEL, ale to, że kręcą, to nie znaczy, że te kobiety będą się z nimi wiązać na dłużej. Pewnie niektóre tak, ale uważam, że na takie wybory składa się wiele innych czynników. Przecież oprócz ewentualnej fascynacji takim typem, to jeszcze może wchodzić w grę powielanie wzoru ojca, pragnienie dowartościowania się byciem z kimś popularnym, mającym powodzenie, itp. I każda dziewczyna będzie miała na myśli coś innego, mówiąc o postawie typu "bad boy". Tajemniczość może pociągać i pewność siebie, ale nie u pospolitych "ruchaczy". A brak nudnego stylu życia? Jejku, cóż może być bardziej nudnego od wiecznie imprezującego faceta. wychodzisz z założenia, że wieczne imprezowanie jest ciekawe, a ja wychodzę z założenia, że prawie wszystko w nadmiarze jest nużące, np. picie okazjonalne jest fajne, ale notoryczne upijanie się? Ja nie widzę nic ciekawego w takim stylu zycia - impreza, kac, impreza, kac, jakaś panienka, impreza, kac. Po pewnym czasie jest to dość nudne, zwłaszcza dla otoczenia.

przez Arhol 26 lut 2014, 22:21
zmęczona_wszystkim napisał(a):TEUFEL, ale to, że kręcą, to nie znaczy, że te kobiety będą się z nimi wiązać na dłużej. Pewnie niektóre tak, ale uważam, że na takie wybory składa się wiele innych czynników. Przecież oprócz ewentualnej fascynacji takim typem, to jeszcze może wchodzić w grę powielanie wzoru ojca, pragnienie dowartościowania się byciem z kimś popularnym, mającym powodzenie, itp. I każda dziewczyna będzie miała na myśli coś innego, mówiąc o postawie typu "bad boy". Tajemniczość może pociągać i pewność siebie, ale nie u pospolitych "ruchaczy". A brak nudnego stylu życia? Jejku, cóż może być bardziej nudnego od wiecznie imprezującego faceta. wychodzisz z założenia, że wieczne imprezowanie jest ciekawe, a ja wychodzę z założenia, że prawie wszystko w nadmiarze jest nużące, np. picie okazjonalne jest fajne, ale notoryczne upijanie się? Ja nie widzę nic ciekawego w takim stylu zycia - impreza, kac, impreza, kac, jakaś panienka, impreza, kac. Po pewnym czasie jest to dość nudne, zwłaszcza dla otoczenia.

This,na dłuższą metę z bad boyem raczej baba nie stworzy związku,tylko to szlag trafi D:
Moderator

przez zujzuj 26 lut 2014, 22:21
TEUFEL napisał(a):zmęczona_wszystkim, A jednak kobiety bardzo chętnie i licznie inwestują właśnie w takich facetów, wręcz gustują przede wszystkim w takich. Uzasadnienie jest proste: lecą na takich, bo podświadomie czują że skoro zalicza tyle lasek to ma dobre geny, dodatkowo musi kipić testosteronem. W pierwszej kolejności liczy się potomstwo, dopiero później jego wychowanie. Ale są kobiety z klasą i myślące, które dobierają ambitnie partnerów, ponieważ same są ambitne inteligentne i wartościowe. Są One niszą, jak wszystko co dobre na tym świecie. A może to właśnie dodaje Im tego unikalnego smaczku 8)

To chyba nie tak. Kobiety chcą facetów pewnych siebie, a nie niepewnych. chca silnych a nie słabych...Tylko że podobnie z facetami. Jak kobieta jest pewna siebie to będzie bardziej atrakcyjna. To chyba jasne...Nie chodzi jednak o powierzchowną jednowymiarową pewność siebie...do tego udawaną. Przecież ci wszyscy podrywacze to trenują. Oni sa tacy sami...Ja zadałem to pytanie o podrywanie zawodowe, bo teksty są identyczne jak mojego znajomego. On też zadecydował że będzie chamem, twardzielem itd...Tylko że to było udawane na jedno kopyto i działa pare godzin...To jest żałosne bo ci ludzie z natury tacy wcale nie są.Oni udają tych którymi chcieliby być.

Jest wątek dla kolesi co mają pewien problem, a rozwiązania będą na poziomie Trybsona...WTF? To teraz Trybson i zawodnicy z Warsaw Shore są wzorem męskości? Chyba dla lasek co oglądają MTV i sie jeszcze bawią lalkami..."Bo laski srają, bo szczają, bo chcą sie bzykać, bo trzeba je od razu na całowanie i dymanie itd...itp..." To jest racjonalizacja dzięki której można zagrzebać rzeczywisty lęk. Mój znajomy poszedł na randkę i po 30 minutach laska zniknęła..bo w warunkach intymnej rozmowy inteligentnej laski w jajo robił nie będziesz...Oni wszyscy są fotografami i jeżdzą na motorach za 3 tysiące z allegro.. Zaczyna mnie to wkrwiać...Mój znajomy tez stał sie bucem i chamem. Na imprezie u mnie w domu ostentacyjnie podrywa laski innych kolesi co stoją 30 cm obok i wali bezpośrednie teksty....Sam miałem ochotę mu przypierdlić...i widzę tu tego typu mądrości. Kolesia unikam i jak do mnie przestał dzwonić to czuje ulgę...no ale powierzchownym facetem zostać sie udało
Ostatnio edytowano 26 lut 2014, 22:25 przez zujzuj, łącznie edytowano 1 raz

przez kupmitrumne 26 lut 2014, 22:23
Kestrel, gimbaza :mrgreen:

przez TEUFEL 26 lut 2014, 22:23
Kestrel, znam takie, które sie z takimi hajtnęły. To zabawne, bo po ślubie wcale sie nie zmienili :bezradny: i teraz wielki lament jest :mrgreen: :lol:
TEUFEL

przez Arhol 26 lut 2014, 22:27
TEUFEL, No właśnie, i potem jest zamęt,żal,ból dupy.

Imho trzeba znaleźć balans między "bad-boyostwem" a "normalnością"
kupmitrumne, w gimbazie to już dawno ćpają,chleją itd D:
końskim targiem podstawówka
Moderator

Sortuj wg