Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez TEUFEL 22 lut 2014, 15:54
Hans, hahhaahhahahhahhaaha :twisted: Dobre :twisted:
TEUFEL

przez wiejskifilozof 22 lut 2014, 21:11
Ja mam obsesję na temat Agnieszki Wielgosz,te rude włosy :D

przez tosia_j 23 lut 2014, 10:26
detektywmonk napisał(a):Ja mam obsesję na temat Agnieszki Wielgosz,te rude włosy :D

oooo....uwazaj TEUFEL :yeah:
outsider

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 23 lut 2014, 10:54
Ale podobno rude to .... :mrgreen: :D :lol: :smile:

przez Semir 25 lut 2014, 20:05
detektywmonk napisał(a):Ale podobno rude to .... :mrgreen: :D :lol: :smile:

Dzikie kochanki nie znające granic przyzwoitości? :mrgreen: Też znam ten mit ale jak się nie spróbuje to można sobie mitów słuchać :D
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez wiejskifilozof 25 lut 2014, 21:16
Mam taką kumpelkę lat 35, rude włosy.Dwoje dzieci, synowie.Marzę o seksie z nią.

przez jolantka 25 lut 2014, 21:52
Hans napisał(a):Do gadania - Kazia Szczuka - uwielbiam jej "errrr", robi takie fajne miny, gdy uważa, że ktoś gada bzdury, nie zgadzamy się w wielu kwestiach, może jesteśmy podobnie uparci czyli w sam raz do prowadzenia długich i bezowocnych dyskusji, w których interlokutorzy z czasem coraz bardziej utwierdzają się w swoim przekonaniu i ich zdaniem rośnie ich ego. Mogłaby być 15 lat młodsza.

Do niewyspania - Anna Chancellor, zawsze mnie niesamowicie pociągała, jednak podobnie jak Kazia mogłaby mieć te 15 lat mniej.

Do gotowania - nikt, jestem niewymagający jeśli chodzi o potrawy, wręcz nie lubię i nie jem udziwnień i mieszanek, sam sobie nazrywam bananów, ponadto skoro to bezludna wyspa i byłbym tam jedynym samcem, to podejrzewam, że trzem kobietom bym mógł już nie dać rady. ;)

A gdy taki 'interlokutor' użyje w pogawędce z drugim pewnego jakże wysublimowanego zamiennika słowa 'rozmówca', to mu ego aż wypłynie uszami, co? :lol:
jolantka

przez depresyjny86 25 lut 2014, 23:31
TEN TEMAT JESZCZE ISTNIEJE???..........;)
:)

przez wiejskifilozof 26 lut 2014, 11:29
Ten temat będzie do końca wiata i jeden dzień dłużej :D

przez macieywwa 26 lut 2014, 12:42
detektywmonk napisał(a):Ten temat będzie do końca wiata i jeden dzień dłużej :D

Temat bedzie dopóki faceci będą żyli chorymi iluzjami na temat kobiet wpojonymi im hooj wi skąd..
Musza przewartościować swoje poglądy
Kobiety nie pierdzą, nie srają, nie rzygają, nie upijają się, kobiety to inny świat, pół-boginie
Tak cuda natury, zapominamy często że to taki samy człowiek jak my tylko płeć odmienna. Fizjonomia jednak zachowana.
Kobiety uwielbiają adoratorów, kwiaciarzy, komplemenciarzy, przydupasów, lizodupów i czaso-umilaczy.
To że taki jesteś i przebywasz w jej towarzystwie nie znaczy że ona cię chce, że jesteś idealny partner. Wystarczy że poczekam a na pewno mnie pokocha.
Kobiety są delikatne i bezbronne. Powiedzcie to facetowi którego żona zostawiła w samych skarpetkach, a przecież przed ślubem był to delikatny kwiatuszek. Oczywiście prawdziwy facet sobie na to nie pozwoli ale ilu ich jest w społeczeństwie, 20 procent ogólnej męskiej populacji. Często nie doceniamy kobiet, a przy nich trzeba być czujnym jak na polowaniu.
Świętne iluzje..

a teraz fakty
Kobiety to świetne aktorki. Szczególnie gdy coś chcą, będą albo mega przymilne albo jeśli to nie przyniesie zamierzonego skutku wprowadzą do gry swoją Wunderwaffe - płacz.
Broń ostateczna, wiele facetów nabiera się myśląc że to szczere łzy. A kobiety płaczą bo chcą osiągnąć swój cel a czasami płaczą bo płaczą w ich głowach jest taki koktajl emocji że same siebie czasami nie rozumieją
Kobiety nie myślą logicznie a jeśli myslisz że pisze bzdury. Zrób prosty test, kiedy pokłócisz się z kobietą spróbuj jej przełożyć logiczne argumenty. :mrgreen:
Kobiety to manipulantki, wiecznie będą próbowały cię zmienić, wejść ci na głowę. A dasz się, jak masz jaja to nie. Pamiętaj one kochają manipulować facetami ale nie kochają facetów którzy na to sobie pozwalają.
Kobiety kochają odwracać kota ogonem i zwalać winne na innych. Ona zrobiła źle, ona zdradziła, ona cię okłamała ale to ty jesteś zły bo nie poświęciłeś jej wystarczająco dużo uwagi, nie interesowałem się ja. Jak to nie przejdzie to powie że to wszystko winna Jolki, to ona ją zaciągnęła do tego klubu, ona nie chciała. Jak i to nie przejdzie to będzie winny facet z którym przyprawiła ci rogi, bo on był taki czarujący, urzekł ją, jakby zahipnotyzował, ona nie mogła się oprzeć. :mrgreen:
Kobiety lubia konkretnych facetów a nie jak wmawia się wiecznym koniobijca wolno, delikatnie i z wyczuciem. Pełny konkret, idziemy tam i tam, całuje na pierwszym spotkaniu, dążę do seksu zaraz po poznaniu. Żadne etapy czasowe, biorę na co mam ochotę, jeśli jej to nie pasuje są inne.
Wiem przejebałem sobie u lasek, coz zycie :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez dar 26 lut 2014, 13:58
macieywwa, konkretnie napisane :D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez zmęczona_wszystkim 26 lut 2014, 17:07
macieywwa napisał(a):Kobiety lubia konkretnych facetów a nie jak wmawia się wiecznym koniobijca wolno, delikatnie i z wyczuciem. Pełny konkret, idziemy tam i tam, całuje na pierwszym spotkaniu, dążę do seksu zaraz po poznaniu. Żadne etapy czasowe, biorę na co mam ochotę, jeśli jej to nie pasuje są inne.
Wiem przejebałem sobie u lasek, coz zycie :mrgreen:

Mam nadzieję, że równie tolerancyjnie podchodzisz do kobiet i uznajesz, że one też mają prawo traktować Cię przedmiotowo? I nie uznasz ich z tego powodu za łatwe? Te "fakty" to z dupy wzięte, albo z Twoich doświadczeń. Niejedna kobieta mogłaby to samo napisać o facetach. Z mojego punktu widzenia: tacy faceci jak Ty, z takimi poglądami, z takich charakterkiem, to nadają się tak na 1-2 razy, bo do związku i czegoś poważniejszego, to chyba nie... Bo skoro bierzesz to, na co masz ochotę, a jak jej nie pasuje, to są inne, no to po co taki ktoś do czegoś poważnego? 1-2 nocki z kimś takim jak Ty, i won z wyra, są inni/inne :D

przez jetodik 26 lut 2014, 17:11
zmęczona_wszystkim, ale co by nie mówić, bardzo dużo kobiet czuje pociąg do facetów właśnie z takim podejściem, choć niekoniecznie ujawnianym wprost.
to po prostu empiryczny fakt.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez zmęczona_wszystkim 26 lut 2014, 17:15
jetodik napisał(a):zmęczona_wszystkim, ale co by nie mówić, bardzo dużo kobiet czuje pociąg do facetów właśnie z takim podejściem, choć niekoniecznie ujawnianym wprost.
to po prostu empiryczny fakt.

I często źle potem na tym wychodzą. Ale co innego pociąg (który można zrealizować i wcale nie oznacza to przyklejenia się do faceta na zawsze), a co innego poważna relacja. Każdy ma to, co chce. Widziały gały, co brały. Śmieszą mnie po prostu takie stereotypy, którymi niektórzy faceci się posługują. Jak po drodze spotkali takie kobiety, to nie znaczy, ze wszystkie są takie. To taka twórczość w stylu coelho, wypisywanie "mądrości" z koziej d...:)

Sortuj wg