Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez socorro 20 lut 2014, 15:54
ja tam lubię czymś romantycznym rzucić, np.: widzisz te gwiazdy na niebie? przy tobie to chój

miałbyś branie :D

TEUFEL,

nie potwierdziłeś swoich słów obiektywnym argumentem więc dalsze bzdury sobie daruj. BEZ ODBIORU! :D
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 20 lut 2014, 15:59
socorro, Wszystko opisałem, a że czytać nie umiesz potwierdza to że jesteś jeszcze w podstawówce. Wracaj do nauki i poskarż się mamusi, że ktoś Cię pocisnął na forum, to może Ci zablokuje tą strone :yeah: :D DOBRANOC :papa:
TEUFEL

przez djkocyk 20 lut 2014, 16:02
TEUFEL napisał(a):
djkocyk napisał(a):Zawsze mnie zadziwia jak widzę to założenie, że jak ktoś jest sam to pewnie siedzi w domu i "boi się zagadać". Chociaż było tutaj wiele wypowiedzi świadczących, że tak nie jest. No ale lepiej założyć, że tak to wygląda bo wtedy świat jest porosty, logiczny i "prawomyślny". Równie dobrze tę "uniwersalną" radę można zastosować do innych przypadłości na innych wątkach . Depresja? "Wyjdź z domu" Nerwica? "Wyjdź z domu" itd. Prawda jaki jestem mądry :105: Taki ze mnie "wujek dobra rada".

Lubie to co piszesz DJ, bo piszesz do rzeczy, ludzie piszą pod siebie. Przecież nie jeden z tego wątku zostałby wyśmiany albo wręcz dostał w ryja za napastowanie, jakby zagadał do dziewczyny na ulicy czy w sklepie. Co nie zmienia faktu, że siedzenie w chacie przy nerwicy, depresji, samotności to nie dobry pomysł.

Ja jak zagadałem do obcych dziewczyn w sklepie i autobusie to od Pań w tym wątku usłyszałem co następuje: " nie ma co ukrywac ze takie zagadywanie rzadko działa. Najlepiej poznaje się wśród znajomych". No ale potem słyszy się, że "Nie ważne jakim tekstem zgadać ważne żeby w ogóle podejść , szkoda , że tak mało facetów w ogóle to robi ". Generalne więc nie ważne co się robi ważne kto. Ale to już pisałem.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 20 lut 2014, 16:06
djkocyk, Jedyna warta uwagi odpowiedź kobiety w tym wątku to ta Saluś, reszta to pierdolenie o szopenie i masło maślane :D
TEUFEL

przez kupmitrumne 20 lut 2014, 16:31
Teraz w gimbazie jest modne w sumie stwierdzenie ... "ruchasz się ? czy trzeba z Tobą chodzić " :lol:

przez macieywwa 20 lut 2014, 16:34
kupmitrumne napisał(a):Teraz w gimbazie jest modne w sumie stwierdzenie ... "ruchasz się ? czy trzeba z Tobą chodzić " :lol:

To pobiegajmy,będzie szybciej :mrgreen:
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez kupmitrumne 20 lut 2014, 16:45
macieywwa, będę musiała pobiegać , bo kondycja kiepska

przez Marian_Paździoch 20 lut 2014, 20:10
Cytat by TEUFEL
Jetodik Bo takie są Polki. Jedna patrzy na drugą we wszystkich aspektach życia, stąd wszystkie laski w tym kraju są takie mdłe, nijakie i jednakowe. Dziewczyna z charakterem, pomysłem na siebie i życie i swoim stylem to rzadkość.

Przejrzałem ostatnich 50 stron wątku i to spodobało mi się najbardziej. Ilekroć nawet w stanach hipomaniakalnych spotykałem się z różnymi kobietami, niestety, większość z nich niewiele się od siebie różniła, poza małymi szczegółami. Przez jakiś czas miałem kontakt z dziewczyną z Czech - nawet przez internet można było zauważyć zupełnie niepolską mentalność.

Zagadywanie faktycznie niełatwa sprawa. Zaczepienie dziewczyny ot tak na ulicy, bez wspólnego kontekstu, często kończy się fiaskiem. Co innego, gdy stoisz na uczelni w kolejce do ksero a przed Tobą jakaś panna. Już jest jakikolwiek wspólny kontekst i mniejsze prawdopodobieństwo popełnienia gafy w pierwszym zdaniu jakie powiesz.
Fajnie jest wprowadzić kobietę w lekko niezręczną sytuację (o ile dobrze się trafi i dana kobieta tak ją odbierze). Stoisz w kolejce do sklepu, za Tobą ładna babka, odwracasz się tylko po to, żeby powiedzieć "cześć" i tyle Twojego gadania. Jeśli zdałeś jej "test fizyczności" (czyt. podobasz się fizycznie w stopniu co najmniej akceptowalnym), spróbuje sama od siebie coś dodać. Oczywiście, jeżeli nie jest przestraszona, nieśmiała, zakompleksiona. Bo nie oszukujmy się, że z taką prawdziwego i zdrowego związku nie zbudujesz :P
Marian_Paździoch

przez macieywwa 20 lut 2014, 20:16
Tym razem na chwilę odpuszczę chłopakom (ale tylko na chwilę) i skupię się na dziewczynach, bo one również ponoszą odpowiedzialność za ujemny przyrost naturalny. Głównie dlatego, że…

Strasznie dużo narzekają

Na facetów.

Że świnia, cham i prostak. Że ciepłe kluchy, ciota i maminsynek. Że metro, wymuskana lalka z witryny sklepowej. Że dres i wsiór, co z sianokosów wrócił. Że nierób, bumelant. Że leming, korposzczur. Że nie zaspokaja – raz na misjonarza i do spania. Że seksoholik – wiązanie, przebieranie to za mało.

Jak mają kogoś, to biadolenia jest trochę mniej, aczkolwiek dopóki nie trafią na księcia z reklamy Old Spice’a, ciągle jest jakieś „ale”. A jak nie mają, to spazmy, że do końca życia będzie sama z kotem i zestawem szybkowarów z teflonu. Słuchając niektórych lasek mam wrażenie, że lepiej mieć beznadziejnego faceta, niż nie mieć w ogóle. Bo dziewczyna bez chłopaka jest mniej wartościowa. Coś z nią na pewno, ale to na pewno jest nie tak. I jeśli nawet nie chowa takiego sekretu jak Miriam, to pewnie jest tępa, albo ma brzydkie zdjęcie profilowe.

I te biedne dziewczyny tak czekają, czekają i czekają. I czekają, czekają i czekają (wierzę, że nie jesteś jedną z nich). I już nawet nie będę ich za to ganił, bo czekanie to jedyny sport w którym jesteśmy dobrzy jako naród, ale w trakcie wypatrywania tego daru z niebios…
Ostatnio edytowano 20 lut 2014, 20:26 przez macieywwa, łącznie edytowano 1 raz

przez TEUFEL 20 lut 2014, 20:23
macieywwa, Trudno się z Tobą nie zgodzić. To kolejny stereotypowy, sztampowy aspekt nijakich lasek w tym kraju.

Marian_Paździoch, Fajnie, ze miałeś okazje poznać dziewczyny z innego kraju, dzięki temu rozumiesz co mam na myśli ;)
TEUFEL

przez kupmitrumne 20 lut 2014, 20:30
macieywwa, ja na faceta nigdy w życiu nie narzekam , widzę co biorę , wraz z pakietem :) jestem konsekwentna 8)

przez Aranjani 20 lut 2014, 20:37
Jetodik Bo takie są Polki. Jedna patrzy na drugą we wszystkich aspektach życia, stąd wszystkie laski w tym kraju są takie mdłe, nijakie i jednakowe. Dziewczyna z charakterem, pomysłem na siebie i życie i swoim stylem to rzadkość.

Z takim podejściem wcale sie nie dziwie, że tylu facetów udziela się w tym wątku ;)
Aranjani

przez TEUFEL 20 lut 2014, 20:39
Aranjani, To że jestem sam jest wynikiem moich działań akurat, więc nie wymądrzaj sie ;)
TEUFEL

przez macieywwa 20 lut 2014, 20:40
kupmitrumne, Słonko po dwóch,trzech latach związku,uwierz mi ze zaczniesz..zawsze coś się znajdzie :smile:

Sortuj wg