Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 16 maja 2012, 14:52
Ellis, to już zostało zdementowane. Nie liczy się długość. Większe powodzenie ma kwadrat 2x2. :P
Marsal2

przez Lord Kapucyn 16 maja 2012, 14:54
Koniec OT'a. Zapraszam do wątku: w-jakie-gry-gracie-co-lubicie-t35899.html :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Kiya 16 maja 2012, 15:10
Marsal2, wiem, że nie potrafisz flirtować ani świntuszyć, ale czasem SPRÓBUJ zamiast psuć innym zabawę :p I tak, wiem ile to 20px.

Mad_Scientist, to nie OT, my tu o tym jak ważna jest długość :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 16 maja 2012, 15:18
Kiya, a myślałem, że dobrze mi idzie. :( No ale masz rację, to pytanie zepsuło zabawę.
Ale przecież sama twierdziłaś, że długość nie jest ważna. ;>
Marsal2

przez Kiya 16 maja 2012, 15:22
Marsal2, nie w przypadku tetrisa! No dobra, teraz to jest już off-top :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez inbvo 16 maja 2012, 15:23
cudak napisał(a):Poza tym wszystko można "sprzedac" tak żeby było zaletą. Jeśli powiesz : kotku, czekałem z utrata prawictwa własnie na ciebie, bo jestes kobietą mojego życia - na pewno laska ze szcześcia podskoczy az pod sufit :mrgreen:
Na to już nikt się chyba nie nabiera - powiedzą że dorabiasz sobie takie usprawiedliwienie bo "nie miałeś okazji".

Ogólnie fajnie jest miec te wszystkie doświadczenia jeszcze przed sobą, bo najgorsza w seksie jest rutyna ;)
Zawsze można tak powiedzieć sobie na pocieszenie, ale może coś w tym jest. Byle nie za długo.

A jak fakt prawictwa widza kobiety - trudno mi odpowiadac za "wszystkie kobiety". Na pewno wielu z nich sie to podoba, duzo pań juz zaznaczało w to w tym wątku.
W tym wątku i w wielu innych można odnieść takie wrażenie... Ale bywa inaczej. Jest przykładowo na jednym forum wątek o nazwie "facet prawiczek" gdzie przez 30 stron są praktczynie same negatywy
(nie chcę nawet używać nazwy tego forum więc nie dam linka - po wpisaniu "facet prawiczek" w google jest to drugi link)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez Sorrow 16 maja 2012, 15:30
avest napisał(a):
A co dziwnego jest w sprzęcie 20cm?
Ponoć średnia w naszym kraju to gdzieś 14/15cm...

No ale średnia to chyba polega na tym, że połowa ma mniej niż średnią a połowa więcej.

inbvo napisał(a):
cudak napisał(a):Poza tym wszystko można "sprzedac" tak żeby było zaletą. Jeśli powiesz : kotku, czekałem z utrata prawictwa własnie na ciebie, bo jestes kobietą mojego życia - na pewno laska ze szcześcia podskoczy az pod sufit :mrgreen:
Na to już nikt się chyba nie nabiera - powiedzą że dorabiasz sobie takie usprawiedliwienie bo "nie miałeś okazji".

Chyba wtedy trzeba odpowiedzieć "oczywiście, że nie miałem okazji, w końcu poznałem Cię dopiero tydzień temu" :P .

przez Candy14 16 maja 2012, 16:00
inbvo, dostales pozytywne strony ale po co sie nad nimi zastanowic jak mozna siac defetyzm i widziec wszystko w czarnych barwach. Zycie nie jest czarnobiale..jest cala gama odcieni szarosci a i kolor sie trafi...tylko trzeba umiec go dostrzec ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 16 maja 2012, 16:12
No ale średnia to chyba polega na tym, że połowa ma mniej niż średnią a połowa więcej.

z medianą ci się pomyliło.
cudak napisał(a):
Poza tym wszystko można "sprzedac" tak żeby było zaletą. Jeśli powiesz : kotku, czekałem z utrata prawictwa własnie na ciebie, bo jestes kobietą mojego życia - na pewno laska ze szcześcia podskoczy az pod sufit :mrgreen:

Co do prawictwa w dojrzanym wieku to są dwie opcje albo ktoś jest brzydki i nikt go nie chce albo ma zrytą psyche ewentualnie jest typem supersamotnika.
Największy Forumowy Maruda

przez Candy14 16 maja 2012, 16:15
carlosbueno, albo nie wskakiwal na kazda chetna laske :) Wiem,ze wy to jakos strasznie przezywacie ..pewnie taksamo jak my brak biustu ;) ale kobiety inaczej to prawictwo wasze postrzegaja i nie ejst to koniecznie minus faceta
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 16 maja 2012, 16:25
Sorrow napisał(a):No ale średnia to chyba polega na tym, że połowa ma mniej niż średnią a połowa więcej.

Statystycznie wokół średniej rozkłada się przeważająca większość pomiarów. A rozmiary 20+ i 10- są drobnym procentem wszystkich. Przed chwilą znalazłem taki artykuł, szukając tego form gdzie przez 30 stron były same negatywy o prawiczkach (nie znalazłem tego forum).
http://www.papilot.pl/pogotowie-erotycz ... -duzy.html
Interesujący jest pierwszy akapit, a w szczególności:
"Penis mieszczący się w granicach normy ma w stanie spoczynku długość od 8 (niektóre źródła podają, że od 7cm) do 12,5 cm (...) W stanie erekcji średnia długość wynosi 14,5 cm a obwód 12,45 cm. Normą jest 19 cm długości w stanie wzwodu."

Ja to powinienem mieć kompleksy jak jasna cholera, bo mój nawet w dolnej granicy w spoczynku się nie łapie. :P Ale chodzi mi o bardzo inteligentne drugie zdanie. Skoro średnia wynosi 14.5 cm, a norma 19cm, to jasna cholera współczuje OGROMNEJ ilości facetów co mają penisa 7cm i mniej w erekcji.

Candy14, jednak te czarne barwy też należą do całości obrazu tego problemu.

Tak swoją drogą. Wypowiadają się tu kobiety, które dziewicami nie są. Ciekawi mnie ile z nich swój pierwszy raz przeżyło po 23 roku życia, skoro tak moralizują i twierdzą, że to nic takiego być prawiczkiem w wieku 23, 25, czy 30 lat.
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 16:30
Marsal2, kobiety naprawdę nie postrzegają prawictwa źle, przynajmniej ja. To może świadczyć że facet, jak to powiedziała Candy14, nie wskakiwał na każdą chętną laskę tylko czekał na poważniejszy związek. Tak zazwyczaj robią kobiety, np. ja właśnie ;)
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez Marsal2 16 maja 2012, 16:35
Lady Em., ja nie neguję tego, że nie postrzegają źle, może jest tak jak twierdzisz, nie wiem. Jednak mnie interesuje ile z tych pań które tutaj się wypowiedziały, wie jaki to ciężar psychiczny być prawiczkiem w takim wieku. Baa, nawet nie tylko prawiczkiem, a osobą nie będącą w jakimkolwiek związku.
Marsal2

przez Lady Em. 16 maja 2012, 16:38
Marsal2, pewnie jest ciężko. Faceckie ego trudno znosi taką sytuację zapewne ;) Na pewno trudniej niż kobiety. W to nie wątpię :roll:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Sortuj wg