Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez socorro 15 lut 2014, 23:32
jetodik, mi zawsze mówili, że kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości :D
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 15 lut 2014, 23:36
Szczecie to jest wygrana w totka 6-tki, albo przyjście na świat jako dziedzic wielkiej fortuny, ale w szerokiej i długiej perspektywie szczęście ma marginalnie znaczenie, to tłumaczenie malutkich, niezaradnych swojego nieudanego życia. W tym paradokumentalnym serialu "chłopaki do wzięcia"ci delikwenci też tłumaczyli swoje samotnictwo brakiem szczęścia a każdy trzeźwo myślący chyba widział jednak co innego.
Ja sam kiedyś tłumaczyłem moje niepowodzenia odnośnie kobiet, czy np pracy która nigdy mi nie odpowiadała brakiem szczęścia, ale tylko się omaimialem bo prawda jest zupełnie inna to ja sam na te niepowodzenia zasłużyłem swoim działaniem, czy bardziej niedziałaniem.
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 15 lut 2014, 23:37
socorro, może dlatego, że ci co przegrywają nie oszukują, a kobiety kochają uczciwych. zawsze trzeba znaleźć jakieś racjonalne wytłumaczenie ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 15 lut 2014, 23:39
socorro napisał(a):jetodik, mi zawsze mówili, że kto nie ma szczęścia w kartach, ten ma szczęście w miłości :D

to bzdura ja w karty z reguły przegrywałem, a o miłości to nawet nie warto wspominać zresztą to nie kwestia szczęścia.
Największy Forumowy Maruda

przez TEUFEL 15 lut 2014, 23:46
carlosbueno, Ja często miałem farta w kartach. To by wiele tłumaczyło 8)
TEUFEL

przez jetodik 15 lut 2014, 23:49
carlosbueno,

W tym paradokumentalnym serialu "chłopaki do wzięcia"ci delikwenci też tłumaczyli swoje samotnictwo brakiem szczęścia a każdy trzeźwo myślący chyba widział jednak co innego.

no ale to też chyba można podciągnąć pod szczęście, że ktoś jest fajny czy niefajny?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez smiech_przez _lzy 16 lut 2014, 11:05
"Poza tym świadomość tego, że z kobietą / dziewczyną uprawiasz seks sprawia też, że "rośnie" w tobie facet. To ma w sumie wpływ na resztę twojego życia. Pojawiają się pewne cechy, które potem pomagają w kontakcie z kobietami. Stajesz się bardziej męski, pewny siebie, świadomy swojej wartości. To dla odmiany działa jak samonakręcająca się spirala sukcesu w kontaktach z kobietami. Umiesz je obsługiwać, naciskać "odpowiednie guziki" - to sprawia, że inne kobiety widzą Cię jako jeszcze bardziej atrakcyjnego."
To jest cytat postu ze strony 1021, ktorym sie czesc z was tak zachwyca. Musze sie do tego odniesc, bo wiekszej bzdury juz dawno nie czytalem. Ten tekst znakomicie przeczy temu, co widze w rzeczywistosci. Mezowie-pizdusie, metroseksualni, zbudowani jak dwunastolatkowie, ktorymi zony dyryguja jak im sie tylko podoba. Tacy mescy "menzczyzni " sa wsrod nas. Widze ich kazdego dnia i nie sa to pojedyncze przypadki. Po prostu mezczyzni z krwi i kosci. Rozprawiczyli sie i co? I gowno. Dalej sa pizdami. Kto sie pizda urodzi kanarkiem nie zdechnie, a to czy wsadzil /cenzura/, czy nie, nie ma tutaj zadnego znaczenia. Oczywiscie to jest moje zdanie poparte doswiadczeniem, a uwierzcie mi, ze troszke w zyciu przezylem.

przez jetodik 16 lut 2014, 12:59
djkocyk,

Takie przypadki to wyjątki od reguły a nie reguła

no mniejsza o to. umawiałeś się z dziewczynami na randki, więc one musiały być z tej samej ligi, inaczej by nie marnowały nawet czasu.
i z tego co pamiętam, wszystko było spoko, poza tym, że na czwartą już się nie zjawiały?

tłumaczyły to brakiem zdecydowania (jak się myle to mnie popraw) i może to jest przyczyna, a nie w jakaś mistyczna klątwa, czy strukturalna 'niemożliwość'?

przez tosia_j 16 lut 2014, 18:15
smiech_przez _lzy napisał(a): a to czy wsadzil /cenzura/, czy nie, nie ma tutaj zadnego znaczenia. Oczywiscie to jest moje zdanie poparte doswiadczeniem, a uwierzcie mi, ze troszke w zyciu przezylem.

Ja nie odnioslam wrazenia ze zebrani tu chcą"zdychac kanarkami". Moze tylko chcieliby znalezc dziewczyne/zone?
outsider

przez wiejskifilozof 16 lut 2014, 19:15
Zaburzeni psychicznie, upośledzeni zawsze są samotni.

przez tosia_j 16 lut 2014, 19:20
znam kilku alkoholikow, chadowcow i depresiakow w zwiazkach
outsider

przez elo 16 lut 2014, 19:29
detektywmonk napisał(a):Zaburzeni psychicznie, upośledzeni zawsze są samotni.

dosc smiala teza biorac pod uwage ze wiekszosc ludzi ktorych znam jest zaburzona a i samotni nie sa
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez macieywwa 16 lut 2014, 20:17
detektywmonk napisał(a):Zaburzeni psychicznie, upośledzeni zawsze są samotni.

oj nie zawsze,patrząc z perspektywy czasu,nigdy nie narzekałem na brak zainteresowanie ze strony kobiet od 20roku życia zawsze bylem w związkach ewentualnie uwikłany w jakieś romanse,co prawda żaden nie przetrwał.. :lol: obecnie od wrzesnia jestem sam ale z własnego wyboru..

-- 16 lut 2014, 20:35 --

Obecnie storpedowała mnie depresja i na dzien dzisiejszy nie wyobrażam sobie związku z kimkolwiek(dopóki nie wyzdrowieje) :D--
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez djkocyk 16 lut 2014, 23:07
jetodik napisał(a):djkocyk,

no mniejsza o to. umawiałeś się z dziewczynami na randki, więc one musiały być z tej samej ligi, inaczej by nie marnowały nawet czasu.
i z tego co pamiętam, wszystko było spoko, poza tym, że na czwartą już się nie zjawiały?

tłumaczyły to brakiem zdecydowania (jak się myle to mnie popraw) i może to jest przyczyna, a nie w jakaś mistyczna klątwa, czy strukturalna 'niemożliwość'?

Moje "doświadczenia" to dwa spotkania z dziewczyną, która po nich stwierdziła, że jestem fajny, ale ona to na razie nie chce się z nikim spotykać (ściema oczywiście ale coś musiała powiedzieć). Reszta była z góry na nie albo ściemy "nie mam czasu", "w sobotę pracuję" itd.

Sortuj wg