Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bittersweet 14 lut 2014, 01:32
Chcieć a móc to dwie zupełnie różne rzeczy.
Taa, ale jak sie juz komus nawet nie chce, bo tak łatwiej - to szanse na sukces zero :?

Ja nie piszę o tym czy ktoś w a takim wieku jest czy nie jest atrakcyjny. Tylko, że jak ma np. 35 lat nie uprawiał seksu, nie miał związków to szanse na to, że to się zmieni są niestety małe. A dlaczego? Strona 1021.
Małe są i beda coraz mniejsze, chyba ze zmienisz kierunek. Jeżeli szedłes w złym kierunku przez 27 lat, / a domyślam sie ze tak było, bo nie dotarles do upragnionego celu ;) / to albo brniesz dalej bez perspetyw, albo ruszasz w druga stronę. Jeśli przez 10 nastepnych lat bedziesz zmieniał siebie, swoje podejscie, zachowanie, lifestyle, stan konta i inne wyznaczniki atrakcyjności - myslisz, ze niczego to nie przyniesie? zapewniam Cie, przez 10 lat mozna zawedrowac na Ksiezyc i z powrotem, to zalezy od samozaparcia i wytrwalosci. Wiem co mówie, z racji zaawansowanego wieku jestem już komleptnie inną osoba niz byłam kiedyś - wszyscy się zmieniamy i mozna tym sterowac 8)
Zresztą cytat ze strony 1022
"Zgadzam sie z wypowiedzia djkocyka w 90%; co ciekawe najczesciej to męzczyźni mi udowadniali, że prawictwo jest nieistotne". Ciekawe czyj to cytat ;
Dalej się zgadzam z cytatem ze strony 1022 - ale że cos jest trudne do ogarniecia, nie oznacza, że jest niemożliwe. Jestem optymistką, dlatego nie poddaję sie i predzej czy później odnosze sukces.
Podsumowując :
Zmień perspektywę, a wszystko się zmieni :great:

inbvo, czyli cos się zadziało w realu ? moze to juz nie wątek dla Ciebie ? ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez khaleesi 14 lut 2014, 01:51
Niektórzy się nie nadają do związku więc lepiej by nie męczyli drugiej strony ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez djkocyk 14 lut 2014, 02:11
bittersweet napisał(a):Taa, ale jak sie juz komus nawet nie chce, bo tak łatwiej - to szanse na sukces zero :?

Myślę, że jeszcze łatwiej założyć, że się komuś nie udaje bo mu się nie chce. To dopiero "łatwe" myślenie.

bittersweet napisał(a): Jeśli przez 10 nastepnych lat bedziesz zmieniał siebie, swoje podejscie, zachowanie, lifestyle, stan konta i inne wyznaczniki atrakcyjności - myslisz, ze niczego to nie przyniesie? zapewniam Cie, przez 10 lat mozna zawedrowac na Ksiezyc i z powrotem, to zalezy od samozaparcia i wytrwalosci. Wiem co mówie, z racji zaawansowanego wieku jestem już komleptnie inną osoba niz byłam kiedyś - wszyscy się zmieniamy i mozna tym sterowac 8)

Podam tylko jeden przykład, że to nie prawda. Od ponad roku szukam przyzwoitej pracy - setki wysłanych CV, jeżdżenie do różnych miast na testy i rozmowy, wstawanie o 2 w nocy na autobus żeby zdążyć do Krakowa czy Wawy, siedzenie na stażach za psie pieniądze. Wiesz co z tego mam? Zero, nic cała krwawica w piach. A jeszcze dwa lata temu byłe wśród tych "prawomyślnych" co uważali, że właśnie "chcieć to móc - wiec a jak ktoś gada, że praca to tylko po znajomościach to mu się nie chce szukać"., To samo tyczy się sfery damsko-męskiej - cały wysiłek w piach. Chcieć to móc to nic innego tylko pusty frazes. No ale jak się nie ma szczęścia to tak właśnie wygląda życie.

bittersweet napisał(a):Dalej się zgadzam z cytatem ze strony 1022 - ale że cos jest trudne do ogarniecia, nie oznacza, że jest niemożliwe.

Dal niektórych jest.

bittersweet napisał(a):Jestem optymistką, dlatego nie poddaję sie i predzej czy później odnosze sukces.

Kiedyś też byłem optymistą. Tylko, że moje "nie poddaje się" nie przyniosło, żadnego sukcesu.

bittersweet napisał(a):Podsumowując :

Jak wyżej. Kiedyś miałem zupełnie inną perspektywę.
Ostatnio edytowano 14 lut 2014, 02:17 przez djkocyk, łącznie edytowano 2 razy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 14 lut 2014, 02:12
bittersweet napisał(a):Taa, ale jak sie juz komus nawet nie chce, bo tak łatwiej - to szanse na sukces zero :?

Myślę, że jeszcze łatwiej założyć, że się komuś nie udaje bo mu się nie chce. To dopiero "łatwe" myślenie.

bittersweet napisał(a): Jeśli przez 10 nastepnych lat bedziesz zmieniał siebie, swoje podejscie, zachowanie, lifestyle, stan konta i inne wyznaczniki atrakcyjności - myslisz, ze niczego to nie przyniesie? zapewniam Cie, przez 10 lat mozna zawedrowac na Ksiezyc i z powrotem, to zalezy od samozaparcia i wytrwalosci. Wiem co mówie, z racji zaawansowanego wieku jestem już komleptnie inną osoba niz byłam kiedyś - wszyscy się zmieniamy i mozna tym sterowac 8)

Podam tylko jeden przykład, że to nie prawda. Od ponad roku szukam przyzwoitej pracy - setki wysłanych CV, jeżdżenie do różnych miast na testy i rozmowy, wstawanie o 2 w nocy na autobus żeby zdążyć do Krakowa czy Wawy, siedzenie na stażach za psie pieniądze. Wiesz co z tego mam? Zero, nic cała krwawica w piach. A jeszcze dwa lata temu byłe wśród tych "prawomyślnych" co uważali, że właśnie "chcieć to móc - wiec a jak ktoś gada, że praca to tylko po znajomościach to mu się nie chce szukać"., To samo tyczy się sfery damsko-męskiej - cały wysiłek w piach. Chcieć to móc to nic innego tylko pusty frazes. No ale jak się nie ma szczęścia to tak właśnie wygląda życie.

bittersweet napisał(a):Dalej się zgadzam z cytatem ze strony 1022 - ale że cos jest trudne do ogarniecia, nie oznacza, że jest niemożliwe.

Dal niektórych jest.

bittersweet napisał(a):Jestem optymistką, dlatego nie poddaję sie i predzej czy później odnosze sukces.

Kiedyś też byłem optymistą. Tylko, że moje "nie poddaje się" nie przyniosło, żadnego sukcesu.

bittersweet napisał(a):Podsumowując :

Jak wyżej. Kiedyś miałem zupełnie inną perspektywę.

przez TEUFEL 14 lut 2014, 02:22
khaleesi napisał(a):Niektórzy się nie nadają do związku więc lepiej by nie męczyli drugiej strony ;)

To jest bardzo słuszna uwaga. Gadacie tutaj o tym co zrobić żeby poderwać itd. Ale pomyślcie od innej strony. Że skoro ktoś nie był przez dajmy na to 25-30 lat z kimś z związku to się po prostu do tego może nie nadawać. Na prawde mało jest facetów, którzy przez ten okres tylu lat nie mieli ANI JEDNEJ sytuacji, z której mogli coś rozkręcić. Pewnie co niektórzy będą gadać że nie mieli, ale właśnie oto chodzi, że mieli, ale nie zwracali na nie uwagi albo mieli to totalnie gdzieś. IMO brak związków na koncie w pewnym wieku o czymś świadczy.

-- 14 lut 2014, 01:24 --

djkocyk, Masz sporo racji w tym co piszesz
TEUFEL

przez jolantka 14 lut 2014, 02:26
Za każdym razem, jak mi wyskakuje ten topic i na końcu 'Szanse ?', to mam ochotę napisać 'znikome, zważywszy na to, że siedzicie i o tym tu dyskutujecie jak cioty, zamiast wyleźć z domu'. Dupera wam z usb nie wyskoczy chopy
jolantka

przez khaleesi 14 lut 2014, 02:31
jolantka, Obrazek
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez zmęczona_wszystkim 14 lut 2014, 02:50
TEUFEL napisał(a):
khaleesi napisał(a):Niektórzy się nie nadają do związku więc lepiej by nie męczyli drugiej strony ;)

To jest bardzo słuszna uwaga. Gadacie tutaj o tym co zrobić żeby poderwać itd. Ale pomyślcie od innej strony. Że skoro ktoś nie był przez dajmy na to 25-30 lat z kimś z związku to się po prostu do tego może nie nadawać. Na prawde mało jest facetów, którzy przez ten okres tylu lat nie mieli ANI JEDNEJ sytuacji, z której mogli coś rozkręcić. Pewnie co niektórzy będą gadać że nie mieli, ale właśnie oto chodzi, że mieli, ale nie zwracali na nie uwagi albo mieli to totalnie gdzieś. IMO brak związków na koncie w pewnym wieku o czymś świadczy.

Tu się zgadzam, że są ludzie, i kobiety, i mężczyźni, którzy do związków się nie nadają i nawet kandydatów widzę na tutejszym forum, chociaż może niekoniecznie w tym wątku :D I możliwe, że niektórzy z nich to właśnie czują, więc może dlatego sabotują swoje działania...

djkocyk, Masz sporo racji w tym co piszesz

DJkocyk jest na etapie, kiedy stracił chęci po uprzednim okresie pozytywnego myślenia, stąd owe przemyślenia. Pod niektórymi mogłabym się podpisać, bo jeszcze całkiem niedawno byłam w takim samym dole. Taka wieczna sinusoida. Ale po okresie totalnego zwątpienia znów może nadejść zwyżka formy psychicznej. Ja tak bardzo powoli staram się z tego bardzo długiego dołu, naznaczonego małym wyskokiem, wychodzić. Bardzo powoli, niepewnie, z tysiącem zwątpień i nieprzyjemnymi chwilami załamań, ale jednak ...

przez khaleesi 14 lut 2014, 03:17
zmęczona_wszystkim napisał(a):
Tu się zgadzam, że są ludzie, i kobiety, i mężczyźni, którzy do związków się nie nadają i nawet kandydatów widzę na tutejszym forum, chociaż może niekoniecznie w tym wątku :D I możliwe, że niektórzy z nich to właśnie czują, więc może dlatego sabotują swoje działania...

Obrazek dokładnie
Mistrz Avatara

przez wiejskifilozof 14 lut 2014, 15:00
Ja się do związku nie nadaję :D potwierdzam, mam w głowie źle poukładane i jetem duży dzieciak.Mam rozum jak z podstawówki.

przez tosia_j 14 lut 2014, 18:22
Gorzej z tymi ktorzy sie na sile pchaja do zwiazkow....niestety moze im sie udac....i zmarnuja komus zycie
outsider

przez smiech_przez _lzy 14 lut 2014, 19:55
jolantka napisał(a):Za każdym razem, jak mi wyskakuje ten topic i na końcu 'Szanse ?', to mam ochotę napisać 'znikome, zważywszy na to, że siedzicie i o tym tu dyskutujecie jak cioty, zamiast wyleźć z domu'. Dupera wam z usb nie wyskoczy chopy

Ku...wa, normalnie najlepszy wpis w tych calych wypocinach. :brawo:

przez wiejskifilozof 14 lut 2014, 21:10
tosia_j napisał(a):Gorzej z tymi ktorzy sie na sile pchaja do zwiazkow....niestety moze im sie udac....i zmarnuja komus zycie

Mądrze napisane :brawo:

przez socorro 14 lut 2014, 22:26
Ja się do związku nie nadaję :D potwierdzam, mam w głowie źle poukładane i jetem duży dzieciak.Mam rozum jak z podstawówki.

a robisz coś z tym? porządkujesz swoje sprawy? walczysz z potworami?
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg