Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez jetodik 06 lut 2014, 09:58
nie chodziło mi o bicie po ryju :/ ale ogółem to może troche faktycznie przerysowałem. dalszy komentarz zostawiam historykom.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez SmutnaTęcza 06 lut 2014, 17:01
deader, :great:

przez vifi 06 lut 2014, 18:21
Z tego co wiem to początkowo feministki walczyły o podstawowe prawa kobiet, alimenty itp. co w sumie było słuszne. Kiedy jednak to dostały to niektóre zechciały, żeby udawać, że nie różnic między nimi a mężczyznami i wypleniać dyskryminację kryjącą się niewiadomo gdzie.
Tak jakby to nie ludzka głupota była winna tym różnym nadużyciom tylko jakaś "ułomność" bycia kobietą, co trzeba zakrywać ze wszystkich sił.
Pod hasło równouprawnienie, któe początkowo dotyczyło równych praw np. wobec głosowania, podszyły się jakieś skrajne teorie, które bez pomocy mediów pożyłyby kilka dni.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 06 lut 2014, 18:32
Jakby ktoś mnie zapytał o krótką definicję/opis "tradycyjnego modelu związku" to bym odpowiedział: "facet utrzymuje rodzinę a kobieta zajmuje się domem i dziećmi" - a nie: "facet napier*dala swoja babę po ryju żeby była mu posłuszna".
taa, a kobieta po 40, która nigdy nie pracowała tylko siedziała w domu przy męzu i dzieciach ma inne wyjście, niz byc posłuszna mężowi ? on ją utrzymuje, i jest to prosta a skuteczna zaleznośc ekonomiczna. Sytuacja praktycznie bez wyjścia w naszych realiach, bo 40-50 letnia babka bez doświadczenia zawodowego nie ma szans na dostanie dobrze płatnej pracy i samodzielne życie + odłozenie na emeryture :bezradny: teoretycznie mozna zaskarżyć ex-męza o alimenty, ale praktycznie to są grosze.
Moja znajoma jest w takiej sytuacji, cale zycie podporzadkowała męzowi i chowaniu dziecka, teraz gościu ma ją w dupie i ostentacyjnie lekcewazy, bo wie ze ma ją w garsci... a ona to znosi, bo ma szanse tylko na marne prace dorywcze. Przegrała życie, nie ma nic. Imho kobiety pakujące się w taki układ są krótkowzroczne i mocno naiwne.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez jetodik 06 lut 2014, 18:38
no a równouprawnienie, tak krytykowane nie jest udawaniem, że facet nie różni się od kobiety.

mnie to by odpowiadało życie we wiosce amiszów :105:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 06 lut 2014, 18:45
40-50 letnia babka bez doświadczenia zawodowego nie ma szans na dostanie dobrze płatnej pracy i samodzielne życie + odłozenie na emeryture

Ja jestem facetem tylko trochę młodszym i jestem w podobnej sytuacji. Jak umrą rodzice to będę żył w skrajnej nędzy lub umrę z głodu, no ale pewnie bym samobójstwo popełnił w takim wypadku. Oczywiście pozostaje opcja wyjazdu za granicę bo tylko tam można się utrzymać za najniższe stawki na które jestem skazany, mam raczej złe doświadczenia z pobytem tam, ale jakby trzeba było a nie chciałbym głodować, umierać to pozostaje tylko ta opcja.
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 06 lut 2014, 18:51
carlosbueno, a do tego czasu to różnych kursów byś nie mógł porobić? ostatnio mówiłeś, że dużo dają.

w ogóle to liczyłem, że się zjawisz i przypomnisz, że kiedyś wystarczyło, aby facet nie bił i nie pił to był dobry facet.
ale nie napisałeś tego.

przez carlosbueno 06 lut 2014, 19:04
Kiedyś wystarczyło że nie pił i nie bił ale to były czasy komuny gdy właściwie każdy zarabiał podobnie i wtedy dużo mniej liczył się status społeczny, jedynie dewizowcy i elita polityczna mogła liczyć na więcej i co za tym idzie większe zainteresowanie kobiet.
A co do pracy to jakakolwiek bardziej odpowiedzialna praca czyli właściwie każda przeciętnie płatna( a i czasem nisko płatne takie są) doprowadza mnie do nerwicy i psychicznego zmęczenia i napięcia. A takie nieodpowiedzialne jak ta jaką ostatnio wykonuje to jest tragicznie płatna, półczarna i grozi uszczerbkiem na zdrowiu w dłuższej perspektywie.

przez hamster91 06 lut 2014, 19:41
Myślicie, że kobiety są w stanie rozpoznać, czy facet jest "dziewicą" W sumie nie wiem co ma doświadczenie seksualne ze związkiem/miłością, ale zaciekawiło mnie to. Sam mam 23 lata, nigdy nie miałem kobiety i ciekawi mnie to czy mam szanse znaleźć odpowiednią partnerkę. Rzeczywiście w obecnych czasach kobieta patrzy głównie na doświadczenie seksualne?

przez bittersweet 06 lut 2014, 19:53
mnie to by odpowiadało życie we wiosce amiszów :105:
a co stoi na przeszkodzie ? :mrgreen:
Ja jestem facetem tylko trochę młodszym i jestem w podobnej sytuacji. Jak umrą rodzice to będę żył w skrajnej nędzy lub umrę z głodu, no ale pewnie bym samobójstwo popełnił w takim wypadku. Oczywiście pozostaje opcja wyjazdu za granicę bo tylko tam można się utrzymać za najniższe stawki na które jestem skazany, mam raczej złe doświadczenia z pobytem tam, ale jakby trzeba było a nie chciałbym głodować, umierać to pozostaje tylko ta opcja.
Znajdź sobie bogata żone, jestes reprezentacyjny i elokwentny, na pewno niejedna buissneswoman by Cie zapragnęła jako druga połowe :great:
Sam mam 23 lata, nigdy nie miałem kobiety i ciekawi mnie to czy mam szanse znaleźć odpowiednią partnerkę. Rzeczywiście w obecnych czasach kobieta patrzy głównie na doświadczenie seksualne?
Na pewno spotkasz dziewczynę dla siebie, doświadczenie w łózku to tylko jeden z czynników, ktorym kieruja sie kobiety, a i to nie wszystkie /podobno/.

przez jetodik 06 lut 2014, 20:42
bittersweet,

tak sobie pomyślałem, że jeśli już bym miał przyjąć tradycyjny model życia rodziny, to we wspólnocie regulowanej przez odpowiednią tradycje, gdzie życie płynie spokojnie i jednostajnie, a wszelkie jego bolączki koi głęboka wiara w Boga, niewiedza oraz zażyłość ze wspólnotą, bo trudno by mi było o to samo, w realiach, które zilustrowałaś przykładem w swojej wypowiedzi.

a żeby dobrze mi było u Amiszów, musiałbym się tam wychować, zostać zindoktrynowany we wczesnych latach.
teraz jestem już zbyt zepsuty wiedzą, pragnieniami i doświadczeniami, przed którymi oni się skutecznie chronią
:bezradny:

no ale na szczęście nikt nie każe przyjmować tradycyjnego modelu rodziny:D

przez bittersweet 06 lut 2014, 20:51
a żeby dobrze mi było u Amiszów, musiałbym się tam wychować, zostać zindoktrynowany we wczesnych latach.
teraz jestem już zbyt zepsuty wiedzą, pragnieniami i doświadczeniami, przed którymi oni się skutecznie chronią
jesli oni siebie chronia, żyjąc w jakiejś bańce odciętej od rzeczywistego świata, może i Ciebie mogliby ochronić ? w końcu byt określa swiadomość 8)
To teoretyczne rozwazania, bo jako osoba podobnie jak Ty zepsuta wiedza i doświadczeniami, nie mam wiary w powodzenie takiego eksperymentu ;)

przez jetodik 06 lut 2014, 21:05
podobno jak się człowiek przez jakiś czas zachowuje jakby w coś wierzył, to zaczyna wierzyć, więc może może.
nie wiem :p

przez carlosbueno 06 lut 2014, 21:40
Znajdź sobie bogata żone, jestes reprezentacyjny i elokwentny, na pewno niejedna buissneswoman by Cie zapragnęła jako druga połowe

Ale jak takie znaleźć, zainteresowanie mną przejawiają i też odwrotnie, i jakieś formy relacji miałem tylko z dziewczynami bezrobotnymi lub zarabiającymi minimum, nie obracam się w wyższych czy nawet średnich sferach( spotkania forumowe to mój szczyt sfer bo zdarzają się ludzie z klasy średniej ;) )

Sortuj wg