Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez AdrianR 05 lut 2014, 14:32
Tak w ogóle... partner zawsze trafia się wtedy kiedy go nie poszukujemy :bezradny:

I to jest święta prawda. :P Miałem okres życia, w którym na głowie stawałem aby kogoś poznać i ni cholery się nie udawało.Potem powiedziałem sobie. Dobra to skoro nie da rady to dam sobie spokój. Zajmę się innymi sferami życia bo szkoda czasu. I potem jak sie rozpędziłem życiowo inaczej to nagle dosłownie wysyp żeńskich znajomości. :P To nie mogły tak się rozciągnąć w czasie w kolejce zamiast wszystkie naraz? :lol: :D Też mam swoje ograniczenia. :P Żartuję ale faktem jest, że tak było że długo długo nic a NAGLE WYSYP ZNAJOMOŚCI. I bynajmniej jakoś nie zacząłem się w tym owocnym czasie zachowywać jakoś inaczej. Może z lepszym podejściem ale raczej będąc cały czas sobą. Nie wiem a moze jednak dokonałem jakiejś cudownej przemiany, której jednak teraz niezbyt dostrzegam. ;) Czasem naprawdę się człowiek stara i guzik z tego wychodzi a czasem nie robi nic lub niewiele i życie towarzyskie rozkwita. Sam nie wiem od czego to zależy. Chyba od spotykania się w odpowiednim miejscu i czasie. ;)
Będę jednak podkreślać zdecydowanie, że warto obrać sobie jakiś plan na życie a ta sfera towarzyska zacznie się z czasem rozwijać tylko jak już wielokrotnie się o tym tutaj mówiło to trzeba pierw zmienić nastawienie i jednak z początku przynajmniej się troszkę postarać. ;)

przez SmutnaTęcza 05 lut 2014, 14:37
Ale ja nikogo nie szukam w takim sensie, że chodzę po klubach i imprezach i z zewnątrz naprawdę wygląda to tak, jakbym nikogo nie szukała i jakby było mi dobrze samej. Raczej czekam, aż ktoś będzie chciał poznać mnie, w końcu to faceci powinni się starać i pierwsi zagadywać... Wiem, że na pewno miałabym powodzenie, chociaż małe, ale jednak, gdybym była ładna... No bo który facet chciałby mieć brzydką dziewczynę? Nawet jak tu na forum czytam wypowiedzi z innych działów (tych opuszczonych nieszczęśników), to zawsze wspominają, że to były ładne dziewczyny... :(

przez deader 05 lut 2014, 14:52
Aurora92 napisał(a):w końcu to faceci powinni się starać i pierwsi zagadywać...

Chciałyście równouprawnienia to teraz przyjmijcie na cyce konsekwencje...
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kupmitrumne 05 lut 2014, 14:55
Czy ja wiem czy facet , kobiety też przejmują inicjatywne i robią pierwszy krok , jednym facetom to imponuje a drugim nie .. chociaż lepszy jest Facet "łowca" wtedy czujesz się jak na safari :D

przez SmutnaTęcza 05 lut 2014, 15:16
deader, ja nie chciałam. Ch*j w dupę feministkom. Je*nięte baby, zamknęłabym je wszystkie w psychiatryku. :evil:

przez deader 05 lut 2014, 15:25
Aurora92, to może zacznijcie coś z tym robić? Facet jak jeb*nie feministce to nie tylko będzie damskim bokserem ale jeszcze męską szowinistyczną świnią (równouprawnienie zdaje się kończyć tam gdzie feministkom akurat wygodnie); jak babka dostanie wpierdziel od innej babki to co najwyżej będzie uznane za uczciwy pojedynek.

Chciałbym zobaczyć aktywną kobiecą bojówkę walczącą o tradycję, budzącą postrach na ulicach łażąc w sukienkach, umalowane i spuszczające wpierdziel każdej lasce w spodniach :D

przez SmutnaTęcza 05 lut 2014, 15:29
deader, równouprawnienie kończy się tam, gdzie trzeba wnieść lodówkę na trzecie piętro. ;)

W ogóle te całe feministki z Femenu są żałosne - tym publicznym pokazywaniem cycków tylko same sprowadzają się do roli rzeczy i obiektu seksualnego, więc coś tu chyba nie gra... :roll:

przez deader 05 lut 2014, 15:33
Aurora92 napisał(a):deader, równouprawnienie kończy się tam, gdzie trzeba wnieść lodówkę na trzecie piętro. ;)

...a zaczyna wtedy, kiedy trzeba z tej lodówki wyjąć kilka rzeczy i ugotować obiad temu co ją wnosił :P

przez jetodik 05 lut 2014, 15:40
Aurora92, a myślałaś może nad wyjazdem za granicę? bo wiesz Polki są najładniejsze, więc masz tu dużą konkurencję.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez SmutnaTęcza 05 lut 2014, 15:43
jetodik, nie są wcale najładniejsze... :roll: W ogóle co to za głupota, by o urodzie miała świadczyć narodowość?

przez jetodik 05 lut 2014, 15:45
Aurora92, a jakie są bo może o czymś nie wiem? Czeszki też są zabójcze.
no a co myślałaś, że przykładowo szkopiary nie wyglądają inaczej niż Polki?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Rebelia 05 lut 2014, 15:45
deader napisał(a):
Aurora92 napisał(a):deader, równouprawnienie kończy się tam, gdzie trzeba wnieść lodówkę na trzecie piętro. ;)

...a zaczyna wtedy, kiedy trzeba z tej lodówki wyjąć kilka rzeczy i ugotować obiad temu co ją wnosił :P

Skoro wnosił, to znaczy że ma ręce. A skoro ma ręce, to może się sam obsłużyć 8)

Jak was czytam, to okrutnie cieszę się, że nie mam żadnych lodówek ani większych gabarytów do wnoszenia i że większość sklepów oferuje jednak opcję wnoszenia na piętro. Chyba bym zdechła z gościem, który za jakąkolwiek pomoc oczekiwałby "kobiecej rekompensaty" - ergo, przynieś browara, posprzątaj, podaj gazetę, ugotuj obiad. 8)

przez TEUFEL 05 lut 2014, 15:45
Aurora92 napisał(a):jetodik, nie są wcale najładniejsze... :roll:

Są.

Aurora92 napisał(a):W ogóle co to za głupota, by o urodzie miała świadczyć narodowość?

:shock: :shock: :shock: :shock: Chyba nie powiedziałaś tego poważnie? :hide:
TEUFEL

przez deader 05 lut 2014, 15:54
Rebelia napisał(a):Chyba bym zdechła z gościem, który za jakąkolwiek pomoc oczekiwałby "kobiecej rekompensaty" - ergo, przynieś browara, posprzątaj, podaj gazetę, ugotuj obiad. 8)

A jakby jeszcze tą lodówkę z kumplami wnosił? :D

Sortuj wg