Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez AdrianR 04 lut 2014, 12:14
mark123 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Jaz wyglądu robię lepsze wrażenie niż z wnętrza( nie żebym jakoś super wyglądał tylko dużo lepiej wyglądam niż to co sobą reprezentuje).

W moim przypadku chyba od zawsze po wyglądzie było widać, że jestem życiowym odpadem; nigdy nie robiłem lepszego wrażenia.

E tam. Wkręcasz to sobie. Musisz zacząć myśleć o sobie inaczej. Jeśli twój wygląd fizyczny powoduje w tobie jakiś dyskomfort to powinieneś coś z tym zrobić może, np zapisać się na siłownię czy zacząć uprawiać inny sport? ;) Mam tak dobrą przyjaciółkę, któa w związkach nie ma szczęśćia za grosz już od lat i ja nie widzę żeby ona jakoś szczególnie się tym załamywała choć widać, że od paru lat próbuje bez skutku. Choć jak przedwczoraj sama przyznała, że kiedyś nie odczuwała potrzeby związków. Myślę, ze tylko po prostu wytłumiła w sobie tę potrzebę aby się nie katować, ze ciągle nie ma chłopaka. :P To jest nawet zdrowe podejście. Ukierunkowanie swojej energii na normalne życie zamiast bicie głową w mur. Cioci koleżanka tak samo od lat nie może znaleźć faceta mimo ze jest wykształcona i BARDZO DOBRZE zarabia. A fajna jest kobieta i gdybym był parę lat starszy to kto wie. :lol:
Dobra teraz to spadam na forum zainteresowań bo tutaj to się bardziej dołuję niż poprawiam nastrój bo tematy zawsze takie ciężkie i trudne. Wolę raczej skupić się na pozytywnych działaniach niż na ciągłym rozpamiętywaniu. Wtedy jak się człowiek przestawia na inne myślenie, zmusza do wysiłku wyobraźnię aby z kimś o czymś podyskutować, czasem się pośmiać w jakimś temacie to naprawdę wtedy nastrój się zmienia i świat staje się bardziej kolorowy. :yeah:
wiesz, one wolą pewnych siebie kolesi, nawet jeśli nie są przystojni...

A napewno lubią zadbanych i w miarę dobrze ubranych. ;)

przez aptasia 04 lut 2014, 12:32
AdrianR napisał(a): A napewno lubią zadbanych i w miarę dobrze ubranych. ;)

coś w tym jest, ale to przecież nie jest coś awykonalnego.
Zadbać o siebie może każdy a dobrze ubrany nie koniecznie oznacza drogo ubrany.

zalecę antropologizmem, ale cóż.
większość kobiet nie szuka mężczyzn którymi będzie musiało się zajmować jak dzieckiem.
kobiety szukają mężczyzn którzy dadzą im poczucie bezpieczeństwa i to oni w razie czego się zajmą kobietą. Pomogą naprawić zlew itp. Zaradność mężczyzny kiedyś gwarantowała sukces prokreacyjny i większe szanse na odchowanie potomstwa, obecnie trochę też tak jest. Jeśli ktoś tak jak mark wiecznie podkreśla jak bardzo jest nieudacznikiem i eksponuje swoje wady zamiast zalet i pewności siebie to niestety raczej "nie porucha" :P

A pewność siebie można wypracować, wyćwiczyć... więc dla wszystkich jest nadzieja :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez AdrianR 04 lut 2014, 12:56
większość kobiet nie szuka mężczyzn którymi będzie musiało się zajmować jak dzieckiem.

Zgadzam się z tym w 100%. To jest przecież prawda oczywista!

A pewność siebie można wypracować, wyćwiczyć... więc dla wszystkich jest nadzieja :)

Ja jestem na to najlepszym dowodem. ;) Poza tym mam chyba jakąś taką cechę charakteru, ze im bardziej coś ciężko mi idzie to tym bardziej jestem zdeterminowany aby sprawę doprowadzić do końca! :smile: Tak miałem na studiach, które mi na ścisłym kierunku w pewnym momencie dość ciężko szły ale musiałem sprawę doprowadzić do końca i się udało nawet z niezłym skutkiem. Dodam, ze przerwałem je kiedyś z powodu operacji tętniaka mózgu więc dość mocno mi to rozwaliło życie pod każdym względem (w tym i osobistym). Wtedy jeszcze dziewczyna zostawiła mnie w tamtej sytuacji czego jej długo nie mogłem wybaczyć. :cry: Odwiedzała mnie co prawda w szpitalu ale potem jakoś się rozmyśliła, że może po co jej ciężar na głowie. Ale ja się mimo to nie poddawałem i te studia skończyłem a nawet portem z rozpędu rozpocząłem kolejny kierunek na magisterce. :tel2:
Powiem więcej, im więcej mnie przykrości spotyka w życiu tym bardziej stawiam im czoła (na zasadzie co cię nie za bije to cię wzmocni). :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 04 lut 2014, 14:18
Posłuchacie i oceńcie.W moim mieście jest facet 35 lat.Nauczyciel angielskiego.Czysty, porządny,uczciwy.Jest jedynakiem i żadna kobieta go nie chcę.Miał dwa związki,każda go rzucała.Ludzie mówią,że on jest za poważny.Za sztywny.Ma 35, lat a zachowuję się jakby miał już koło 50.Czy ma jakieś szansę ?

przez metka00 04 lut 2014, 14:27
detektywmonk, Pewnie:)
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez mark123 04 lut 2014, 16:25
AdrianR napisał(a):E tam. Wkręcasz to sobie. Musisz zacząć myśleć o sobie inaczej. Jeśli twój wygląd fizyczny powoduje w tobie jakiś dyskomfort to powinieneś coś z tym zrobić może, np zapisać się na siłownię czy zacząć uprawiać inny sport? ;)

Nie wkręcam, tak po prostu jest. Dowodem na to jest choćby to, że zdarza się, że niektóre osoby, które zobaczą mnie po raz pierwszy w życiu, to zaczynają się śmiać, albo mówią np. coś w stylu: o rany, co to jest. Od zawsze tak było. No a w czysto fizycznym aspekcie mojego wyglądu raczej nie ma nic, z czego ktoś mógłby się śmiać, więc raczej chodzi im o moją sferę psychiczną, która mocno prześwituje do wyglądu fizycznego. Uprawianiem sportu może bym zamaskował swoją sferę psychiczną, ale ja nienawidzę jakiegokolwiek sportu.

dream* napisał(a):kobiety szukają mężczyzn którzy dadzą im poczucie bezpieczeństwa i to oni w razie czego się zajmą kobietą. Pomogą naprawić zlew itp. Zaradność mężczyzny kiedyś gwarantowała sukces prokreacyjny i większe szanse na odchowanie potomstwa, obecnie trochę też tak jest.

Mój poziom zaradności jest skrajnie niski (tak niski, że chyba mało kto jest w stanie sobie w ogóle wyobrazić, że tak niezaradna osoba może istnieć).

dream* napisał(a):Jeśli ktoś tak jak mark wiecznie podkreśla jak bardzo jest nieudacznikiem i eksponuje swoje wady zamiast zalet i pewności siebie to niestety raczej "nie porucha" :P

W realu niczego nie podkreślam, wszystko doskonale widać. Zalet nie eksponuje, bo ich nie mam.
"Ruchanie" mnie w ogóle nie interesuje, jestem aseksualny.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez SmutnaTęcza 04 lut 2014, 20:16
A w temacie dla kobiet cisza... Chyba nie ma żadnych samotnych, niechcianych nieudacznic (poza jedną...). :(

przez metka00 04 lut 2014, 20:19
Aurora92, Siedzac za przeproszeniem na pupie faceta nie znajdziesz;D trza gdzieś wyjsc , ew jakiś Fb , portal. Pozatym nie nalezy z tego robic priorytetu:)

przez koszykova 04 lut 2014, 20:20
Aurora92, jest wiecej, ale może jakos lepiej sobie z tym radza :PP zresztą facetom troszkę ciężej, bo to zwykle oni są zmuszeni być tą stroną... aktywną (?) co podrywa, goni, kombinuje i zdobywa :mrgreen:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Kokojoko 04 lut 2014, 20:21
Aurora92 napisał(a):A w temacie dla kobiet cisza... Chyba nie ma żadnych samotnych, niechcianych nieudacznic (poza jedną...). :(

Twoj optymizm mnie rozwala...
Kokojoko

przez metka00 04 lut 2014, 20:21
koszykova, dokladnie;p

przez SmutnaTęcza 04 lut 2014, 20:23
To niech mnie ktoś fajny poderwie... :(

przez koszykova 04 lut 2014, 20:25
Aurora92, fajny fajny... każda by chciała fajnego :P jak chcesz fajnego też musisz być fajna. I nie chodzi tu o wygląd sam, tylko ogólne nastawienie. Usmiechnij sie. Ludzie naokoło wszędzie szukają optymizmu.

Tak w ogóle... partner zawsze trafia się wtedy kiedy go nie poszukujemy :bezradny:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez SmutnaTęcza 04 lut 2014, 20:26
koszykova, po co mam się uśmiechać, skoro nie mam powodu?

Sortuj wg