Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez jetodik 29 sty 2014, 21:01
Semir,

z tego co widziałem i słyszałem, wnioskuje, że bycie prawiczkiem jest postrzegane bardzo negatywnie w społeczeństwie, tutaj w tym temacie byli wyśmiewani też, nie mówię o ostatnich stronach.

wzbudzają żal, zaciekawienie, poprawę humoru.

i było to widoczne również w tym temacie :)

podobnie było w temacie o dziewicach.

wejdź w temat o depresji i się nabijaj, albo pisz: weźcie się w garść.
to zobaczysz jak Cię zjedzą, czyli chorzy na depresję są traktowani poważnie, wy już nie, nie przez wszystkich ofc.
dlatego ja by się tu na waszym miejscu nie wypowiadał, ale to ja.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Semir 29 sty 2014, 22:56
jetodik, Ale jak nie tu to gdzie? Księdzu w konfesjonale mam truć? Mogę się nie wypowiadać,kryć to w sobie itp ale z drugiej strony jak mam rozwiązać swoje problemy skoro wszyscy o tym ani widu ani słychu,jednak nawet za cenę wyśmiewania wolę rozmawiać o tym z ludźmi jak to rozwiązali i jak sobie radzą innymi trudnościami. Wolę ludzkie doświadczenia nisz jakiegoś palanta seksuologa który ten termin zna tylko z książek:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez jetodik 29 sty 2014, 23:03
no można i tak do tego podejść. ok, rozumiem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bukowski 30 sty 2014, 00:04
Elo Was rozdziewiczy. Spokojnie. :mrgreen:
Bukowski

przez Peter88 30 sty 2014, 01:41
zmęczona_wszystkim napisał(a):Właśnie. Jakiekolwiek działania w realu mogłyby doprowadzić do utraty złudzeń, pryśnięcia czaru, a lokowanie uczuć w tak naprawdę nieistniejącej osobie jest bezpieczne, a przy okazji możesz dać swoim uczuciom upust. wiesz, że nie musisz podejmować w tym kierunku żadnych kroków, a masz obiekt westchnień, więc pustka jest kimś wypełniona.

Chyba nie do końca mnie zrozumiałaś albo nie miałaś do czynienia z takim zjawiskiem w swoim życiu a może każdy to przeżywa na swój sposób. Ty myślisz, że ja z tego czerpałem satysfakcje?, no bez jaj.Do czasu jak mogłem sobie pogadać z fajną koleżanką z daleka to oczywiście, że było git, ale ja to traktowałem jak rozrywkę i po części próbę zastąpienia kontaktów realnych wirtualnymi, to na pewno .Ale nigdy na początku o niej nie myślałem jak o osobie, którą chciałbym poznać na żywo a co dopiero jak o obiekcie pożądania, ona mi nie pasowała i fizycznie i osobowościowo, to przyszło nagle. Cierpienia młodego Wertera czytałaś ? :roll: :smile:
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Kokojoko 30 sty 2014, 01:52
Peter88 napisał(a):Cierpienia młodego Wertera czytałaś ? :roll: :smile:

Obrazek
Kokojoko

przez Peter88 30 sty 2014, 01:55
nie powiedziałbym :roll:
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez AdrianR 30 sty 2014, 12:34
Widzę, że dalej ciągnięcie ten masakryczny temat? Taki przed świętami wyłożyłem tu referat i widzę, że sobie a muzom. :P Miałbym jednak pewną radę dla tutejszych panów. Musicie jakoś scalić się w małą grupkę poza to forum na jakiegoś face'a czy coś i tam jakoś o tym pogadać, pracować nad tego typu problemami bo tutaj widać raczej zrozumienia nie znajdziecie. Widziałbym tu może jeszcze ze 2 dziewczyny, które mogłyby dla was przeprowadzić terapię emocjonalną a od reszty hejterów trzymajcie się po prostu z daleka. :nono: Nie sądzę, że przy tak panującej fobii społecznej na takie osoby jak wy znajdziecie tu wsparcie i zrozumienie. Najlepszą metodą jest zawsze gromadzenie się danej grupie osób ściśle związanych z tematem i niedopuszczanie złośliwców, którzy nie pomagają a do tego działają na nerwy. Tak samo jak przy innych schorzeniach jak schizofrenia, depresja, nerwica lękowa itd. Jeśli kogoś ten problem nie dotyczy to po co się wtrąca i jeszcze dokłada tym zdołowanym chłopakom. Masz faceta/dziewczynę to się ciesz i z nim/nią spędzaj każde chwile, bo może jutro cię rzuci dla innej/ego a nie tam uprawianie dziwnego hobby pod hasłem hejtowania samotnych facetów.
Ja kiedyś miałem okresowe zahamowania przed dziewczynami aż do czasu aż spróbowałem w końcu seksu z dawną dziewczyną. Tak więc jak tu już jakaś dziewczyna napisała to czasem warto zaryzykować niż potem sobie pluć w brodę, że nie dało się sobie szansy. Trzymam kciuki chłopaki i więcej wiary w siebie. :tel2: ;)

-- 30 sty 2014, 13:51 --

TEUFEL napisał(a):Kestrel, A co miało by być w takim wątku pisane, żeby było wg. Ciebie merytoryczne?
Rozrysowana strategia podrywu przez Jacka Gmocha? Wyliczenie kątu wejścia członka w broszkę, żeby pierwszy raz było okej, czy ranking ulubionych przez kobiety perfum męskich ?

A to by było interesujące chyba. :mrgreen: :D Uhahałem się przez ok 2 minuty. Trochę mnie tu ominęło tego szlamu jak słusznie zauważa moderator a tu miesiąc po swiętach takie kwiatki. :P Dla mnie jedno jest jasne po lekturze tego forum. Może za wyjątkiem tematu "Jak się dziś czujecie..." oraz może tam gdzieś jeszcze o opisie jakiś chorób, leków i specjalistów to cała reszta tematów to raczej jest zbędna i szukanie tutaj fachowej pomocy przypomina leczenie np świńskiej grypy domowymi sposobami oraz syropkiem z cebulki. :roll: Forum daje jako takie wsparcie dla osób, które nie mają się komu życzliwemu wyżalić czy kogoś poradzić a tak to jest strata czasu. Warto czasem coś przeczytać w kwestii lekarzy i ich metod działania (psychoterapia, psychiatra, itp) co by samemu nie popełniać cudzych błędów a raczej an nich się uczyć. I chyba tyle co daje mi to forum, na które i tak z z rzadka zaglądam bo mnie ta tematyka ogólnie widzę stresuje. Wolę mnie stresowe zainteresowania, które nie wykluczają pogadania przy okazji o tym czy tamtym. ;)
Z resztą w wątku :jak się dziś czujecie..." dość precyzyjnie się wyraziłem jaki mam sposób na życie. Znajdź sobie paru dobrych znajomych, z którymi regularnie obgadacie wasze sprawy, wymienicie się poglądami, radami a życie stanie się bardziej proste. Wtedy psychoterapia staje się zbędna. Natomiast stany depresyjne i lękowe czasem warto leczyć właściwie dobranymi lekami. Z mózgiem się nie dyskutuje, tylko się go leczy jeśli czasem w nim chemia nie domaga. ;) Właściwie na tym wyczerpałem tu z grubsza swój udział. Jak mnie tu nikt nie zna to co mi to kto pomoze na moje sprawy i kłopoty. Samemu przede wszystkim trzeba starać się im zaradzić. Wymarudzić się to jedno a coś z tym zrobić to już inna mania. ;) Czasem tu zaglądam tak z sentymentu na stare czasy. Zahartowałem się już jednak na tyle w życiu, że nie lecę z każdą pierdołą na forum czy nawet do znajomych. Choć często służę ramieniem koleżankom do wypłakania się czy wyzłoszczenia. :smile: Widzieć potem ich uśmiech to rzecz CUDOWNA. :D

przez elo 30 sty 2014, 17:20
Messiah napisał(a):Elo Was rozdziewiczy. Spokojnie. :mrgreen:

hiohiohiohiohiohioh wypadaloby zaczac od siebie 8)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Bukowski 30 sty 2014, 18:34
elo napisał(a):
Messiah napisał(a):Elo Was rozdziewiczy. Spokojnie. :mrgreen:

hiohiohiohiohiohioh wypadaloby zaczac od siebie 8)

nie wiedziałem. :pirate:
Bukowski

przez 1234qwerty 30 sty 2014, 18:36
elo, 2 pieczenie na jednym ogniu :mrgreen:

przez AdrianR 31 sty 2014, 11:40
Nameless napisał(a):
wiesz dobrze, o jakie konkrety chodzi i o jakie działanie.

Samochód - jest
Samochód na cipki - też jest

Konkurs na dziś, Czym się różnią te dwa auta? Bo to jest ciekawe ujęcie klasyfikacyjne. Może jakiś biznes z tym zrobię? :mrgreen: :D Pisałem już dwukrotnie, że tematy tego typu są wg mnie strasznie jałowe i bezsensowne (w większości postów poza nielicznymi wyjątkami) ale czasem przeczyta się coś co powoduje drżenie przepony prze parę minut. :P

A na marginesie to każdy musi znaleźć własną drogę w tych sprawach. Kiedyś w Dynastii widziałem jak taki Walter Lankershirm zawiózł młodego prawiczka (geja) do burdelu do znajomej, która go prowadzi aby Steven zobaczył jak to jest z kobietą. Z tym, że tutaj otoczenie chciało go przechrzcić na hetero co nie bardzo im się udało jak się okazało potem z perspektywy czasu. :bezradny: Wy tutaj opisujecie jakieś taktyki działania i wgl. Każdy jest innym człowiekiem i nie zawsze a raczej rzadko kiedy da się wdrażać w życie wasze oświecone porady. Mówiąc szczerze gdybym miał się do nich kiedyś stosować zanim je tu ostatnio przeczytałem to wgl nie układałoby mi się z dziewczynami a tak raczej nie jest. Ja to skupiałbym się na tym jak i co mówić do dziewczyn i mówić w miarę interesująco na temat najlepiej ciekawy dla dziewczyny to wtedy łatwiej się rozwijają relacje hehe 8) A jeśli ktoś ma opory przed seksem i bliskością to nie ma na to innej rady niż spróbowanie tego w końcu nawet za cenę zapłacenia za to dziewczynie, która sobie dorabia w ten sposób np jako studentka. No a po przełamaniu już tego powinno się poszukać dziewczyny na stałe. Natomiast obawę przed emocjonalnym zbliżeniem to już jest chyba kwestia psychologii ale i ja się bez jakiś terapii kiedyś obszedłem. Sam sobie stworzyłem terapię i obmyśliłem plan działania małymi kroczkami i nikt mi nic nie radził w tych kwestiach więc szczęśliwie obeszło się bez waszego udziału (na moje szczęście widać po postach tego forum) ;) I to tyle można skwitować te setki jak nie tysiące stron różnych tutejszych postów. Ciekawe czy komuś by się chciało tak od nr 1 przeczytać 1600 stron postów. I jakie by wnioski z tego wyciągnął to było jeszcze bardziej interesujące.
No i na koniec małe podsumowanie, które mi się spodobało. :great:
zmęczona_wszystkim napisał(a):Czyli jeśli nie udało się kilka razy, to lepiej przestać? Może nie spotkałeś osoby, która by tobie odpowiadała z wzajemnością. Nic w tym dziwnego. Życie nie jest takie sprawiedliwe, jednym daje wszystko od razu, inni muszą się natrudzić, a jeszcze inni g... dostaną. A jeśli niczego nie zdziałasz, to możesz przynajmniej spokojnie nie winić siebie, bo się nie poddawałeś. Tak, brzmi jak ostatni szajs, ale o dziwo, to chyba prawda.

przez mark123 04 lut 2014, 11:35
carlosbueno napisał(a):Jaz wyglądu robię lepsze wrażenie niż z wnętrza( nie żebym jakoś super wyglądał tylko dużo lepiej wyglądam niż to co sobą reprezentuje).

W moim przypadku chyba od zawsze po wyglądzie było widać, że jestem życiowym odpadem; nigdy nie robiłem lepszego wrażenia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez aptasia 04 lut 2014, 11:49
mark123 napisał(a):
carlosbueno napisał(a):Jaz wyglądu robię lepsze wrażenie niż z wnętrza( nie żebym jakoś super wyglądał tylko dużo lepiej wyglądam niż to co sobą reprezentuje).

W moim przypadku chyba od zawsze po wyglądzie było widać, że jestem życiowym odpadem; nigdy nie robiłem lepszego wrażenia.

a gdybyś o siebie zadbał itp to napewno byś robił ;)
tylko, że laski odstręcza takie podejście do życia...
wiesz, one wolą pewnych siebie kolesi, nawet jeśli nie są przystojni...
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Sortuj wg