Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 29 sty 2014, 02:51
Inbvo - Tak. To, że straciłem prawictwo bardzo wiele zmieniło moim życiu. Nie skupiam już się na tym. Tamta myśl całkowicie paraliżowała mnie i nie potrafiłem skupić się na innych istotnych sprawach. Od początku wiedziałem iż nie sprawi iż we własnych oczach stanę się super kochankiem natomiast wywaliło te myśli, które za mną cały czas chodziło.
Na hipnozie byłem tylko trzy razy. I na tym na razie się zatrzymało. Andrzej Batko nie żyje. Dowiedziałem się o tym i niedowierzałem przez dwa tygodnie.
Nie praktykowałem tego więcej ponieważ moje plany uległy zmianie. Wyjechałem do Anglii gdyż straciłem prace w PL, a że zaobserwowałem parę rzeczy, o których wspominałem to nie ma jak iść na hipnozę\NLP.

TEUFEL - na razie dałem sobie spokój. Nie jest to dla mnie priorytet, skupiony jestem na innych kwestiach. Można by powiedzieć, że posłuchałem rady forum i „czekam aż samo przyjdzie” hahaha :P

zmęczona_wszystkim napisał(a):Przeczytałam wszystkie linijki, ale właśnie ta kolejna nie miała dla mnie sensu w kontekście błędnego założenia. Zakładasz, że prawiczek niczego sie szybko nie nauczy, więc kobieta nie będzie szczęśliwa

Złożyłem, to że kobieta nie będzie szczęśliwa z facetem z którym nie będzie miała dobrego seksu. Założyłem także, że każda kobieta ma swoją cierpliwość, która się prędzej czy później skończy.

A jeżeli mówimy kwestii uczenia się, to zakładam, że nie każdy ma predyspozycje na dobrego kochanka(jak i np. na dobrego boksera, czy kierowcę), jednak jeżeli ktoś te predyspozycje posiada to ewentualna poprawa jakości może przyjść po 10 seksie, 20, 2 latach, niekoniecznie wprost proporcjonalnie do wyczerpania się cierpliwości przez kobietę.
Wy zakładacie, że kobieta nie zostawi faceta, który jest słabym kochankiem.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez TEUFEL 29 sty 2014, 02:52
Nameless napisał(a):Coś do mnie dotarło.

Lesbijka udziela się w temacie męskich prawiczków? Da FAK??!!?11

Obrazek

HAHAHHAHAHHAHHHAHHAHAHA :mrgreen: jest takie powiedzonko:

"PROWADZIŁ ŚLEPY KULAWEGO" :mrgreen:

(P.S.nie brać tego do siebie, to tylko sytuacyjne i metaforyczne, adekwatne do tego tematu)
TEUFEL

przez Kokojoko 29 sty 2014, 02:56

Lesbijka udziela się w temacie męskich prawiczków? Da FAK??!!?11

Obrazek

A kto ma lepiej znac kobiety, jak druga kobieta, w dodatku lesbijka??? ;)
Kokojoko

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nameless 29 sty 2014, 02:59
Jeszcze czego! Jeszcze nas przerobi na jakieś lesbijki!

Obrazek
Trust me, I'm an engineer.

przez inbvo 29 sty 2014, 02:59
Bakus dziękuję za odpowiedź.

nie wiem do końća jaki masz plan ale obyś go doprowadził do końca. Ale ten prawidłowy, przemyślany, a nie ten który narzuca jebana podświadomość
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez zmęczona_wszystkim 29 sty 2014, 03:01
Nameless napisał(a):
Wiem jedno, gdy się zatrzymam w miejscu to tak naprawdę się cofam. A po tylu latach nie idzie tego nadrobić bo czołówka stawki zaczynała wcześniej i jest daleko w przodzie a ja nawet butów nie ubrałem.

Mam nadzieję, że zrozumiesz metaforę.

Tak, tylko zastanów się, co jest lepsze, dobiec jako któryś tam z kolei, czy w ogóle nie wystartować, bo skoro jest się na straconej pozycji, to po co ryzykować. Lepiej siedzieć na forum i podtrzymywac swoje przekonania?

przez TEUFEL 29 sty 2014, 03:03
bakus napisał(a):TEUFEL - na razie dałem sobie spokój. Nie jest to dla mnie priorytet, skupiony jestem na innych kwestiach. Można by powiedzieć, że posłuchałem rady forum i „czekam aż samo przyjdzie” hahaha :P

A gdzieś tam w okolicy są jakieś kobiety u Ciebie? Powiem Ci, że w UK jest problem, bo albo brzydkie typowe Angielki, albo Polki "karierowiczki" za dyche z głową w chmurach, albo Muzułmanki... i weź tu bądź mądry :lol:
TEUFEL

przez zmęczona_wszystkim 29 sty 2014, 03:05
TEUFEL napisał(a):

Lesbijka udziela się w temacie męskich prawiczków? Da FAK??!!?

"PROWADZIŁ ŚLEPY KULAWEGO" :mrgreen:

(P.S.nie brać tego do siebie, to tylko sytuacyjne i metaforyczne, adekwatne do tego tematu)

Jak to już zostało poniżej powiedziane - kto zna lepiej kobietę od drugiej kobiety? Ponadto nie mieszkam na lesbo-wyspie, ale na co dzień mam kontakty z obu płciami. A w swojej przeszłości miewałam przygody i nawet związki z mężczyznami, więc akurat wiem, o czym piszę 8)

przez Nameless 29 sty 2014, 03:08
czy w ogóle nie wystartować

To jak wystartować?

Obrazek

przez zmęczona_wszystkim 29 sty 2014, 03:09
Nameless, ciekawe, czy wkleiłeś ten link przypadkiem, czy specjalnie, ale sąsiadka Bundych w realu jest tez lesbijką :mrgreen:

mój start z kobietami był dość późny, bo miałam takie własnie głupie przeświadczenia. Później sama się sobie dziwiłam, skąd wzięły mi się takie głupie mrzonki, że nie będę wiedziała, co zrobić, itp. Teraz juz naprawdę za późno na zmiany.
Ostatnio edytowano 29 sty 2014, 03:11 przez zmęczona_wszystkim, łącznie edytowano 1 raz

przez Nameless 29 sty 2014, 03:11
miewałam przygody i nawet związki z mężczyznami, więc akurat wiem, o czym piszę

Czyli jakbym ja miał takie przygody też bym wiedział o czym piszę?

Argument z dpuy wyssany.

przez zmęczona_wszystkim 29 sty 2014, 03:12
Nameless napisał(a):
miewałam przygody i nawet związki z mężczyznami, więc akurat wiem, o czym piszę

Czyli jakbym ja miał takie przygody też bym wiedział o czym piszę?

Argument z dpuy wyssany.

To nie argument. Chodziło o prostą sprawę - ktoś zarzucił, ze mówię o mężczyznach, nie znając ich.
I nie, żebym była złośliwa, ale moje doświadczenie jest praktyczne, a Twoje czysto teoretyczne. Zakładasz coś, a nie sprawdziłęś tego w realu. I to nie czyni ze mnie mistrza yody, ale swoje przemyślenia i obserwacje miałam mozliwość poczynić w praktyce, a i wiele dowiedzieć się od innych kobiet, bynajmniej nie homo, którym łatwiej przychodzi zwierzanie się kobiecie.

przez TEUFEL 29 sty 2014, 03:19
zmęczona_wszystkim, A teraz nic już nie czujesz seksualnie do facetów?
TEUFEL

przez Kokojoko 29 sty 2014, 03:22
zmęczona_wszystkim napisał(a):To nie argument. Chodziło o prostą sprawę - ktoś zarzucił, ze mówię o mężczyznach, nie znając ich.
I nie, żebym była złośliwa, ale moje doświadczenie jest praktyczne, a Twoje czysto teoretyczne. Zakładasz coś, a nie sprawdziłęś tego w realu. I to nie czyni ze mnie mistrza yody, ale swoje przemyślenia i obserwacje miałam mozliwość poczynić w praktyce, a i wiele dowiedzieć się od innych kobiet, bynajmniej nie homo, którym łatwiej przychodzi zwierzanie się kobiecie.

Brawo dla tej Pani... :brawo:
Kokojoko

Sortuj wg