Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 29 sty 2014, 01:56
Nameless, inbvo, TEUFEL dziękuje wam bardzo :) Miło mi to słyszeć.

Nameless, dodam, że czytałem twoje posty jakiś miesiąc temu. Wywołałeś u mnie niesamowity atak śmiechu. Twoje poczucie humoru jest powalające :)

zmęczona_wszystkim napisał(a):Nie trzeba tracić rozumu. Po prostu wiem, że wiele rzeczy można źle odczytać, zwłaszcza jak się bardzo chce.

Ja też to wiem.
zmęczona_wszystkim napisał(a):Ale dlaczego tak miałoby być przez wieczność? Zakładasz z góry, że ta niedoświadczona osoba niczego się nie nauczy, więc błąd czai się u podstaw Twojego myślenia. Jeśli kocha, to nawet kilka nieciekawych miesięcy jej nie zniechęci, a założyłabym się, że nie trwałoby to tak długo - pod warunkiem, ze facet będzie chciał cokolwiek zrobić w tym zakresie, a nie zwalać całej winy na ten jeden element.

Znowu nie odczytałaś kolejnej linikji, która wyjaśniała, o co dokładnie chodziło.

Candy14 napisał(a):pewnie ze nie :) Ale prawiczki potrafia dojsc do perfekcji przy odpowiedniej partnerce w przeciwienstwie do ruchaczy co to juz wiele zaliczyli i szli na ilosc a nie jakosc. Idiotyzmem jest spodziewac sie cudow po pierwszym razie czy tygodniu czy miesiacu. Ale po paru msiacach regularnego wspolzycia cuda juz potrafia byc ;) O ile oczywiscie obojgu zalezy

Widzisz problem jest jednak taki, że jakby przyszedł tu facet co po dwóch latach nie spisywał się, nababrał by, że próbował, chciał jak najlepiej to poszłyby teksty miłych pocieszycieli "nie była ciebie warta", "głupia była, przecież nie seks najważniejszy"...
Dla Ciebie po miesiącu nie należy się spodziewąć, dla innej po miesiacu trzeba już szaleć.
Problemem jest to, że ładuje się tu fałszywe przekonania.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez TEUFEL 29 sty 2014, 02:04
bakus, Prawda jest taka, że każda kobieta lubi seks. Nie ma w tej kwestii wyjątków, nawet zakonnica gdyby zasmakowała porządnego seksu, to załapała faze. Kobiety chcą prawiczków, ale chcą żeby miał doświadczenie, ale skąd doświadczenie nie mając doświadczenia... i tak to się kręci w kółko u tych wielu facetów, którzy siedzą w pułapce braku doświadczenia. A spotkać kobietę godną uwagi w tych kwestiach jest niełatwo, efekt MTV, internetu i USA zdąrzył przemielić platikową odmóżdzoną propagandą mózgi obecnym kobietom, to już nie to co chociażby w latach 70-80, o wcześniejszych nawet nie wspomne
TEUFEL

przez inbvo 29 sty 2014, 02:07
Prawda jest taka, że każda kobieta lubi seks
są takie które nie lubią... nie wolno generalizować.

i szczerze teraz to zielonego pojęcia nie mam czy doświadczenie ma jakieś znaczenie..

może tylko tyle że jest mniej nerwów. to wiem na pewno.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 29 sty 2014, 02:12
inbvo napisał(a):są takie które nie lubią... nie wolno generalizować.

Ja uważam, że nie ma takich, są tylko takie które nie wiedzą że lubią, bądź też nie przeżyły odpowiedniego odlotu. Seks jest wpisany w kobiety tak samo jak w facetów
TEUFEL

przez inbvo 29 sty 2014, 02:14
mnie to się wydaje, że najgorzej jak wpakują człowieka za młodu w jakąś ramkę, np. pobożnego katolika. stado ludzi nie myśli, tylko robi i jak każdy czeka o ślubu i zakłada rodzinę, jak tradycja nakazuje.

mądrzejszy chce się wyrwać i wtedy są problemy... bo trafiasz do świata w którym się nie za bardzo orientujesz o co chodzi. głównie w relacjach i seksie.

to jest przykre, podobno do przełamania. mam nadzieję :)

przez bakus 29 sty 2014, 02:15
TEUFEL napisał(a): Prawda jest taka, że każda kobieta lubi seks

No z założenia tak jest i dobrze się tego trzymać :) Jak posmakuje dobrego seksu to ciężko by nie lubiła. Są niestety kobiety, które seksu nie lubią, a powodem mogą być te chore religie, które robią z seksu najgorszą zbrodnię na świecie, gwałty na jej osobie lub po prostu kiepski kochanek(i wtedy w myśli "Jak mam znowu przez to przez to przechodzić to wolę nie"). Ale znowu... z natury to go lubią. Ewentualne "nie lubienie" jest tylko w ich głowach.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez TEUFEL 29 sty 2014, 02:15
bakus, A rodzi Ci się w głowie jakiś pomysł co do przyszłości w tych tematach?
TEUFEL

przez bakus 29 sty 2014, 02:17
TEUFEL napisał(a):bakus, A rodzi Ci się w głowie jakiś pomysł co do przyszłości w tych tematach?

Dokładniej proszę :P Bo nie za bradzo wiem o co chcesz nie zapytać.
P.S Wracam za 30 min...

przez TEUFEL 29 sty 2014, 02:18
bakus napisał(a):
TEUFEL napisał(a): Prawda jest taka, że każda kobieta lubi seks

No z założenia tak jest i dobrze się tego trzymać :) Jak posmakuje dobrego seksu to ciężko by nie lubiła. Są niestety kobiety, które seksu nie lubią, a powodem mogą być te chore religie, które robią z seksu najgorszą zbrodnię na świecie, gwałty na jej osobie lub po prostu kiepski kochanek(i wtedy w myśli "Jak mam znowu przez to przez to przechodzić to wolę nie"). Ale znowu... z natury to go lubią. Ewentualne "nie lubienie" jest tylko w ich głowach.

No i to się sprowadza do tego, że to kwestia zajebistego seksu dla nich, czy go miały czy nie :D
Już widzę minę zatwardziałej zakonnicy z klasztoru po zajebistym całonocnym... :twisted: :lol:

-- 29 sty 2014, 01:24 --

bakus, Chodzi mi oto, czy masz zamiar w niedalekiej przyszłości działać coś z kobietami dalej ;)
TEUFEL

przez inbvo 29 sty 2014, 02:28
no cóż... teraz się zastanawiam czy utrata prawictwa tak wiele zmieniła.

to do bakusia kieruję ofc.

jeśli tak, to jakie masz spostrzeżenia odnośnie innych w sytuacjach adekwatnych lub jeszcze gorszych.

no i kwestia hipnozy. czy to pomaga? pisałeś coś o tym że chcesz stosować nlp (wspominałeś o planowanej konsultacji u Andrzeja Batko). czy to działa?

-- 29 sty 2014, 02:28 --

TEUFEL napisał(a):bakus, Chodzi mi oto, czy masz zamiar w niedalekiej przyszłości działać coś z kobietami dalej ;)
to pytanie również podbijam.

przez zmęczona_wszystkim 29 sty 2014, 02:29
bakus napisał(a):
Problemem jest to, że ładuje się tu fałszywe przekonania.

Przeczytałam wszystkie linijki, ale właśnie ta kolejna nie miała dla mnie sensu w kontekście błędnego założenia. Zakładasz, że prawiczek niczego sie szybko nie nauczy, więc kobieta nie będzie szczęśliwa. Każdy był kiedyś prawiczkiem, a wielu tych, którzy nimi nie są, technicznie wcale nie dokonali wielkiego postępu. I z jednym się zgadzam, że wiele zależy od kobiety.
A jest jeszcze jedno - mimowolne zwalanie wszystkiego na to niedoświadczenie. Być może kobietę zniechęcają inne rzeczy, a ktoś, kto jest tak zapatrzony w ten swój brak doświadczenia, będzie tylko na to zwalał winę i nie zauważy niczego innego. Nie mówię, ze tak akurat jest w Twoim przypadku, ale może być. I może to właśnie Ty ładujesz ludziom fałszywe przekonania, bo tylko utwierdzasz niektórych panów w ich (moim zdaniem mylnych) opiniach.

-- 29 sty 2014, 02:34 --

Peter88 napisał(a):zmęczona_wszystkim Podobną diagnozę przeczytałem już kiedyś, po części być może tak jest. Ja dawno zaprzestałem aktywnego poszukiwania kogokolwiek. I możliwe, że uaktywnia mi się taka potrzeba i to z burzą uczuć, ale nie jestem do końca przekonany co do tej diagnozy. Przecież, ja dla niej zrobił bym wszystko i fakt, że ułożenie z nią życia jest totalnie nierealny wprowadzał mnie w stan odchodzenia od zmysłów, nie żartuje. Gdyby to było możliwe spotkał bym się z nią ale jednocześnie wiedział bym, że to nie ma przyszłości. Ale to mnie wku****a bo by się okazało, czy czar by prysł i by się okazało, że kocham kogoś kto nie istnieje czy rzeczywiście bym to poczuł przy kontakcie w 4 oczy no i jednocześnie bym dolał oliwy do ognia. Nigdy się tego nie dowiem :x .

Właśnie. Jakiekolwiek działania w realu mogłyby doprowadzić do utraty złudzeń, pryśnięcia czaru, a lokowanie uczuć w tak naprawdę nieistniejącej osobie jest bezpieczne, a przy okazji możesz dać swoim uczuciom upust. wiesz, że nie musisz podejmować w tym kierunku żadnych kroków, a masz obiekt westchnień, więc pustka jest kimś wypełniona.

przez Nameless 29 sty 2014, 02:38
Każdy był kiedyś prawiczkiem,

Co innego wybacza się w wieku 18 lat a co innego w wieku +25.

Ty ładujesz ludziom fałszywe przekonania, bo tylko utwierdzasz niektórych panów w ich (moim zdaniem mylnych) przekonaniach.

Wiem jedno, gdy się zatrzymam w miejscu to tak naprawdę się cofam. A po tylu latach nie idzie tego nadrobić bo czołówka stawki zaczynała wcześniej i jest daleko w przodzie a ja nawet butów nie ubrałem.

Mam nadzieję, że zrozumiesz metaforę.
Trust me, I'm an engineer.

przez TEUFEL 29 sty 2014, 02:41
Nameless napisał(a):Wiem jedno, gdy się zatrzymam w miejscu to tak naprawdę się cofam. A po tylu latach nie idzie tego nadrobić bo czołówka stawki zaczynała wcześniej i jest daleko w przodzie a ja nawet butów nie ubrałem.

Genialnie to ująłeś
TEUFEL

przez Nameless 29 sty 2014, 02:48
Coś do mnie dotarło.

Lesbijka udziela się w temacie męskich prawiczków? Da FAK??!!?11

Obrazek
Trust me, I'm an engineer.

Sortuj wg