Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 29 sty 2014, 01:01
Odnośnie związków i tutaj też się wiele nauczyłem. Bardziej powiem może iż utwierdziłem się w przekonaniu iż po prostu miałem rację, mimo iż tak wielu mnie zbijało i wmawiało coś innego. Byłem w związku przez trzy miesiące, dziewczyna była z Węgierką. Była moja drugą partnerką, układało się nieźle ale zostawiła mnie właśnie przez seks… Cóż Ci co mnie pamiętają, wiedzą, że nie lubię lania wody, ani „pięknych kłamstw”. W trakcie związku, wyjaśniłem w pełni swoją sytuację o swoim kiepskim doświadczeniu, o obawach i jak mnie partnerka zapewniała(podobnie jak innie Panie z tego forum), że „to nic”, „nauczymy się”, „nadrobimy”, „to mi nie przeszkadza”… tak, tylko, że zaraz po naszym wspólnym pełnym(mówię to bo wcześniej miesiąc przez wszystkim były „niepełne” zabawy) pierwszym razie, zostawiła mnie mówiąc mi dosłownie dlaczego.
Zatem jeżeli jakaś kobieta wam mówi, że seks wcale nie jest ważny, albo, że nie przeszkadza im brak doświadczenia, itp. itd.. to po prostu was pociesza w praktyce i tak wszystko wychodzi na jaw. Zatem nie dajcie się nabrać. Po prostu czar pryśnie jeżeli będzie wam się w tej kwestii nie układać.

jezeli wiazesz sie z jakas niepelnosprytna ktora wie ze nie masz doswiadczenia i oczekuje mega seksu po pierwszym razie z Toba to wybacz ale tego idiotyzmu nie przekladaj na wszystkie dziewczyny :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Peter88 29 sty 2014, 01:05
Nie wiem czy ktoś by mnie zrozumiał (sam siebie nie rozumiem), nie byłem nigdy w związku a przeżyłem kilka niezłych wstrząsów z powodu nieodwzajemnionego pożądania. To by nie było jeszcze takie chore, gdyby nie to, że zdarzało się to w świecie wirtualnym i nie mówię tutaj o zauroczeniu, nie. Problem w tym, że ja nie mogę tego do końca zrozumieć jak można się tak zaangażować nieświadomie, w sumie nawet założyłem kiedyś tutaj temat i dostałem odpowiedź po części satysfakcjonującą. I kiedy wydawało mi się, że to już mam za sobą, jak jakaś ospę, to od kilku tygodni leczę się znowu z tego, to jest jak nowotwór, niby już go nie ma ale są nawroty. Nigdy bym się nie związał z kobietą z dziećmi a ją bym chciał spotkać choćby i teraz, mimo, że zasadniczo ma cechy i nawyki, które normalnie by ja zdyskwalifikowały w moich oczach, ale jednak.Jestem jakimś emocjonalnym wrakiem, cokolwiek to znaczy.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez zmęczona_wszystkim 29 sty 2014, 01:10
TEUFEL, i tak trzymać :great:

Peter88, a może po prostu nieświadomie lokujesz swoje uczucia w osobach, które będą dla Ciebie niedostępne, bo boisz się odrzucenia i prób w realu? W realu trzeba być przygotowanym na porażkę, nieprzewidziane zachowanie tej drugiej strony, a w świecie wirtualnym od początku wiadomo, że nic z tego nie będzie, więc nawet te ewentualne wady nie odpychają Cię.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 29 sty 2014, 01:17
zmęczona_wszystkim napisał(a):Peter88, a może po prostu nieświadomie lokujesz swoje uczucia w osobach, które będą dla Ciebie niedostępne

Świetna teza :great:
TEUFEL

przez Nameless 29 sty 2014, 01:18
@bakus

Fajnie, że Ci się udało i sobie radzisz. Twoje wypowiedzi tutaj w przeciwieństwie do wielu, cechowała duża dawka zdrowego rozsądku. I tak jak piszesz, nikt nie znajdzie tutaj rozwiązania problemu, co najwyżej wymieni spostrzeżenia albo się wyżali.
Trust me, I'm an engineer.

przez inbvo 29 sty 2014, 01:19
no, mimo niepowodzeń bakus idzie do przodu
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez TEUFEL 29 sty 2014, 01:19
Nameless, Zgadza się, bakus jest jednym z niewielu, którzy na prawdę podchodzili racjonalnie do tematu
TEUFEL

przez Peter88 29 sty 2014, 01:24
zmęczona_wszystkim Podobną diagnozę przeczytałem już kiedyś, po części być może tak jest. Ja dawno zaprzestałem aktywnego poszukiwania kogokolwiek. I możliwe, że uaktywnia mi się taka potrzeba i to z burzą uczuć, ale nie jestem do końca przekonany co do tej diagnozy. Przecież, ja dla niej zrobił bym wszystko i fakt, że ułożenie z nią życia jest totalnie nierealny wprowadzał mnie w stan odchodzenia od zmysłów, nie żartuje. Gdyby to było możliwe spotkał bym się z nią ale jednocześnie wiedział bym, że to nie ma przyszłości. Ale to mnie wku****a bo by się okazało, czy czar by prysł i by się okazało, że kocham kogoś kto nie istnieje czy rzeczywiście bym to poczuł przy kontakcie w 4 oczy no i jednocześnie bym dolał oliwy do ognia. Nigdy się tego nie dowiem :x .

przez bakus 29 sty 2014, 01:34
Candy14 jak zwykle stanowczym tekstem :) Zawsze to w tobie ceniłem.
Opowiem Ci taką sytuację. Rozmawiałem dawno temu, przez prawie pół roku z dziewczyną. Tematem było to, co poruszałem tutaj, kompleks prawiczka. Obawy, przypuszczenia, opinie itp.
Powiedziała, że idiotką trzeba być aby zostawić faceta bo prawiczek albo odrzucić go z tego powodu. Niezależnie od wieku. I powiedziała to do mnie. I mnie zapewniała, że doświadczenie się nabierze razem, to fajne, że to zaleta bo można się uczyć razem i tak kolorowała obrazek. Używałem tej samej argumentacji co tutaj, no ale to zbijała. Podobnie jak ty teraz, jak i większość innych kobiet, na tym forum w przypadku każdego kolejnego prawiczka/mało doświadczonego.
Jakiś czas potem żaliła się na forum, że jej nowy chłopak jest prawiczkiem...

Zatem wybacz ale ten idiotyzm jak to nazywasz niesłusznie mają miejsce częściej niż chcesz zaobserwować. Powiedziałbym, że wszystkie tak postąpiłybyście(być uczciwym trzeba dodać, że facet zapewne też). Jedna po prostu zrobi to po 10 nieudanym seksie, inna po 20, jeszcze inna po 2 latach związku, a inna to po prostu po pierwszym razie.
Wyjątki? Nie wszystkie takie są? Chcesz mi powiedzieć, że kobieta będzie z facetem przez wieczność jeżeli ma kiepski seks? Nawet jeżeli go nie zostawi to czy sama będzie spełniona w takim związku, szczęśliwa? W najlepszym przypadku jedynie straci ochotę na seks ale ile takich przypadków jest? Nie chcę tutaj aby ktoś myślał, że mam o sobie zdanie takiego, który nigdy nie będzie dobry w łóżku, po prostu chodzi o pewne zachowania, które w życiu mają miejsce. Lepiej zrozumieć to już teraz, niż potem odczuć rozczarowanie, które jest o tyle silniejsze jeżeli mamy w naszych głowach władowane fałszywe przekonania. Gdybym uwierzył w to kłamstwo, zapewne dużo trudniej byłoby mi się podnieść.

zmęczona_wszystkim napisał(a):Byłabym ostrożna, bo człowiek zakochany nie jest dobrym obserwatorem :D Nie mówię, ze akurat w tym przypadku. Wiele osób się na takich obserwacjach ładnie przejechało...Wiele rzeczy można udawać, a jeszcze więcej zinterpretować na swoją korzyść (lub niekorzyść, w zależności od nastawienia.)

Zapewniam, że nie straciłem rozumu :)
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Nameless 29 sty 2014, 01:42
Ciekawi mnie jakby to było gdyby sytuacje się odwróciły i to kobieta była w tych sprawach słaba? Czy facet by z nią był gdyby miał lepsze widoki na przyszłość? Wątpię. Oczywiście nie ma to zastosowania do nas. Nam to się nawet odpadki nie trafiają. Więc kim sami jesteśmy?

przez Candy14 29 sty 2014, 01:45
Chcesz mi powiedzieć, że kobieta będzie z facetem przez wieczność jeżeli ma kiepski seks?

pewnie ze nie :) Ale prawiczki potrafia dojsc do perfekcji przy odpowiedniej partnerce w przeciwienstwie do ruchaczy co to juz wiele zaliczyli i szli na ilosc a nie jakosc. Idiotyzmem jest spodziewac sie cudow po pierwszym razie czy tygodniu czy miesiacu. Ale po paru msiacach regularnego wspolzycia cuda juz potrafia byc ;) O ile oczywiscie obojgu zalezy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmęczona_wszystkim 29 sty 2014, 01:45
bakus napisał(a):
Zatem wybacz ale ten idiotyzm jak to nazywasz niesłusznie mają miejsce częściej niż chcesz zaobserwować. Powiedziałbym, że wszystkie tak postąpiłybyście(być uczciwym trzeba dodać, że facet zapewne też). Jedna po prostu zrobi to po 10 nieudanym seksie, inna po 20, jeszcze inna po 2 latach związku, a inna to po prostu po pierwszym razie.
Wyjątki? Nie wszystkie takie są? Chcesz mi powiedzieć, że kobieta będzie z facetem przez wieczność jeżeli ma kiepski seks?

Ale dlaczego tak miałoby być przez wieczność? Zakładasz z góry, że ta niedoświadczona osoba niczego się nie nauczy, więc błąd czai się u podstaw Twojego myślenia. Jeśli kocha, to nawet kilka nieciekawych miesięcy jej nie zniechęci, a założyłabym się, że nie trwałoby to tak długo - pod warunkiem, ze facet będzie chciał cokolwiek zrobić w tym zakresie, a nie zwalać całej winy na ten jeden element.[/quote]

zmęczona_wszystkim napisał(a):Zapewniam, że nie straciłem rozumu :)

Nie trzeba tracić rozumu. Po prostu wiem, że wiele rzeczy można źle odczytać, zwłaszcza jak się bardzo chce.

przez Nameless 29 sty 2014, 01:48
Ale prawiczki potrafia dojsc do perfekcji przy odpowiedniej partnerce

Nie za daleko wybiegasz w przyszłość. Jakiej partnerce? Coś mnie ominęło, rozdawali za punkty na BP?

przez Peter88 29 sty 2014, 01:51

Sortuj wg