Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marsal2 14 maja 2012, 22:28
TouchOfHope, w moim przypadku inna opcja niż "ta wyjątkowa" w grę nie wchodzi z racji przekonań. Ale masz rację my nie mamy co o tym gadać.
Jednak z tym, że odkładamy go bo nam tak wygodnie się nie zgodzę. W tym temacie niektórzy po prostu nie mieli nawet okazji żeby go przeżyć, więc trudno mówić o ich chęciach w odkładaniu go.
Marsal2

przez bakus 14 maja 2012, 22:58
Marsal2 napisał(a):Jeżeli chciałbym, zeby ludzie się ze mnie nabijali, to bym po ulicy pochodził i powiedział ludziom, że mam 25 lat i jestem prawiczkiem.

A spróbuj?? Może się pozytywnie rozczarujesz.

Marsal2 napisał(a):Tak, i za każdym razem jak będziesz chciał uprawiać seks ze swoją dziewczyną będziesz się feromonami psikał? Albo pojedziecie nad wodę, która zmyje "specyfik", słońce sprawi, że się spocisz i zaczniesz intensywnie wydzielać swój własny feromon, który może nawet odrzucać partnerkę, i co wtedy? Kupne feromony są ok, jak chcesz panienkę na jedną czy kilka nocy.

Nie. Ale jak poznajesz kobietę, przychodzisz na rozmowę kwalifikacyjną... pierwsze wrażenie, te sprawy. Rozumiesz?

-- Pn maja 14, 2012 11:00 pm --

carlosbueno napisał(a):
Osobiście jakoś nie odczułem urazy do tego co mówi Kill Bill bo mówi on prawdę w wielu przypadkach zwłaszcza w tym ostatni poście. Jeżeli ktoś sie poczuł urażony to wg mnie po prostu na dorum szukał pocieszenia, poglaskania po głowie a nie od tego by usłyszeć troszkę gorzkich słów, które bolą bo bolą ale są prawdziwe.
ja pocieszenia nie szukam a teksty w stylu niektórych Kill Billa a nawet dużo gorsze słyszę od kilkunastu lat i doskonale zdaje sobie sprawę że jestem nieudacznikiem i frajerem bez czyiś komentarzy.

A zapisz się może na kurs uwodzenia?? Co Ci szkodzi. Najwyżej zainwestujesz w błoto ale przynajmniej nie powiesz, że nic nie robiłeś.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Kiya 14 maja 2012, 23:04
TouchOfHope, ja tam uważam za sensowne dwie opcje:
- tym kimś "wyjątkowym" jak to mówicie
- z kimś, kto "działa" na Ciebie jak nikt inny... choćby to miało być jednorazowe...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 14 maja 2012, 23:05
bakus, co do rozmowy kwalifikacyjnej, to się zgodzę. Jednak będę obstawał przy swoim jeżeli chodzi o poznawania dzięki nim osób. Jeżeli sytuacja będzie tak jak to opisałem wcześniej (Twoje naturalne feromony będą ją odrzucały), to i tak z tego nic nie wyjdzie na dłuższą metę.
Marsal2

przez bakus 14 maja 2012, 23:21
Wiesz co, nigdy nikt mi nie powiedział i nie podał za przykład takiej sytuacji. Takie gdybynie o sytuacjach "co było gdyby było" idzie troszkę za daleko powiedziałbym.
Nie uważam, żeby taka sytuacja jaką podałeś mogłaktórąkolwiek kobietę odrzucić, co najwyżej jeżeli nasz organizm "wydala" swoje feromony to wg mnie działa to pobudzająco na każdego i każdą w pozytywną stronę a nie odwrotnie jak twierdzisz.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Marsal2 14 maja 2012, 23:29
bakus, za wikipedią:
"Inna publikacja McClintock i wsp. dowodzi pośrednio, że w pocie i oddechu mężczyzn są obecne związki, które decydują o ich atrakcyjności w oczach kobiet. Tym razem autorzy zasugerowali klasę związków chemicznych, które prawdopodobnie są ludzkimi feromonami, jednak wciąż bez podania ich dokładnej struktury chemicznej."
Jeżeli Twój naturalny feromon jej nie będzie odpowiadał, a sztuczny będzie go zagłuszał, to sytuacja opisana wyżej jest nad wyraz możliwa.
Marsal2

przez bakus 15 maja 2012, 00:00
:hide: błagam Cie. Mniej czytaj, zacznij żyć :)

przez zmoriartyz 15 maja 2012, 02:08
O co wy się kłócicie... Nawet jeśli te feromony działają(różne są opinie), to tylko odrobinkę moźna podnieść swoją atrakcyjność. Jak się kobiecie podobasz z feromonami, to bez żadnych feromonów też tak będzie, a jak się nie podobasz, to choćbyś nie wiem jak się "wypachniał", to nic nie zdziałasz.

przez bakus 15 maja 2012, 02:31
No to też próbuję powiedzieć. Ale nie słuchają :P Wspomagają :)

przez carlosbueno 15 maja 2012, 07:14
A zapisz się może na kurs uwodzenia?? Co Ci szkodzi. Najwyżej zainwestujesz w błoto ale przynajmniej nie powiesz, że nic nie robiłeś.
jak nie feromony to kurs uwodzenia. Ja najpierw to musiałbym dowartościować siebie, znaleźć pracę,cel życia, zwalczyć depresję bo bez tego żadne techniczne sztuczki nie pomogą. Twoim jedynym problemem psychicznym jest chyba bycie prawiczkiem też bym tak chciał :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Akasha 15 maja 2012, 08:24
Carlos, cały czas próbowałam to powiedzieć...

Ale też nie chodzi o to by nagle stać się chodzącym ideałem. Tylko próbować naprawić to co szwankuje. Jak widać chęci w kimś to i lepsze feromony wówczas wydziela;-)

przez bakus 15 maja 2012, 11:16
carlosbueno napisał(a):jak nie feromony to kurs uwodzenia. Ja najpierw to musiałbym dowartościować siebie, znaleźć pracę,cel życia, zwalczyć depresję bo bez tego żadne techniczne sztuczki nie pomogą. Twoim jedynym problemem psychicznym jest chyba bycie prawiczkiem też bym tak chciał :mrgreen:

A tam. Oczywiście, że to nie jedyny problem. Sam cierpie na brak energii do życia, chyba mam fobię społeczną. Nie wiem czy cieprię na depresję ale niewątpliwie często dopadają mnie doły, nie ufam ludzią, boje się wyjść z domu...pracy mieć nie będe od czerwca, potem na 3 miechy za ocenan i nie mam pojęcia co dalej po powrocie bo stuida kończę :(

przez MadGregor 15 maja 2012, 11:28
bakus, to jeszcze nie jest tak źle :? Studiujesz, wojaże do Ameryki. Ja obecnie czuję się na tyle umysłowo i psychicznie niewydolny, że musiałem studia dwa razy rzucać. Jeśli jakimś cudem mi si poprawi, do tytuł mgr dostanę chyba na 30 urodziny;P
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez bittersweet 15 maja 2012, 12:27
TouchOfHope napisał(a):Dokładnie tak jak napisałeś "pierwsza lepsza czy wyjątkowa" ale pytam tych doświadczonych bo my prawiczki możemy sobie smęcić i biadolić, że jednak warto poczekać bo to romantyczne... i że lepiej z miłości itd. itp. a tak na prawdę podświadomie odkładamy ten pierwszy raz bo nam tak wygodnie, ponieważ obawiamy się go w pewien sposób.

:brawo: mistrzu słowa ! ja jak czytam te wypowiedzi prawiczków to ma wrażenie, ze każdy pretekst dobry , aby "tego" jeszcze nie zrobić... tysiące wykrętów, wymagania pod niebo, a jak nawet pojawia sie okazja to z niej nie korzystaja bo - i znowu tysiące powodów, czemu nie....

Poza tym nie podoba mi się to insynuowanie, ze jak ktoś się puszcza, jak np te przysłowiowe laski z dyskoteki , to jest gorszy, niz ten co to się wstrzymuje ... a niby dlaczego ? juz pani Expert słusznie powiedziała, ze zycie seksualne to osobista sprawa każdego... czy robię to co dzień z innym partnerem, czy wcale, nikomu nic do tego...
A jeśli się żąda tolerancji dla siebie, to okazujmy ją także innym, tez tym, którzy maja bardziej luzackie podejście do tych spraw... prawda ? Wartościowanie kogoś ze względu na jego życie seksualne /lub tez jego brak/ uważam za niestosowne.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Sortuj wg