Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 23 sty 2014, 00:35
Zasłużyłam na laurkę 8)

Supernova, :brawo:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez smiech_przez _lzy 23 sty 2014, 00:37
Zapomnial TEUFEL mianowicie dopisac: "MOIM ZDANIEM", poniewaz to byla jego opinia, niczym nie poparta. Swoja droga, jakos nie chce mi sie wierzyc, ze kochajaca cie kobieta,wysmiewa i rzuca cie, po tym, jak dowiaduje sie, ze jestes prawiczkiem. Przeciez seks, to cos wiecej, niz tylko ruchy frykcyjne.

przez socorro 23 sty 2014, 00:43
Zapomnial TEUFEL mianowicie dopisac: "MOIM ZDANIEM"

może dlatego że forum to jest właśnie taki twór, w którym wyraża się SWOJE zdanie, a o tej właściwości for większość osób wie, dlatego nie za każdym razem pisze się MOIM ZDANIEM ;)
a jeśli chodzi o tekst zamieszczony przez djkocyka - tak jak napisał, skopiował go z innego forum :)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 23 sty 2014, 00:44
smiech_przez _lzy, No jasne że MOIM ZDANIEM, ale wszystko zależy od tego w jakiej częstotliwości "MOIM ZDANIEM" jest też zdaniem ogółu, bo ludzie myślą społecznie, mało jest kobiet myślących inaczej i dlatego takie kobiety to jak wygrana w totka. Życzę Ci takiej ;)
TEUFEL

przez Candy14 23 sty 2014, 00:45
mało jest kobiet myślących inaczej

skad wiesz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 23 sty 2014, 00:47
Candy14 napisał(a): skad wiesz?

No przecież nie z internetu
TEUFEL

przez djkocyk 23 sty 2014, 00:48
Supernova napisał(a):
1. Skąd prawiczki maja taką wiedzę na temat seksualnych oczekiwań kobiet?

Cytowany post nie był napisany przez prawiczka tylko do niego skierowany.
Supernova napisał(a):2. Zawsze można zapytać o oczekiwania kobiety i potraktować ją zgodnie z jej oczekiwaniami.

Nie jest to chyba nowość, ale większość kobiet funkcjonuje na zasadzie "domyśl się". Poza tym żadna nie powie wprost, że nie chce prawiczka bo są zbyt hmm... dobrze wychowane, miłe, poprawne politycznie itp.
Supernova napisał(a):3. Kobieta, która ocenia prawiczka jako pizdę nie jest dobrym materiałem na partnerkę

Czyli z jakieś 90-99 %.
Supernova napisał(a):
prawda jest taka, że żadna by z prawiczkiem nie poszła do łóżka
w takim razie jak dzisiejsi doświadczeni stracili prawictwo?

Jak mieli 18,19,20,21,22,23,24,25 lat czyli wtedy kiedy była na to pora i czas. Mówimy tu o przypadkach, które mają ok. 30 i więcej lat. A dlaczego ci pierwsi mogli a ci drudzy nie? powody powyżej i na poprzedniej stronie.
Ostatnio edytowano 23 sty 2014, 00:52 przez djkocyk, łącznie edytowano 1 raz

przez smiech_przez _lzy 23 sty 2014, 00:48
socorro napisał(a):
Zapomnial TEUFEL mianowicie dopisac: "MOIM ZDANIEM"

może dlatego że forum to jest właśnie taki twór, w którym wyraża się SWOJE zdanie, a o tej właściwości for większość osób wie, dlatego nie za każdym razem pisze się MOIM ZDANIEM ;)
a jeśli chodzi o tekst zamieszczony przez djkocyka - tak jak napisał, skopiował go z innego forum :)

Chyba nie do konca sie rozumiemy. Chodzi mi o to, ze ten, ktory napisal ten tekst, zapomnial dopisac "moim zdaniem", gdyz, jak mniemam , byla to jego opinia, a nie prawda objawiona. Po prawdy to sa trzy, ale to nie otyn ten watek.

przez socorro 23 sty 2014, 00:50
smiech_przez _lzy, tekst był skopiowany z innego forum. na wszystkich forach ludzie piszą swoje zdanie i ta dziewczyna (autorka tego tekstu) właśnie tak zrobiła :)
ed
MOIM ZDANIEM jest tutaj w domyśle :)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez smiech_przez _lzy 23 sty 2014, 00:51
TEUFEL napisał(a):smiech_przez _lzy, No jasne że MOIM ZDANIEM, ale wszystko zależy od tego w jakiej częstotliwości "MOIM ZDANIEM" jest też zdaniem ogółu, bo ludzie myślą społecznie, mało jest kobiet myślących inaczej i dlatego takie kobiety to jak wygrana w totka. Życzę Ci takiej ;)

Kiedys, poprzez zdanie ogolu palono czarownice na stosie.

przez TEUFEL 23 sty 2014, 00:55
smiech_przez _lzy napisał(a):Kiedys, poprzez zdanie ogolu palono czarownice na stosie.

Zgadza się, dlatego ludzie kierujący się zdaniem ogółu i zdając się na ich zdanie są bezmyślną, bezcharakterną papą.
przykłady:

1.kupiłbym sobie takie buty, ale co ludzie powiedzą??? :roll: że wyglądam jak pajac :roll: EEEEE to nie kupuje, kupie normalne.
2.niby fajny chłopak, no ale nie jest za przystojny... koleżanki będą gadać, że nie mam gustu itp... eeee to poszukam innego w takim razie

Ludzi, którzy myślą w powyższy sposób jest caaaaaaaaaaała masa w ogóle społeczeństwa. Dla mnie takie osoby są groteskową imitacją własnych siebie
TEUFEL

przez socorro 23 sty 2014, 00:55
Kiedys, poprzez zdanie ogolu palono czarownice na stosie.

smiech_przez _lzy, takie są fakty. ktoś mądry kiedyś właśnie w tym wątku napisał że każdy mniej lub bardziej buduje obraz siebie na podstawie ogólnego społecznego- kulturowego wzorca, a miejsca w których od takiego obrazu odstajemy- bolą najbardziej. o to w tym wszystkim chodzi ;)

przez smiech_przez _lzy 23 sty 2014, 00:59
socorro napisał(a):smiech_przez _lzy, tekst był skopiowany z innego forum. na wszystkich forach ludzie piszą swoje zdanie i ta dziewczyna (autorka tego tekstu) właśnie tak zrobiła :)
ed
MOIM ZDANIEM jest tutaj w domyśle :)

Co nie zmienia faktu, ze jest przedstawiony jako najprawdziwsza prawda i fakt nie do podwazenia.

przez mark123 23 sty 2014, 01:06
carlosbueno napisał(a):Też nie lubię tego słowa ale jestem esencją pizdowatości, chociaż przy pierwszym kontakcie na takie pizdusia chyba aż nie wyglądam, ale osiągnięcia życiowe i psychika jak najbardziej.

A ja jestem tak pizdowaty, że chyba nie ma osoby bardziej pizdowatej ode mnie i nawet na takiego wyglądam.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg