Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 22:50
carlosbueno napisał(a):pizdowatość to bycie prawiczkiem w wieku 25 lat wzwyż, zarabianie mniej niż 8 zł/h w wieku ponad 30 lat przez faceta. Brak prawka i mieszkanie ze starymi po 30-ce.

Ale mnie twoj zyciorys nie interesuje. ;)

przez carlosbueno 22 sty 2014, 22:51
Też nie lubię tego słowa ale jestem esencją pizdowatości, chociaż przy pierwszym kontakcie na takie pizdusia chyba aż nie wyglądam, ale osiągnięcia życiowe i psychika jak najbardziej.
Największy Forumowy Maruda

przez bittersweet 22 sty 2014, 22:53
Pizdowatośc to niezdecydowanie, nieumiejetnośc podejmowania ryzyka, brak odwagi cywilnej, odkładanie wszystkiego na później, niechęc do zmian i nowych wyzwań, lenistwo, brak odpowiedzialności za siebie i własne czyny, tez ogólna dupowatość zyciowa, jak napisał carlosbueno :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 22:53
carlosbueno napisał(a):Też nie lubię tego słowa ale jestem esencją pizdowatości, chociaż przy pierwszym kontakcie na takie pizdusia chyba aż nie wyglądam, ale osiągnięcia życiowe i psychika jak najbardziej.

Tak. Wmawiaj sobie tak dalej. Az tak niskie masz mniemanie o sobie? Poza tym nie ublizaj sam sobie.

przez carlosbueno 22 sty 2014, 22:54
smiech_przez _lzy napisał(a):
carlosbueno napisał(a):pizdowatość to bycie prawiczkiem w wieku 25 lat wzwyż, zarabianie mniej niż 8 zł/h w wieku ponad 30 lat przez faceta. Brak prawka i mieszkanie ze starymi po 30-ce.

Ale mnie twoj zyciorys nie interesuje. ;)

No ale mój życiorys to pizdowatość, a chcesz wiedzieć co to jest choć niekoniecznie każda pizdowatość musi tak wyglądać :mrgreen: są tacy co zarabiają ponad 2 tysiace i mają pracę biurową i tez są pizdowaci, no ale może nieco bardziej rozgarnięci lub mają znajomości.

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 22:55
bittersweet napisał(a):Pizdowatośc to niezdecydowanie, nieumiejetnośc podejmowania ryzyka, brak odwagi cywilnej, odkładanie wszystkiego na później, niechęc do zmian i nowych wyzwań, lenistwo, brak odpowiedzialności za siebie i własne czyny, tez ogólna dupowatość zyciowa, jak napisał carlosbueno :mrgreen:

A co ma do tego stracenie prawictwa, badz nie stracenie?

przez carlosbueno 22 sty 2014, 22:56
bittersweet napisał(a):Pizdowatośc to niezdecydowanie, nieumiejetnośc podejmowania ryzyka, brak odwagi cywilnej, odkładanie wszystkiego na później, niechęc do zmian i nowych wyzwań, lenistwo, brak odpowiedzialności za siebie i własne czyny, tez ogólna dupowatość zyciowa, jak napisał carlosbueno :mrgreen:

100 % Carlosbueno, wypisz, wymaluj. :mrgreen:

przez bittersweet 22 sty 2014, 23:02
dyskutujemy tutaj, że pizdowatość to jest kontekst wystepowania prawictwa, i to on odstrasza kobiety a nie sam brak umoczenia 8) wtedy wystarczyłaby prostytutka i problem byłby z głowy :bezradny:

carlosie, nie kryguj sie :mrgreen:
Ostatnio edytowano 22 sty 2014, 23:03 przez bittersweet, łącznie edytowano 1 raz
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 23:03
carlosbueno napisał(a):

100 % Carlosbueno, wypisz, wymaluj. :mrgreen:

Ladnie sie o sobie wyrazacie. Leczta sie na nogi, bo na glowe juz za pozno. :mrgreen:

-- 22 sty 2014, 22:05 --

bittersweet napisał(a):
dyskutujemy tutaj, że pizdowatość to jest kontekst wystepowania prawictwa, i to on odstrasza kobiety a nie sam brak umoczenia 8) wtedy wystarczyłaby prostytutka i problem byłby z głowy :bezradny:

carlosie, nie kryguj sie :mrgreen:

A, jezeli tak , to zwracam honor i moje uszanowanie. ;)

przez jetodik 22 sty 2014, 23:08
bittersweet,
Pizdowatośc to niezdecydowanie, nieumiejetnośc podejmowania ryzyka, brak odwagi cywilnej, odkładanie wszystkiego na później, niechęc do zmian i nowych wyzwań, lenistwo, brak odpowiedzialności za siebie i własne czyny, tez ogólna dupowatość zyciowa, jak napisał carlosbueno

od razu przypomnial mi sie artykul - instrukcja, ktory teraz dopiero widze, ze jest instrukcja wychodzenia z "pizdowatosci" w takim wlasnie ujeciu.

a ten artykul jest tak dobry, że aż go Wam nie pokaze, skarbami nie trzeba sie dzielić :P
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 23:20
A tak poza tym popatrzcie, a raczej poczytajcie sobie posty ludzi z tego forum. Jedni sa z DDA a jedni z DDD ( wiem, to jedno i to samo). Jedni maja depresje, a inni nerwice. Sa schizofrenicy i pewnie niedoszli samobojcy. Czy oni wszyscy sa prawiczkami? Ma to jakies znaczenie?

przez Nameless 22 sty 2014, 23:29
Ma to jakies znaczenie?

A stalin miał wąsy. Jak i Wałęsa. Ma to jakieś znaczenie?
Trust me, I'm an engineer.

przez smiech_przez _lzy 22 sty 2014, 23:35
Ma. Obydwaj byli wąsaci. ;)

przez jetodik 22 sty 2014, 23:37
smiech_przez _lzy,
Czy oni wszyscy sa prawiczkami? Ma to jakies znaczenie?

oczywiście, że nie są.

ja nie jestem prawiczkiem, ale nie potrafię satysfakcjonującego mnie związku stworzyć.
na 100% jestem pewny, że moje zaburzenie się na to przekłada.

przykładowo depresja, dystymia, zaburzenia lękowe, wzorce wyniesione w toksycznym domu, determinują cechy wymienione przez bittersweet,
czyli te zaburzenia tworzą ofermę (nie w każdym przypadku), a takich kobiety nie uznają za atrakcyjnych i często są prawiczkami.

może być też tak, że bycie ofermą tworzy te zaburzenia, trudno ustalić kolejność w niektórych przypadkach.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg