Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 14 maja 2012, 20:24
KillBill, no a twoje rady w postaci "weź się w garść, nie przesadzaj" zapewne komuś pomogą......... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez KillBill 14 maja 2012, 20:34
linka ja im kobiet nie znajdę muszą to zrobić sami,zamiast wymieniać swoje doświadczenia w zawieraniu znajomości to licytują się o złote berło topowego prawiczka.
-Gdzie poznać dziewczyny?
-jak zaczepić?
-gdzie zaprosić?
-ile smsów/dobę wysłać?
-jakich kosmetyków używać?
-jaką bieliznę?
-jakie prezenty sprawić dziewczynie?
-itd....
a nie czy to dziewica czy nie-chłopy pod 30tkę o tym nie myślą tylko 14latki.wyzywają od dziwek dziewczyny które zrobiły to z kimś po dyskotece a jak poczekają jeszcze parę lat to zostaną im kobiety po przejściach samotnie wychowujące dzieci.

przez dogomaniaczka 14 maja 2012, 20:44
KillBill napisał(a):ię chciałem poznać osobę która mnie pokocha i zrozumie nie musiała to być gwiazda filmowa ani dziewica orleańska.poznałem bliską osobę-przyjaciółkę i miłość i to najpiękniejsze uczucie.
jak czytam wymagania prawiczków w tym temacie

to akurat prawda..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 14 maja 2012, 20:49
KillBill napisał(a):linka ja im kobiet nie znajdę muszą to zrobić sami,zamiast wymieniać swoje doświadczenia w zawieraniu znajomości to licytują się o złote berło topowego prawiczka.
a nie czy to dziewica czy nie-chłopy pod 30tkę o tym nie myślą tylko 14latki.wyzywają od dziwek dziewczyny które zrobiły to z kimś po dyskotece a jak poczekają jeszcze parę lat to zostaną im kobiety po przejściach samotnie wychowujące dzieci.

Ja tak nie tych dziewczyn z dyskotek nie nazywałem, niech każdy se robi to co chce. A co do tego dziecinnego myślenia 30 letnich prawiczków to częściowo racja ale jak takie osoby mogą myśleć inaczej nie mając owego doświadczenia. Prawiczkiem był każdy facet ale tu chodzi o bycie nim w dojrzałym wieku a nie nastoletnim to że byłeś nim w wieku 15 lat to naturalne i ma niewiele wspólnego z byciem z nim w 25-30 lat kiedy staje się to brzemieniem nie do zniesienia.
Największy Forumowy Maruda

przez Marsal2 14 maja 2012, 20:57
dominika92, która część tego co zacytowałaś to prawda? Czy to, że chcę mieć dziewczynę, która mnie będzie kochać i pozwoli kochać siebie to dużo? Czy to, że chcę aby wykonała ten jeden krok, którego ja nie potrafię - zagadała - to tak dużo? Wymagam jedynie, odrobiny zrozumienia dla moich trudności w kontaktach, nic więcej! Sam wiem, że najprzystojniejszym facetem na świecie nie jestem i moja kobieta też nie mysi być jakąś gwiazdą. Ja jednak kocham nie oczami, bo ładny wygląd za 40-50lat przeminie.

-- 14 maja 2012, 20:58 --

carlosbueno, nie ma sensu z nim dyskutować. Dla niego jesteśmy ofiarami losy, co już niejednokrotnie pokazał w tym temacie.
Marsal2

przez KillBill 14 maja 2012, 21:02
jakie macie plany na wakacyjny podryw?skorzystacie z wakacji?może jakiś festiwal to warto już w pociągu znaleźć się w towarzystwie w którym macie ochotę zająć miejsca na polu namiotowym.3dni festiwalu dadzą wam spoko czas na przełamanie barier.na wakacjach ludzie są bardziej otwarci niż w roku szkolnym,w tygodniu pracy.
Marsal2 nie dla mnie tylko dla siebie jesteś.gdybyś to w sobie zmienił było by inaczej.nie odemnie zależy co masz w głowie.
na podryw dziewczyny nie można czekać do emerytury.są faceci których dziewczyny podrywają,ale ci których w wieku 25lat żadna nie poderwała muszą sami poderwać a nie marzyć.
Ostatnio edytowano 14 maja 2012, 21:07 przez KillBill, łącznie edytowano 1 raz

przez bakus 14 maja 2012, 21:06
KillBill napisał(a):a nie czy to dziewica czy nie-chłopy pod 30tkę o tym nie myślą tylko 14latki.wyzywają od dziwek dziewczyny które zrobiły to z kimś po dyskotece a jak poczekają jeszcze parę lat to zostaną im kobiety po przejściach samotnie wychowujące dzieci.

No właśnie. Zastanawia mnie dlaczego nikt z tych co wmawiają nam, że "warto czekać" i inne debilizmy nie poruszy takiego tematu??
Nie chcę powiedzieć, że kobieta która ma dziecko i jest po przejściach jest gorszym człowiekiem. Jednak spotkanie prawiczka po 30 z rozwódką i z dzieckiem nie widzi mi się całkiem miło. Nie chciałbym być w takiej sytuacji. Będziecie mnie zapewniać, że tak by było lepiej bo ona doświadcozna i inne takie tam?
Będziecie mi robić mizerie z mózgu, że "a co, ona nie zasługuje na miłość?" albo właśnie "a co ona jest gorsza??"

Osobiście jakoś nie odczułem urazy do tego co mówi Kill Bill bo mówi on prawdę w wielu przypadkach zwłaszcza w tym ostatni poście. Jeżeli ktoś sie poczuł urażony to wg mnie po prostu na dorum szukał pocieszenia, poglaskania po głowie a nie od tego by usłyszeć troszkę gorzkich słów, które bolą bo bolą ale są prawdziwe.

Marsal2 napisał(a): Sam wiem, że najprzystojniejszym facetem na świecie nie jestem i moja kobieta też nie mysi być jakąś gwiazdą. Ja jednak kocham nie oczami, bo ładny wygląd za 40-50lat przeminie.

Młodość ma swoje prawa. Im człowiek starszy tym zmienia priorytety, jak będziesz mieć 70 lat to nie będziesz patrzeć na wygląd. Kiedy jesteś młody to masz w pewnym sensie większe prawo do zwracania uwagi na wygląd, niż do tego jak byś miał lat 60-70.

Teraz powiem coś odnośnie feromonów, przez które zostałem wyśmiany. Dawna koleżanka z uczelni z którą byłem na imprezie i jej ekipą(oczywiście pomijam fakt, że źle się tam czułem :/ sam nie wiem dlaczego. Poszliśmy do klubu gdzie byli sami 18+ max do 27... potem poszliśmy do innego gdzie była bardzo duża rotacja od 18+ do 50 to czułem się dużo lepiej, moze bezpieczniej??) powiedziała mi, że dzisiaj jakoś tak pachnę, że ma ochotę się na mnie rzucić i mnie zgwałcić ;f i zażartowała, że używam feromonów o ironio.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez carlosbueno 14 maja 2012, 21:24
Osobiście jakoś nie odczułem urazy do tego co mówi Kill Bill bo mówi on prawdę w wielu przypadkach zwłaszcza w tym ostatni poście. Jeżeli ktoś sie poczuł urażony to wg mnie po prostu na dorum szukał pocieszenia, poglaskania po głowie a nie od tego by usłyszeć troszkę gorzkich słów, które bolą bo bolą ale są prawdziwe.
ja pocieszenia nie szukam a teksty w stylu niektórych Kill Billa a nawet dużo gorsze słyszę od kilkunastu lat i doskonale zdaje sobie sprawę że jestem nieudacznikiem i frajerem bez czyiś komentarzy.

przez Pieprz 14 maja 2012, 21:31
człowiek nerwica napisał(a):Mushroom nir powiesz mi ze jednorazowy numerek z jakas dziwka z dyskoteki jest lepszy od milosci i normalnego zwiazku.

Nie, nie powiem. Skąd ten pomysł?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Marsal2 14 maja 2012, 21:32
bakus napisał(a):Osobiście jakoś nie odczułem urazy do tego co mówi Kill Bill bo mówi on prawdę w wielu przypadkach zwłaszcza w tym ostatni poście.

Nie czytam jego postów bo już jakiś czas temu dodałem go do ignorowanych. Jeżeli chciałbym, zeby ludzie się ze mnie nabijali, to bym po ulicy pochodził i powiedział ludziom, że mam 25 lat i jestem prawiczkiem.

bakus napisał(a):Młodość ma swoje prawa. Im człowiek starszy tym zmienia priorytety, jak będziesz mieć 70 lat to nie będziesz patrzeć na wygląd. Kiedy jesteś młody to masz w pewnym sensie większe prawo do zwracania uwagi na wygląd, niż do tego jak byś miał lat 60-70.

Ja już teraz nie zwracam uwagi na wygląd, bo wiem, że jakaś super piękna kobieta ze mną się nigdy nie zwiąże.

bakus napisał(a):Teraz powiem coś odnośnie feromonów, przez które zostałem wyśmiany. Dawna koleżanka z uczelni z którą byłem na imprezie i jej ekipą(oczywiście pomijam fakt, że źle się tam czułem :/ sam nie wiem dlaczego. Poszliśmy do klubu gdzie byli sami 18+ max do 27... potem poszliśmy do innego gdzie była bardzo duża rotacja od 18+ do 50 to czułem się dużo lepiej, moze bezpieczniej??) powiedziała mi, że dzisiaj jakoś tak pachnę, że ma ochotę się na mnie rzucić i mnie zgwałcić ;f i zażartowała, że używam feromonów o ironio.

Tak, i za każdym razem jak będziesz chciał uprawiać seks ze swoją dziewczyną będziesz się feromonami psikał? Albo pojedziecie nad wodę, która zmyje "specyfik", słońce sprawi, że się spocisz i zaczniesz intensywnie wydzielać swój własny feromon, który może nawet odrzucać partnerkę, i co wtedy? Kupne feromony są ok, jak chcesz panienkę na jedną czy kilka nocy.
Marsal2

przez carlosbueno 14 maja 2012, 21:43
Nie czytam jego postów bo już jakiś czas temu dodałem go do ignorowanych. Jeżeli chciałbym, zeby ludzie się ze mnie nabijali, to bym po ulicy pochodził i powiedział ludziom, że mam 25 lat i jestem prawiczkiem.
kiedyś miałem koszmary senne na podobne tematy że różni znajomi a także obcy się o tym dowiedzieli i zaczęli wyśmiewać.
Bakus co do feromonów to może i na krótką metę dobre, no ale lepsze to niż nic.

przez TouchOfHope 14 maja 2012, 21:47
Pytanie do tych doświadczonych. Czy uważacie, że dorabianie wzniosłej, romantycznej i wyjątkowej otoczki do "pierwszego razu" to wszystko gówno warte ? Jak już wiemy o co chodzi to wszelkie obawy odchodzą i seks staje się czymś naturalnym...

przez Marsal2 14 maja 2012, 22:09
TouchOfHope, co masz na myśli pisząc "dorabianie wzniosłej, romantycznej i wyjątkowej otoczki do "pierwszego razu""? Pytasz, czy lepiej zrobić to z pierwszą lepszą czy z jakąś wyjątkową? A może chodzi Ci o psychiczne przygotowanie do tego, albo o spontaniczne niezaplanowane?
Marsal2

przez TouchOfHope 14 maja 2012, 22:21
Dokładnie tak jak napisałeś "pierwsza lepsza czy wyjątkowa" ale pytam tych doświadczonych bo my prawiczki możemy sobie smęcić i biadolić, że jednak warto poczekać bo to romantyczne... i że lepiej z miłości itd. itp. a tak na prawdę podświadomie odkładamy ten pierwszy raz bo nam tak wygodnie, ponieważ obawiamy się go w pewien sposób.

Sortuj wg