Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 14 maja 2012, 02:16
mozliwość zarażenia się HIV-em,mozliwosc zrobienia dzieciaka z byle kim

człowiek nerwica, dlatego ma sie zawsze prezerwatywe w kieszeni ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez depresyjny86 14 maja 2012, 02:26
Problem w tym moja droga Candy ze faceci czesto niestety sie nie zabezpieczaja..i kobiety też.
:)

przez Pieprz 14 maja 2012, 08:27
No ja mam cel w życiu... kupić klasyczne auto z USA :D Do 27 lat się zaklinam, że będe mieć Impale 67 ;d Nie dla panienek ale dla siebie... od jakiś 6 lat marzę o tym aucie. O ile wcześniej się nie powiesze...

To fajny cel, powodzenia :)

mozliwość zarażenia się HIV-em,mozliwosc zrobienia dzieciaka z byle kim. Myśle,że to piersze jest lepsze:)

Myślę że nie wiesz o czym mówisz :(
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 14 maja 2012, 11:32
Problem w tym moja droga Candy ze faceci czesto niestety sie nie zabezpieczaja..i kobiety też.

No to juz ich problem... maja przeciez nieograniczony dostep
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Dariusz_wawa 14 maja 2012, 11:36
Candy14 napisał(a):

człowiek nerwica, ta mała kieszonka w dzinsach jest specjalnie po to skonstruowana :mrgreen:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez depresyjny86 14 maja 2012, 12:16
Mushroom nir powiesz mi ze jednorazowy numerek z jakas dziwka z dyskoteki jest lepszy od milosci i normalnego zwiazku

-- Pn maja 14, 2012 12:19 pm --

Dziwką - bo łatwo dostępna pani z dyskoteki dla mnie jest godna tego miana.
:)

przez bakus 14 maja 2012, 17:30
człowiek nerwica napisał(a):Miłość-przyjażń plus pożądanie,seks.
Seks w dyskotece-numerek na jedną noc(heh Twój szczęśliwy numerek),mozliwość zarażenia się HIV-em,mozliwosc zrobienia dzieciaka z byle kim. Myśle,że to piersze jest lepsze:).Kurde w ogóle to naszła mnie taka myśl,że za dużo od siebie wymagacie:bakus ma dopiero 23 lata np.Jest młodszy ode mnie a marudzi i nia nadwagi i syfów na twarzy i nie lazi na terapie kilka lat bo jest zaburzony..Jestescie zdrowymi ludzmi i dobrze wygladajacymi...i kiedyś zaliczycie.A jak nie zaliczycie,nie stworzycie związku to cóż....samotność ma swoje plusy.

Człowiek nerwica, ja nie sądzę, żębyś pamiętał jak wyglądam. Nie mam nadwagi bo nie jem dużo. Jak nie chcesz mieć nadwagi to zmień dietę i zacznij spacerować poczym idź biegać. Co to za zarzut, że nie jestem gruby? Nie mamp pryszczy bo wódkę żołądkową gorzką czy też spirysus salicylowy wsmarowywujew twarz kilka razy dziennie.
Też kiedyś miałeś 23 lata, nie marudziłeś? Carlos też tyle miał i niezbyt ciekawie skończył. Monk też miał. Każdy miał. Więc to, że jestem młody niczeho nie zmienia. Mi też nie chodzi o zaliczenia ale o związek. A nikt o zdrowych zmysłach nie jest prawiczkiem i był w związku w wieku 23 lat.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez KillBill 14 maja 2012, 17:51
człowiek nerwica napisał(a):
-- Pn maja 14, 2012 12:19 pm --

Dziwką - bo łatwo dostępna pani z dyskoteki dla mnie jest godna tego miana.

generalizując w ten sposób każdy prawiczek musiałby być obleśnym nieudacznikiem.czy nie jest tak że nazywasz dziwkami kobiety które dają każdemu tylko nie Tobie?

przez linka 14 maja 2012, 17:55
Dariusz_wawa napisał(a):
Candy14 napisał(a):

człowiek nerwica, ta mała kieszonka w dzinsach jest specjalnie po to skonstruowana :mrgreen:

Powodzenia ....... trzymanie gumy skitranej w tej kieszonce, blisko ciała, grzana i ciągle gnieciona ....... zapewne nie pęknie w trakcie.

Nie dziwka..... bo dziwka to zawód ......ku.wa to charakter ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Dariusz_wawa 14 maja 2012, 18:16
linka napisał(a): człowiek nerwica, ta mała kieszonka w dzinsach jest specjalnie po to skonstruowana :mrgreen:[/q
Powodzenia ....... trzymanie gumy skitranej w tej kieszonce, blisko ciała, grzana i ciągle gnieciona ....... zapewne nie pęknie w trakcie.

Linka a kto powiedział że ciągle gnieciona , może wymieniana :D
Co do drugiego stwierdzenia 100% zgody :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez KillBill 14 maja 2012, 18:21
Dariusz_wawa napisał(a):
linka napisał(a): człowiek nerwica, ta mała kieszonka w dzinsach jest specjalnie po to skonstruowana :mrgreen:[/q

Linka a kto powiedział że ciągle gnieciona , może wymieniana :D
Co do drugiego stwierdzenia 100% zgody :D

na bank u prawiczka co dziennie gumka w użyciu.tak się boi HIVem zarazić że nawet w gumce sam sobie robi dobrze.
każdy prawiczek zanim gumki użyje to ją tak wymiętoli że nie nadaje się do użycia, no chyba że spodni nie pierze.tym bardziej tacy co to się z "dziwkami"nie zadają.

przez carlosbueno 14 maja 2012, 19:40
na bank u prawiczka co dziennie gumka w użyciu.tak się boi HIVem zarazić że nawet w gumce sam sobie robi dobrze.
każdy prawiczek zanim gumki użyje to ją tak wymiętoli że nie nadaje się do użycia, no chyba że spodni nie pierze.tym bardziej tacy co to się z "dziwkami"nie zadają.
Kill Bill niezłe miejsce znalazłeś sobie do podniesienia swojej samooceny z prawiczków to prawie każdy może się nabijać, no ale jesteś w super elicie 99% ludzi którzy uprawiają seks :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez linka 14 maja 2012, 20:00
KillBill, ogarnij się i albo pisz na temat albo daruj sobie swoje szydercze posty w tym temacie..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez KillBill 14 maja 2012, 20:13
o przepraszam ja tutaj sobie samooceny nie podnoszę i nie szydzę,kiedyś też byłem prawiczkiem.Będąc prawiczkiem nie robiłem z tego wielkiego halo tak jak niektórzy tutaj.pragnąłem związku z dziewczyną i byłem otwartym chłopakiem,nie wywyższałem się chciałem poznać osobę która mnie pokocha i zrozumie nie musiała to być gwiazda filmowa ani dziewica orleańska.poznałem bliską osobę-przyjaciółkę i miłość i to najpiękniejsze uczucie.
jak czytam wymagania prawiczków w tym temacie a jeszcze luknę na ich fotki to beznadzieja.
Chłopcy ja Wam współczuję,ale czy znajdziecie księżniczki dziewice które będą chciały na siłę zawierać z Wami związki to nie wiem.
Piszę jako facet bez zaburzenia i myślę że moje zdanie jest pomocne bo widzę że tutaj prawiczki urządzają sobie konkurs na "najprawiczniejszego prawiczka"
tak wygląda świat że ludzie siedzą przed komputerem i nie mają czasu na kontakty.

Sortuj wg