Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Marcosm 31 gru 2013, 00:56
Mushroom :mrgreen: :mrgreen:
Marcosm

przez wiejskifilozof 31 gru 2013, 10:49
Mama nie określiła dokładnie.

przez Semir 31 gru 2013, 12:07
Dla mnie to żenujące na chwilę obecną może i byłem w związku ale moje 3 najdłuższe to trochę ponad 3 lata wszystkie co do seksu nie mam tego za sobą a jeśli chodzi o stałe bycie samemu to jestem rekordzistą w całej rodzinie i pewnie nie tylko, 5 lat bez przerwy praktycznie jestem jedyny który albo się nie ożenił albo nie ma dziewczyny w tej chwili nawet przyjaciółek. No i obawiam się że te 5 lat to nie jest cały dystans. W ogóle nie potrafię rozmawiać nawet z kobietami, a jak już to pojawia się coś takiego jak brak możliwości zaakceptowania innego stanu rzeczy, chyba żadna psychoterapia,leczenie czy inne pierdoły nie są w stanie tego dogonić chociaż psycholog niby sądzi że jest inaczej.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 31 gru 2013, 12:14
Semir, chaotycznie to napisałeś... czyli że jak? byłem w 3 letnim związku i nie ruchałeś?????? :shock:
TEUFEL

przez neon 31 gru 2013, 14:39
Może to był związek telepatyczny nieodwzajemniony :D
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez Semir 31 gru 2013, 16:21
light, Napisałem nie o jednym związku tylko o całej sumie miałem w sumie 3 związki plus minus rok na jeden w sumie 3 lata co do seksu to jak najbardziej do wytłumaczenia zawsze po połowie roku zaczyna się pierdolić związek staje się toksyczny i wyniszczający mimo to zawsze tak trafiałem że z seksem było ciężko najpierw było ok ale moje nastoletnie życie nie kręciło się wokół kobiet(wtedy było jeszcze ok) lata późniejsze sprawiły mi niespodziankę w postaci wczesnego wytrysku i nie miałem już odwagi by się w to wplątywać. Mam nadzieję że to już jest bardziej do przyswojenia

-- 31 gru 2013, 16:38 --

neon napisał(a):Może to był związek telepatyczny nieodwzajemniony :D

związek był jak najbardziej odwzajemniony z tym że lepiej mieć ciągły 3 letni niż co rok zaczynać od nowa to były jedyne doświadczenia z kobietami no cóż nie każdemu jest tak łatwo teraz pewnie w tym temacie jestem na poziomie dzieciaka i byle jaki kontakt sprawia mi problem.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

przez TEUFEL 31 gru 2013, 16:45
Semir, Powiem Ci tak, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, żeby być z trzema dziewczynami po rok czasu i z żadną nie uprawiać seksu, sorry ale ja tego nie kupuję :bezradny:
TEUFEL

przez Kalebx3 31 gru 2013, 16:49
Semir, Powiem Ci tak, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, żeby być z trzema dziewczynami po rok czasu i z żadną nie uprawiać seksu, sorry ale ja tego nie kupuję

z kimś tu coś jest nie tak ;)

-- 31 gru 2013, 15:49 --

Semir, Powiem Ci tak, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, żeby być z trzema dziewczynami po rok czasu i z żadną nie uprawiać seksu, sorry ale ja tego nie kupuję

>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez TEUFEL 31 gru 2013, 16:52
Kalebx3, kogo masz na myśli?
TEUFEL

przez neon 31 gru 2013, 16:57
Kalebx3 napisał(a):

-- 31 gru 2013, 15:49 --

[quote]

No chyba k***a z każdym, który tutaj jest, po to jest to forum tak?
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

przez smiech_przez _lzy 31 gru 2013, 17:03
light napisał(a):Semir, Powiem Ci tak, nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, żeby być z trzema dziewczynami po rok czasu i z żadną nie uprawiać seksu, sorry ale ja tego nie kupuję :bezradny:

Widocznie twoja wyobraźnia coś szwankuje :mrgreen: . A tak na poważnie- różne są sytuacje w życiu i różnie się w życiu układa. Jedna decyzja potrafi nieraz odmienić bieg wydarzeń o 180 stopni. Nie ma co szufladkować i oceniać innych przez pryzmat własnych przeżyć.

przez TEUFEL 31 gru 2013, 18:17
smiech_przez _lzy, Po prostu nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że 3 dziewczyny będąc taki czas z nim w związku nie chciały się kochać, bo że On ma blokady to ok, ale przecież kobietom też zależy na seksie i nie ma opcji wg. mnie żeby przez rok czasu nie było chęci na zbliżenie intymne, po prostu to jest wbrew naturze. O ile w przypadku gdyby mial jedną i taki problem - to uwierzyłbym, ale w 3 pod rząd wiary nie dam.
A jeżeli nie kłamiesz Semir, w co wątpie, to masz chłopie fantastyczną opcję na zarobek, bo potrafisz wyszukiwać aseksualne laski. Mógłbyś zrobić na tym niezły pieniądz, wchodząc na rynek matrymonialny jako pośrednik, są przecież faceci szukający aseksualnych kobiet na białe małżeństwa
TEUFEL

przez Davin 01 sty 2014, 00:01
Obrazek

:mrgreen:
Davin

przez Nameless 01 sty 2014, 00:06
Obrazek
Trust me, I'm an engineer.

Sortuj wg