Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wiejskifilozof 29 gru 2013, 21:36
Ja moim paniom psychiatrze i psycholog mówię o sexie.Psychiatra mi mówi,że jako prawiczek bym sobie nie poradził,psycholog wręcz przeciwnie.

przez zmęczona_wszystkim 29 gru 2013, 21:37
smiech_przez _lzy napisał(a):Wstydze sie opowiadac obcej osobie o takim problemie. Tutaj jestem anonimowy i jest mi latwiej. Poza tym, gdyby chodzilo mi tylko o sex, to poszedlbym do pani " specjalistki", ale stracic prawictwo w taki sposob, to dopiero byla by zenada.

Hmm, ale prostytutce byłoby zupełnie obojętne, dla niej i tak liczą się pieniądze. Pewnie Twoje ewentualne niedoświadczenie uznałaby za wstyd albo zażenowanie. Ale rozumiem, że chodzi Ci o Twoje własne samopoczucie. A co robiłeś w kierunku poznania kogoś? Kogokolwiek? Bez oczekiwań, a tak tylko, zeby spędzić z kimś wolny czas? Jakieś poszukiwania w necie? Czy bardziej "na żywo"?

-- 29 gru 2013, 21:39 --

detektywmonk napisał(a):Ja moim paniom psychiatrze i psycholog mówię o sexie.Psychiatra mi mówi,że jako prawiczek bym sobie nie poradził,psycholog wręcz przeciwnie.

To skoro masz ustalony cel, to czemu w tym kierunku nic nie zrobisz? :D Skoro nie o związek chodzi, a tylko o przełamanie się pod tym względem, to nawet z renty można na taki "rehabilitacyjny" cel odłożyć :D

przez smiech_przez _lzy 29 gru 2013, 21:45
Moje zycie wyglada tak: praca-trening-spac, praca-trening-spac i tak w kolko przez caly tydzien. W weekend trenig, jakis tam spacer, ogolnie relaks i odpoczynek. W poniedzialek od nowa polska ludowa. Tak wpadlem w tw pulapke monotonii zycia, ze ciezk jest mi sie z niej wydostac. Zycia towarzyskiego zero, nieraz spotkam sie z przyjacielem, wypijemy po piwie i do domu. Nie mam po prostu gdzie poznac jakiejs kobity, bo nigdzie nie chodze, a nigdzie nie chodze, bo samemu mi sie nie chce. Wiem, ze to jest popyerdolone, ale tak jest.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 29 gru 2013, 21:46
Może się wstydzę :D

przez zmęczona_wszystkim 29 gru 2013, 21:55
detektywmonk napisał(a):Może się wstydzę :D

No to nie widzę pomysłu, jak chcesz rozegrać tę sprawę w kontekście Twoich poprzednich wypowiedzi. :bezradny:

-- 29 gru 2013, 21:57 --

smiech_przez _lzy napisał(a):Moje zycie wyglada tak: praca-trening-spac, praca-trening-spac i tak w kolko przez caly tydzien. W weekend trenig, jakis tam spacer, ogolnie relaks i odpoczynek. W poniedzialek od nowa polska ludowa. Tak wpadlem w tw pulapke monotonii zycia, ze ciezk jest mi sie z niej wydostac. Zycia towarzyskiego zero, nieraz spotkam sie z przyjacielem, wypijemy po piwie i do domu. Nie mam po prostu gdzie poznac jakiejs kobity, bo nigdzie nie chodze, a nigdzie nie chodze, bo samemu mi sie nie chce. Wiem, ze to jest popyerdolone, ale tak jest.

To w takim razie chyba zostaje net, przynajmniej na początek? Wiem, ze niektórzy mają niezbyt pozytywne doświadczenia związane z portalami randkowymi, ale oprócz nich zostają jeszcze inne fora, bardziej specjalistyczne? Związane z Twoimi zainteresowaniami? Z takiego kołowrotu trudno się wyrwać, więc moze powoli, krok po kroku próbowac?

przez carlosbueno 29 gru 2013, 22:00
smiech_przez _lzy, najlepiej jakbyś znalazł jakąś sportsmenkę ;)
Największy Forumowy Maruda

przez smiech_przez _lzy 29 gru 2013, 22:02
carlosbueno napisał(a):smiech_przez _lzy, najlepiej jakbyś znalazł jakąś sportsmenkę ;)

Nie mam przeciwwskazan. :D
K...wa! Najgorsze jest to, ze nie mialbym tego problemu, gdyby nie alkoholizm, bo nieraz dziewczyny same probowaly mnie zaciagnac do lozka, ale ja bylem zbyt pijany. To jest kurde dolujace. Na dzien dzisiejszy wiem, ze jakbym sie bardzo zaparl, to znalazl bym sobie dziewczyne, ale lek przed kompromitacja, ktory siedzi wmojej glowie nie pozwala mi dzialac. Badz tu madry i pisz wiersze, jak czlowiek jest wiezniem wlasnego umyslu.
Ostatnio edytowano 29 gru 2013, 22:09 przez smiech_przez _lzy, łącznie edytowano 1 raz

przez zmęczona_wszystkim 29 gru 2013, 22:05
carlosbueno napisał(a):smiech_przez _lzy, najlepiej jakbyś znalazł jakąś sportsmenkę ;)

I od razu wspólne tematy i podobny sposób spędzania wolnego czasu:)

przez TEUFEL 29 gru 2013, 22:09
smiech_przez _lzy, A będziesz się w stanie przełamać, jak trafi się fajna laska?
TEUFEL

przez smiech_przez _lzy 29 gru 2013, 22:11
No wlasnie przed chwila zedytwalem moj wpis wyzej. Z tym przelamaniem bedzie problem.

przez TEUFEL 29 gru 2013, 22:14
smiech_przez _lzy, Dlatego ogarniaj terapie. Nie szkoda Ci kolejnych okazji, jak poznasz fajną laskę a nie odważysz się zrobić kolejnego kroku?
TEUFEL

przez Arhol 29 gru 2013, 22:16
light napisał(a):smiech_przez _lzy, Dlatego ogarniaj terapie. Nie szkoda Ci kolejnych okazji, jak poznasz fajną laskę a nie odważysz się zrobić kolejnego kroku?

This D:

Jeśli jesteś waćpan zaradny,wyszedł z nałogu,itd...to szkoda całe życie męczyć drągala,poważnie D: .
Zwłaszcza że pewnie pare miesięcy terapii i będzie git.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez TEUFEL 29 gru 2013, 22:19
Kestrel, co raz lepsze masz te avatary, stan umysłu widze coraz ciekawszy :mrgreen:
TEUFEL

przez Marcosm 29 gru 2013, 22:25
light napisał(a):smiech_przez _lzy, Dlatego ogarniaj terapie. Nie szkoda Ci kolejnych okazji, jak poznasz fajną laskę a nie odważysz się zrobić kolejnego kroku?

Cytując słowa pewnej piosenki:

"Do zakochania jeden krok , jeden jedyny krok nic więcej
Do zakochania jeden krok , trzeba go zrobić jak najprędzej
Do póki się zapala wzrok , do póki się splatają ręce
Do póki kusi nocy mrok, do zakochania jeden krok
Do zakochania jeden krok ..."
Marcosm

Sortuj wg