Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez bakus 12 maja 2012, 22:02
ajajaj89 napisał(a): Czy nie ma kobiet ktore rowniez nie są zgodne tylko na sexualne relacje?

Pewnie, że są. Ale one chcą takiech faceta co dają im poczucie, że jest niesamowitym kochankiem. Taki musi być pewny siebie przede wszystkim.

Marsal2 napisał(a):ajajaj89, człowieku, jeżeli chodzi Ci tylko o seks to wpakuj się do pierwszej lepszej dyskoteki. Seks relacje nie mają szans przetrwać zbyt długo, bo albo któraś z osób zacznie podchodzić do niej emocjonalnie, albo oboje się sobą znudzą.

Co ty opowiadasz chłopie. To najbardziej krzywdzący mit jaki lata po świecie, że na dyskotece łatwo o seks. Nie prawda. Jak ktoś nie ma pewności siebie, źle sie tam czuje to nie będzie miał seksu ani w ogóle zainteresowania ze strony kobiet.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez brzoskwinka 13 maja 2012, 08:11
konstrukacja kobiet jest nastawiona na czerpanie przyjemności, kobieta w mezczyznie zawsze widzi dawce

przez tahela 13 maja 2012, 08:29
brzoskwinka,
hehe a ciekawe na co jest nastawiona konstrukcja mężczyzn na nieprzyjemnosć bardzo wątpliwe?
dawce czego, rozbawiłeś mnie nasienia :?:
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 13 maja 2012, 12:27
bakus napisał(a):Co ty opowiadasz chłopie. To najbardziej krzywdzący mit jaki lata po świecie, że na dyskotece łatwo o seks.

Zależy od dyskoteki, i zależy czym podjedziesz.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez linka 13 maja 2012, 12:30
bakus napisał(a):,Co ty opowiadasz chłopie. To najbardziej krzywdzący mit jaki lata po świecie, że na dyskotece łatwo o seks. Nie prawda. Jak ktoś nie ma pewności siebie, źle sie tam czuje to nie będzie miał seksu ani w ogóle zainteresowania ze strony kobiet.

To nie jest żaden mit, jedziesz do wielkiej wieśniackiej dyskoteki, gdzieś pod dużym miastem, zabierasz kasę, znajdujesz "bezpośrednią i chętną", stawiasz drinki, opowiadasz głupoty i bzykasz na parkingu w aucie pożyczonym od kolegi :lol:
Nie wydaje mi się, żeby to było wykorzystywanie kogokolwiek (jeśli ktoś miałby takie zarzuty) bo obie strony dokładnie wiedzą co i jak się odbędzie....

brzoskwinka że kogo widzi? Dawcę......... no może jak jest chora i potrzebuje przeszczepu to w każdym widzi potencjalnego dawcę...... :lol:

ps. Mushroom mnie uprzedził - so true ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Candy14 13 maja 2012, 12:38
brzoskwinka że kogo widzi? Dawcę......... no może jak jest chora i potrzebuje przeszczepu to w każdym widzi potencjalnego dawcę...... :lol:

hahahhaha :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Marsal2 13 maja 2012, 12:41
Odrobina prawdy w tym co bakus napisał jest. Jak brakuje pewności siebie, to ciężko będzie jakąś wyrwać. Chociaż sądzę, że do średnio przystojnego faceta, samotnie siedzącego przy barze jakaś panna by podbiła, chociażby po to, żeby dostać darmowego drinka czy piwo. A wtedy wszystko zależy od "nawijki".

Mushroom, ja nacodzień jeżdżę mercem za pół miliona z szoferem nawet, ale nie sądzę, żebym na niego jakąś wyrwał. :P

linka, myślę, że w domyśle miało być "dawcę przyjemności". Jednak i tak ten wpis śmierdzi mi prowokacją. ;)
Marsal2

przez Candy14 13 maja 2012, 12:44
Marsal2, no ale problem nie jest w takim razie w dyskotekach i dziewczynach tylko w was nie? Strzelic piwko i sie rozluznic to moze dacie rade ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 13 maja 2012, 12:48
Marsal2, oł, ja pomyślałam o dawcy materiału genetycznego .......
Ludzie godzący się na tzw. one night stand ( czyli szybki , czy też nie szybki ;) numerek na jedną noc) zwykle oboje oczekują przyjemności nic więcej z tego nie będzie, a przynajmniej rzadko się zdarza żeby był z tego związek. Więc patrząc pod tym kątem to zarówno facet i kobieta patrzy na drugą osobę jako na dawcę przyjemności.
Natomiast w związku zmienia się to diametralnie, zwykle wtedy chce się dać jak najwięcej z siebie, zrobić przyjemność tej drugiej osobie, ale jest to podparte zwykle miłością, szacunkiem, bliskością, przyjaźnią itd.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Marsal2 13 maja 2012, 12:49
Candy14, akurat TEN problem mi zwisa, bo nie chcę tak wyrywać kobiet, bo to sprzeczne z moimi zasadami. Nawet jeżeli miałby to być ostatni sposób w jaki mógłbym seksu zasmakować. ;)
A alkoholu nie tykam. ;)

-- 13 maja 2012, 12:50 --

linka, no i mnie interesuje tylko ten drugi przypadek. ;)
Marsal2

przez zmoriartyz 13 maja 2012, 19:42
Marsal2 napisał(a):ajajaj89, człowieku, jeżeli chodzi Ci tylko o seks to wpakuj się do pierwszej lepszej dyskoteki.

Pod warunkiem, że jako tako wygląda i nie robi z siebie pośmiewiska na parkiecie. Na dyskotece liczy się pierwsze wrażenie- albo nam się ktoś podoba albo tą osobę od razu spławiamy. Jeśli facet kiepsko wygląda i tańczy jak sztywniak, to jego szanse na seks z atrakcyjną kobietą są bardzo niewielkie. Pewność siebie też jest ważna, bo się zestresuje, nie będzie umiał z siebie słowa wydusić, to zostanie uznany za imbecyla i z seksu nici.
Pierwsze wrażenie na dyskotece się liczy.

przez bakus 13 maja 2012, 20:02
linka napisał(a):To nie jest żaden mit, jedziesz do wielkiej wieśniackiej dyskoteki, gdzieś pod dużym miastem, zabierasz kasę, znajdujesz "bezpośrednią i chętną", stawiasz drinki, opowiadasz głupoty i bzykasz na parkingu w aucie pożyczonym od kolegi

Na prawdę za dużo TV i stereotypów.

Mushroom napisał(a):Zależy od dyskoteki, i zależy czym podjedziesz.
\
No ja mam cel w życiu... kupić klasyczne auto z USA :D Do 27 lat się zaklinam, że będe mieć Impale 67 ;d Nie dla panienek ale dla siebie... od jakiś 6 lat marzę o tym aucie. O ile wcześniej się nie powiesze...
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Nerd 13 maja 2012, 20:11
bakus, Impala 67 :mrgreen: Wiesz co dobre.
A na spotkaniach forumowych byliście może?
Jesus, won't you fucking whistle
something but the past and done?

przez depresyjny86 14 maja 2012, 02:14
Miłość-przyjażń plus pożądanie,seks.
Seks w dyskotece-numerek na jedną noc(heh Twój szczęśliwy numerek),mozliwość zarażenia się HIV-em,mozliwosc zrobienia dzieciaka z byle kim. Myśle,że to piersze jest lepsze:).Kurde w ogóle to naszła mnie taka myśl,że za dużo od siebie wymagacie:bakus ma dopiero 23 lata np.Jest młodszy ode mnie a marudzi i nia nadwagi i syfów na twarzy i nie lazi na terapie kilka lat bo jest zaburzony..Jestescie zdrowymi ludzmi i dobrze wygladajacymi...i kiedyś zaliczycie.A jak nie zaliczycie,nie stworzycie związku to cóż....samotność ma swoje plusy.
:)

Sortuj wg