Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Badziak 05 gru 2011, 22:43
Ja mam lat 20, on 21. Sama jestem po kilku związkach, a mój partner wcześniej nie miał żadnego. Z nikim nie spał i całe szczęście. Inaczej do dzisiaj zastanawiałabym się: jak mu było z tamtą, czy tamta była w tym lepsza, może ona podobała mu się bardziej? Jedyny minus jest taki, że boję się, że pewnego dnia spyta sam siebie "a jakby to było z inną dziewczyną?" i będzie chciał spróbować... :zonk:
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez depresyjny86 05 gru 2011, 23:13
Z nikim nie spał i całe szczęście

Kłamie!....jak był mały spał z rodzicami :mrgreen:
:)

przez NOfear 05 gru 2011, 23:23
mnie już coraz bardziej zaczyna męczyć ta cała gadanina o związkach :blabla: Związek od prawdziwej przyjaźni różni się tylko jedną rzeczą: seksem, czasami marzę aby nie było czegoś takiego jak popęd seksualny, aby człowiek nie podejmował swoich decyzji przez "to coś".
Życie bez lęków byłoby piękne

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kiya 06 gru 2011, 03:17
NOfear napisał(a):mnie już coraz bardziej zaczyna męczyć ta cała gadanina o związkach :blabla: Związek od prawdziwej przyjaźni różni się tylko jedną rzeczą: seksem

Bzdura! Gdyby tak było, to przyjaciel, z którym miałam sypiać, stałby się moim chłopakiem. A był tylko przyjacielem, który chciał ze mną sypiać. Inny, mój partner, z którym z kolei sypiałam i był jednocześnie moim przyjacielem... Cóż, okazało się, że to nie był związek, to była tylko przyjaźń + seks. Granice łatwo się zacierają, owszem, czasem ciężko je dostrzec, ale są.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez brid 06 gru 2011, 04:24
Kiya napisał(a):Bzdura! Gdyby tak było, to przyjaciel, z którym miałam sypiać, stałby się moim chłopakiem. A był tylko przyjacielem, który chciał ze mną sypiać. Inny, mój partner, z którym z kolei sypiałam i był jednocześnie moim przyjacielem... Cóż, okazało się, że to nie był związek, to była tylko przyjaźń + seks. Granice łatwo się zacierają, owszem, czasem ciężko je dostrzec, ale są.

to jest dopiero bzdura!

tym się różni przyjaźń od związku, że w przyjaźni nie ma seksu! jest porozumienia na płaszczyźnie duchowej, a nie cielesnej.
niektórzy twierdzą że nie ma przyjaźni prawdziwej między kobietą a mężczyzną, wg. mnie istnieje takie coś, aczkowliek w żadnym wypadku powiązane to nie może być z seksem.
"czy zrobiłaś/eś wszystko co możliwe aby się wyleczyć ze swoich zaburzeń?"

przez paradoksy 06 gru 2011, 11:23
każdy facet był kiedyś prawiczkiem. :roll:
głupi temat.
paradoksy

przez Zenonek 06 gru 2011, 12:08
zujzuj napisał(a):
Zenonek napisał(a):d65000,
Ps masz dominującą, ostrą matke a ojca pantoflarza ?

A czemu to założyłeś? O czym to świadczy, że matka jest ostra a facet pantofel?

No jezeli ma matke tzw hetere, zouze, ktora jest ostra , nieczuła i stawia bardzo wysokie wymagania ojcu i synowi...to nietrudno o to, ze chlopak bedzie miał pogląd na swiat, ze kobiety sa jakimis potworami.

Dodatkowo jesli jego ojciec jest pantoflem i nie ma swojego zdania to on moze mysleć, ze "tak ma być"...jaki ojciec taki syn...

Być moze rowniez w jego rodzinie matka była bardzo rozbudzona seksualnie i jego ojciec nie mogł jej zaspokoić, byc moze matka nasmiewala sie z niego itp itd

Nie wiem tylko tak gdybam mozliwosci jest wiele.

przez zujzuj 06 gru 2011, 12:51
Pytałem pod moim kątem.Bo ja mam własnie taka sytuacje i mam 28 lat i jestem prawiczkiem. Choc było wiele okazjo do przlotnych znajomości, czy do takich powazniejszych to nie ma opcji. Czuje straszny lek przed jakimkolwiek kontaktem. Moja matke okreslił bym jako czubka który musi kontrolować, a jak nie może to cie zniszczy. Jesli nie bedziesz robił tego co każe to cie znisczy. Mój ojciec uważa, że wszystko co mówi matka jest świete i koniec dyskucji i koło sie zamyka.

przez Zenonek 06 gru 2011, 12:57
Poznasz jakąs normalna dziewczyne. Pochodzisz z nia chwile i samo przyjdzie. Jak dwoje ludzi sie sobie podoba i dobrze sie dogaduje to cala reszta przychodzi sama, naturalnie.

No widzisz i potwierdzaja sie poniekąd teorie psychiatrów...Tyczy sie to i kobiet i mezczyzn...

przez zujzuj 06 gru 2011, 13:28
No tak. Tylko, że ja mam taki troche problem rozbudowany. Bo jestem uwazany za jakiegoś geja dziwaka czy coś podobnego. Może nie jestem adonisem, ale jednak dziewczyna sie podobam i tu jest problem. Po pierwsze one sie wkorwiają że ja jestem taki ucieczkowy i nie zainteresowany. Wrecz czuje zainteresowanie moją osobą na zasadzie " o co tu chodzi i co jest nie tak" .Ostatnio jak byłem na imprezie kolezanka znajomej sie zchlała. Niby nic dziwnego, ale od razu "który to Marek?" i potem po przedtawieniu zagieła na mnie parol. Jakby juz wczesniej została nasłana, że jest taki jakiś Marek bez laski.
Skoczyło sie tekstem "wez mnie i rób ze mną co chcesz", co bardziej mnie rozbawiło niz zachęciło... i tutaj własnie zaczynają sie kłopoty. No bo jak facet może nie skożystać?
Jestem troche zbyt inteligentny na takie gówno. Zchla sie głupia pinda i mysli że już nie wiadomo co sie bedzie działo. Nie to, że jestem jakiś wybredny, ale mam z tym kłopot.
Juz pomijam tą pijaną. Dziewczyny nie rozumieją mojego... dystansowanie się i niezainteresowania. One sie wkorwiają i czują dotknięte, znajomi potem zaczynają gdać że coś już tu nie gra. A ja sie czuje jak ten Billi Babbit z lotu nad kukułczym gniazdem. Wewnętrznie czuje sie strasznie nie męski. Mam poczucia strasznej niemeskości, którą musze ukrywać. Nie jest to nić konkretnego, tylko takie strasznie nie przyjemne uczucie i przekonanie o beznadziejności... Choć z drugiej strony, to jednak jestem też wybredny. Nie pod kątem wizulanym, ale jednak powiedział bym że mam wymagania. Na pewno nie jestem skłonny jak prawdziwy facet bzykac się. To by było wręcz niebezpieczne emocjonalnie. Czuje sie bezwartościowy i na bazie wyobrażen jak wyglądają relacje damsko meskie wycofuje sie

przez NOfear 06 gru 2011, 14:05
ja najbardziej boję się niechcianej ciąży. Do tej pory nie poznałem jeszcze chyba dziewczyny która by mi tak odpowiadała w 100%. Najbardziej przeraża mnie wizja gdyby jakaś durna, przypadkowa dziewczyna zaszła w ciążę :o Dlatego też seksu nie uprawiam, jestem samowystarczalny. Nie chcę skończyć tak jak wiele młodych gówniarzy którzy przez dziecko biorą przymusowy ślub.
Życie bez lęków byłoby piękne

przez Sorrow 06 gru 2011, 14:26
Mam podobnie, tyle, że nigdy nie byłem na imprezie gdzie przychodzą ludzie którzy piją bez umiaru.

przez depresyjny86 06 gru 2011, 15:01
każdy facet był kiedyś prawiczkiem. :roll:
głupi temat.

Nie zgadzam się z Tobą Paradoksy,bo wg wielu kobiet jak facet jest prawiczkiem w wieku powiedzmy ...cholera no niech będzie w wieku 24 lat to to dla nich już z tym facetem jest coś nie halo...
:)

przez paradoksy 06 gru 2011, 16:13
NOfear, są tabletki i są gumki...
spirale i inne duperele
ja czekałam 23 lata ;) poznałam tego właściwego i nie żałuję - jesteśmy zaręczeni. wcześniej też bardzo długo tego unikałam.
nie czułam się z tego powodu gorsza, czułam się wyjątkowa - mało osób w moim wieku było w podobnej sytuacji. a wiecie jaki to zaszczyt dla faceta? :P
przynajmniej nikt mi nie zarzuci że się pieprzyłam na lewo i prawo i że szmata jestem.
paradoksy

Sortuj wg