Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kalebx3 29 gru 2013, 16:18
Napiszę po raz bilionowy zoologia to moja hobby.Salamandry,traszki i bezpłucniki też.

Detektyw , bo tak mi się skojarzylo , wczoraj leciał na HBO najniowszy Spiderman z 2012 roku . W roli przeciwnika wybawcy ludzkości wielki jaszczur . Wiesz co to za gatunek ?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez wiejskifilozof 29 gru 2013, 16:22
Nie mam HBO ;)

przez Kalebx3 29 gru 2013, 16:28
,,,a wystarczyło by powiedzieć :zmutowany ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 29 gru 2013, 16:30
No i 1000 pękło
TEUFEL

przez Reiben 29 gru 2013, 16:32
To detektywmonk chyba coś wygrał :>
Reiben

przez bittersweet 29 gru 2013, 16:59
ale blokady w głowie nie pozwalaja na wykonanie jakiegokolwiek kroku. Boję się porażki, odrzucenia itd....
Akurat zanim dojdzie do momentu, w którym ujawniłoby sie Twoje prawictwo, zdazysz na pewno na tyle poznać dziewczyne, że będzie jasne, czy jest osobą w miare inteligentną i empatyczną - jesli taka bedzie, nie odrzuci Cie tylko z powodu braku doswiadczenia.
Poza tym, jak wytłumaczyć kobiecie, że jest się facetem w takim wieku i nie ma się żadnych doświadczeń w relacjach damsko-męskich, w tym jest się prawiczkiem.
Tak samo, jak nam wytłumaczyłeś ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez smiech_przez _lzy 29 gru 2013, 17:13
bittersweet napisał(a):
ale blokady w głowie nie pozwalaja na wykonanie jakiegokolwiek kroku. Boję się porażki, odrzucenia itd....
Akurat zanim dojdzie do momentu, w którym ujawniłoby sie Twoje prawictwo, zdazysz na pewno na tyle poznać dziewczyne, że będzie jasne, czy jest osobą w miare inteligentną i empatyczną - jesli taka bedzie, nie odrzuci Cie tylko z powodu braku doswiadczenia.
Poza tym, jak wytłumaczyć kobiecie, że jest się facetem w takim wieku i nie ma się żadnych doświadczeń w relacjach damsko-męskich, w tym jest się prawiczkiem.
Tak samo, jak nam wytłumaczyłeś ;)

To nie jest takie proste. Gdzie nie wejdę, na jakieś forum, to kobiety uważają prawiczków, za jakichś niedorobów i się z nich śmieją. I bądź tu mądry.

przez carlosbueno 29 gru 2013, 17:21
Pewnie dla 2/3, kobiet bycie prawiczkiem w tym wieku jest mocno dyskwalifikujące albo przynajmniej mocno podejrzane ale są też takie dla których to 2-go rzędna sprawa a nawet i atut. Ja bym mimo wszystko radził zakręcić się w tym środowisku katolickim, tam na pewno by to nie przeszkadzało dziewczynom, a wręcz mogło imponować.
Największy Forumowy Maruda

przez TEUFEL 29 gru 2013, 17:22
carlosbueno, Ale to z kolei musiałby im ściemniać, że utrzymał prawictwo z powodów religijnych.
TEUFEL

przez zmęczona_wszystkim 29 gru 2013, 18:43
smiech_przez _lzy napisał(a):To nie jest takie proste. Gdzie nie wejdę, na jakieś forum, to kobiety uważają prawiczków, za jakichś niedorobów i się z nich śmieją. I bądź tu mądry.

Nie przesadzajmy. Ludzie na wielu forach piszą rozmaite rzeczy, niejednokrotnie przesadzają, odreagowują swoje kompleksy, ściemniają. Anonimowo są mocni w gębie, a w prawdziwym życiu wygląda to często zupełnie inaczej. Hejterów, idiotów na forum jest mnóstwo, więc czemu masz pozwalać, żeby tacy ludzie, i kobiety, i mężczyźni (w końcu nie wiesz, kto się tam anonimowo ukrywa) wyznaczali ci, jak masz żyć, kiedy i z kim uprawiać seks, w jakim wieku, itp. Akurat w takiej sferze wszystko jest dość indywidualną sprawą. Normalna, inteligentna, chociaż trochę wrażliwa kobieta, jak się jej naprawdę spodobasz, to Cię nie odrzuci z takiego głupiego powodu. Myślisz, ze jak ktoś jest bardzo "doświadczony", to od razu jest takim super kochankiem? Często wręcz przeciwnie, bo "leci schematem" i być może będzie uważał, że pozjadał wszystkie rozumy i wie wszystko najlepiej. Ważne jest dopasowanie i zrozumienie i chęć zrozumienia drugiej osoby, przyznawanie się do błędów i niewiedzy.

przez smiech_przez _lzy 29 gru 2013, 20:13
Masz racje zmęczona_wszystkim, tylko co zrobic, jezeli ja sam o sobie mysle tak troche jakby to nazwac-z politowaniem ( ze tak to ujme). Czuje sie troche kaleka i troche takim nieudacznikiem. Sam nie wiem. Tak jakbym byl jakis wybrakowany, jakbym nie byl w pelni mezczyzna. Sam nie wiem jak to ujac.

przez ladywind 29 gru 2013, 20:32
smiech_przez _lzy napisał(a):Masz racje zmęczona_wszystkim, tylko co zrobic, jezeli ja sam o sobie mysle tak troche jakby to nazwac-z politowaniem ( ze tak to ujme). Czuje sie troche kaleka i troche takim nieudacznikiem. Sam nie wiem. Tak jakbym byl jakis wybrakowany, jakbym nie byl w pelni mezczyzna. Sam nie wiem jak to ujac.

Masz zaniżone mocno poczucie własnej wartości stąd te problemy , do tego jesteś osobą wrażliwa .
Tak jak zmęczona napisała dużo osób jest mocnych w gębie i ten sposób odreagowuja własne kompleksy wyszydzajac kogoś spokojniejszego ,nawet takich nie bierz pod uwagę ,bo po co się dobijać .

Myslales o jakiejś psychoterapii ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez zmęczona_wszystkim 29 gru 2013, 20:33
Rozumiem taki sposób myślenia, bo sama z nim walczyłam i w dalszym ciągu próbuję zwalczyć. Raz jest lepiej, raz jest gorzej i wkurza mnie to, że pozwolę innym wpływać na opinię o samym sobie. Tutaj recepty ci nie przedstawię, bo gdybym wiedziała, jak zmienić schematy myślenia, to nie byłoby mnie tu, na forum :smile: Stara prawda, ze ludzie odbierają cię tak, jak o sobie myślisz, ma jednak zastosowanie w rzeczywistości i pewnie tak długo, jak tak będziesz myśleć o sobie, to pozostaje liczyć na łut szczęścia, że ktoś zagnie na ciebie parol i nie odpuści, nawet jak się będziesz opierał. Więc chyba lepiej jednak zacząć pracę nad sobą, poczytać to i owo - nie ma łatwo, nikt nie zmieni Twojego sposobu myślenia, jeśli sam tego nie zrobisz. A że nie jest to łatwe, to sama wiem najlepiej.

przez ladywind 29 gru 2013, 20:40
zmęczona_wszystkim, chodzisz na terapię czy sama walczysz ?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg