Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez linka 12 maja 2012, 17:34
człowiek nerwica, a nie pomyślałeś że jak będziesz szczulejszy to mniej rzeczy będzie ci zagrażać, typu nadciśnienie, kołatania serca, miażdżyca cukrzyca i inne syfy ?
Jesteś zdrowy fizycznie? Jeśli nie to wypytaj się dokładnie lekarza co ci wolno...... basen i rower - to chyba wolno wszystkim ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Marsal2 12 maja 2012, 18:01
*Wiola*, skoro tak twierdzisz, to niech będzie. ;)
Marsal2

przez bakus 12 maja 2012, 18:29
Ten link do onetu to jakaś kpina. Wątpie w ogóle w istnienia takich osób, bo dla mnie to zmyślone charaktery majace przykuć uwage.
Po drugie banda kretynów komentujących pod spodem tego artyukułu mnie przeraża.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 12 maja 2012, 18:34
bakus napisał(a):Ten link do onetu to jakaś kpina.

Z tym się zgodzę. Jednak większą kpiną jest to co ta pani "psycholog" popisała pod tymi historiami.
Marsal2

przez Candy14 12 maja 2012, 18:40
bakus, ja nigdy nie czytam komentarzy na onecie ...wiekszosc to prowokacje a reszta to idioci
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez depresyjny86 12 maja 2012, 19:37
Linka - między innymi za to właśnie Ciebie lubię - za to,że jesteś taka mądra .Nigdy nie spojrzałem na ten lęk przed cisnieniem od tej strony.W końcu jak nie będe c więcej się ruszać to potem rzeczywiście będę miał to,czego się boję.Chyba od jutra będę powoli zaczynał wracać do większego ruchu..Co prawda mam wadę serca(brak. Jednej z zastawek aortalnych,minimalna. niedomykalnosc jednej z zastawek) ale podobno mogę normalnie biegać i ćwiczyć..Dzięki,Linka,że uświadomiłaś mi to o tym ruchu.
:)

przez Marsal2 12 maja 2012, 19:41
człowiek nerwica, nie wiem jak duży jest Twój problem z nadwagą, ale ja bym bieganie odradzał - BARDZO obciąża stawy. Polecam pływanie, albo rower, a biegać zacznij jak będziesz z wagą w "normie". ;)
Marsal2

przez bakus 12 maja 2012, 20:01
Marsal2 napisał(a):Z tym się zgodzę. Jednak większą kpiną jest to co ta pani "psycholog" popisała pod tymi historiami.

No tak. Dlatego też twierdzę, że większośc psychologów to idioci właśnie takiego kalibru jak Ci z onetu.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Candy14 12 maja 2012, 20:06
bakus, a na jakiej podstawie sadzisz, ze wiekszosc? Nie lubie generalizacji ... ja np. nie spotkalam jeszcze kiepskiego a wyjatki zawsze sie znajda
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez Marsal2 12 maja 2012, 20:07
bakus, jestem niemal pewny, że ci "psycholodzy" ze wszystkich tych portali (onet, wp, interia, itd.) nie mają żadnego wykształcenia psychologicznego. Są to zwyczajni ludzie, którzy zajmują się wymyślanie sensacji na potrzeby portali. Przypomniał mi się skecz, chyba Kabaretu Młodych Panów, o redakcji jakiegoś pisemka dla pań.
Marsal2

przez bakus 12 maja 2012, 20:20
Candy14 napisał(a):bakus, a na jakiej podstawie sadzisz, ze wiekszosc? Nie lubie generalizacji ... ja np. nie spotkalam jeszcze kiepskiego a wyjatki zawsze sie znajda

Dlatego, że dobrym psycholog to taki, który sam wycierpiał się dużo w życiu. Co automatycznie daje mu przewagę nad tymi innymi ksiązkowymi psychologami, ze względu na fakt iż potrafi zidentyfikować się z nim bardziej niż taki, który w życiu nie miał za bardzo pod górkę.
Co o depresji może wiedzieć ktoś, kto depresji nigdy nie miał? Co moze wiedziec o problemach z miłością ktoś, kto miał jakieś związki, wzloty i upadki ale nie doświadczył prawdziwej samotności jak monk, carlos czy nawet ja. Nie może o tym wiedzieć, nie wie jaki to ból jak potrafi niszczyć to nas.
Wiele osób idzie na psychologię bo fajnie brzmi i wydaje im się, że jest logiczna a tymczasem logiczna ona nie jest. To pozory.
Takich osób jest niewiele. Często też są sytuację, w których to psycholog xyz potrai pomóc wielu ludzią, jest wspaniały ale nie potrafi pomóc sobie samemu sobie.

Marsal2 to też nie jest wykluczone. Albo są to ksiązkowi psycholodzy co nie maja pojęcia jak to jest cierpieć w praktyce.
Mogą to być tez tacy co skończyli roczny kurs ;f

przez Candy14 12 maja 2012, 20:58
bakus, wiekszosc ludzi idacych na psychologie i zostajacych psychologami to ludzie zaburzeni :) Na szczescie zeby byc psychoterapeuta trzeba przejsc wlasna terapie z superwizorem bo inaczej strach pomyslec ile wlasnych skrzywien przenosiliby na pacjentow.
Mogą to być tez tacy co skończyli roczny kurs ;f

tacy nie maja prawa nazywac sie psychologami

przez ajajaj89 12 maja 2012, 21:09
W sumie to ja już z wieloma dziewczynami probowalem, ale caly czas to nie bylo to. Moze ja sie nie nadaja do związku, moze mi po prostu zwiazku sie nie chce. Ale to nie oznacza ze nie chce mi sie sexu. Czy ja musze sie zenic tylkoze wzgledu nasex . Czy nie ma kobiet ktore rowniez nie są zgodne tylko na sexualne relacje?
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

przez Marsal2 12 maja 2012, 21:26
ajajaj89, człowieku, jeżeli chodzi Ci tylko o seks to wpakuj się do pierwszej lepszej dyskoteki. Seks relacje nie mają szans przetrwać zbyt długo, bo albo któraś z osób zacznie podchodzić do niej emocjonalnie, albo oboje się sobą znudzą.
Marsal2

Sortuj wg