Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 26 gru 2013, 16:57
Śmiercionauta napisał(a):jestem prawiczkiem analnym :P

ja też, i w ogóle mi to nie przeszkadza, analem się brzydzę wolę głębokie gardło 8)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez SmutnaTęcza 26 gru 2013, 16:58
bittersweet, nie - w pejcz :lol:

Też lubię nordyków. No i Słowian. ;)

przez Pieprz 26 gru 2013, 17:00
bittersweet napisał(a):Mushroom, tez wolisz nordyków ? ;)

raczej dziewczyny które wolą nordyków :P
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmiercionauta 26 gru 2013, 17:04
Mushroom, mi też nie przeszkadza 8)

a ja jaki ma typ urody, bo na pewno nie latynoski :mrgreen:
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez bittersweet 26 gru 2013, 17:06
raczej dziewczyny które wolą nordyków :P
:mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 26 gru 2013, 17:12
Śmiercionauta napisał(a):Mushroom, mi też nie przeszkadza 8)

a ja jaki ma typ urody, bo na pewno nie latynoski :mrgreen:

sądząc po awatarze to jesteś dość blady
Król Balu

przez aptasia 26 gru 2013, 20:10
light napisał(a):
djkocyk napisał(a):
light napisał(a):djkocyk, zależy w jakie laski celujesz i jak się przy nich zachowujesz, w ogóle to jest w /cenzura/ czynników różnych przecież ;)

Poproszę o rozwinięcie tj. w jakie celować i jak się przy nich zachowywać ? Poza tym tak jak pisałem wcześniej jakbym był atrakcyjny to nie byłoby takich rozkmin "jak się zachowywać". Powtórzę - nie ważne co się robi ważne kto :bezradny: .

No jasne że masz racje. Dlatego kompletne buraki i zjeby ale przystojni posuwają takie atrakcyjne laski. Tak było jest i będzie, bo taka jest natura i prawa rządzące naturą na planecie Ziemia ;)

http://kobieta.wp.pl/kat,26325,title,Dl ... &_ticrsn=3

:P
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez carlosbueno 26 gru 2013, 20:27
dream*, Żaden ze mnie drań, jestem spokojny, przewidywalny i mam niski poziom testosteronu do brak zainteresowania nie dziwi, nawet na męża się nie nadaje mimo że spokojny jestem bo jednak niska zaradność życiowa wyklucza. Dranie, agresorzy, kryminaliści zawsze znajdują kobiety ich wysoki testosteron tak przyciąga kobiety choć będą je lali i zdradzali prawdopodobnie.
Największy Forumowy Maruda

przez jetodik 26 gru 2013, 20:32
dream*, z tego linka

Nad kobiecą fascynacją draniami głowią się również naukowcy, którzy snują wiele teorii na ten temat. – Nie jest tajemnicą, że źli chłopcy, na przykład osoby wchodzące na drogę przestępstwa, mają zazwyczaj większy niż przeciętny poziom testosteronu. Taki mężczyzna wydaje się silniejszy, bardziej zdecydowany i nastawiony na realizację trudnych celów, a są to cechy poszukiwane przez kobiety – przekonuje psycholog Wojciech Jagiełło. Jego zdaniem niektóre panie szukają partnerów „buzujących hormonami”, ponieważ wydają się idealnymi kandydatami na kogoś, kto zapewni kobiecie i jej potomstwu przetrwanie.

Do podobnych wniosków doszli naukowcy z Uniwersytetu Teksańskiego, którzy badali preferencje grupy kobiet, wśród których połowę stanowiły panie w okresie owulacji. Oglądały filmy z aktorami odgrywającymi grzecznych i niegrzecznych mężczyzn. Pierwsi wykazywali dużą ochotę na założenie rodziny, natomiast u drugich dominował typ niezależnego macho. Następnie uczestniczki eksperymentu zostały poproszone o ocenę obejrzanych mężczyzn, jako potencjalnych partnerów oraz ojców.

podobno tacy nabuzowani bandyci, przewracający znaki drogowe w sterydowym szale, widzą się kobietom bardziej podczas owulacji, a ci troskliwi i spokojni na odwrót, także upodobania zmieniają sie w zależności od cyklu miesiączkowego.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez aptasia 26 gru 2013, 20:36
jetodik, znam tą teorię :)))

Ale znam też wiele kobiet które nie doceniają dobrych i normalnych mężczyzn którzy o nie zabiegają. Pewnie dlatego, że wydają się nudni. Albo dlatego, że to niedojrzałe emocjonalnie kobiety. Nie wiem sama.
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez jetodik 26 gru 2013, 20:39
jeżeli ten zły jest nienudny tylko dlatego, że jest niedobry to znaczy, że też jest nudny, w dodatku zły.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez aptasia 26 gru 2013, 20:56
jetodik napisał(a):jeżeli ten zły jest nienudny tylko dlatego, że jest niedobry to znaczy, że też jest nudny, w dodatku zły.

mnie nie musisz przekonywać :)
Ale jak to powiedział mój kolega: kobiety lubią jak coś się dzieje, jeśli za długo jest dobrze to same wymyślają problemy :)
A z takim złym, problemów nie trzeba wymyślać :P

oczywiście trochę się śmieję, ale mam pare takich znajomych które niestety wpisują się w te słowa.
Sylvia Plath

przez Kokojoko 26 gru 2013, 21:06
Jest jeszcze taka kwestia co dla kogo kryje się pod słowem "zły"...
Czy zły jest ktoś kto lubi imprezować, przeklina, ma problemy z Policją i łysą głowę, a ma na prawdę dobre serce i wrażliwe wnętrze, czy chodzi o takich typowych skur... którzy z pogardą i wyższością traktują kobiety, zdradzają, używają wobec nich przemocy.
Nie wiem jak można być w związku z tym drugim typem, ale mam znajomą, która z takim wzięła ślub... Zdradził ją trzy razy i uderzył, zanim przejrzała na oczy. Teraz poznała kolejnego w tym typie. Myślę, że fakt, że jest DDA ma na to spory wpływ. Ciągnie ją do takich debili, bo taki wzór "mężczyzny" miała w domu...
Kokojoko

przez aptasia 26 gru 2013, 21:11
Kokojoko napisał(a):Jest jeszcze taka kwestia co dla kogo kryje się pod słowem "zły"...
Czy zły jest ktoś kto lubi imprezować, przeklina, ma problemy z Policją i łysą głowę, a ma na prawdę dobre serce i wrażliwe wnętrze

mnie w sumie trochę kręci ten kontrast, między tym co zewnętrzne a tym co wewnątrz. :)
Mój ostatni mężczyzna właśnie taki był: na zewnątrz: szorstki, zimny, obojętny, miał tam pare swoich problemów, czasem znikał by pobyć samemu. A wewnątrz wrażliwy, ciepły, romantyczny, czuły, delikatny.
Sylvia Plath

Sortuj wg