Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 25 gru 2013, 08:56
light napisał(a):carlosbueno, Ale nawet po jakimś czymś innym, zbajeruje, oczaruje laskę, ona będzie myśleć że taki jest na co dzień a potem odstawi i czar pryśnie. Bezsensu. Niech laska pozna gościa takiego jakim jest, bo potem może być chujowo

Bez przesady aż tak leki nie działają, osobowości nie zmieniają i z nudziarza nie zamienią w casanovę i z leniwego w pracoholika też.
Największy Forumowy Maruda

przez TEUFEL 25 gru 2013, 12:28
carlosbueno, bo ja wiem? Używki tak działają, nie wiem jak leki
TEUFEL

przez aptasia 25 gru 2013, 12:47
light napisał(a):carlosbueno, bo ja wiem? Używki tak działają, nie wiem jak leki

jest zasadnicza różnica między lekami a używkami.
Poza tym jeśli ktoś odstawia leki tzn, że wyzdrowiał i już ich nie potrzebuje, czyli nie musi być wcale (cytat) "chujowo".
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wiejskifilozof 25 gru 2013, 16:00
light napisał(a):carlosbueno, Ale nawet po jakimś czymś innym, zbajeruje, oczaruje laskę, ona będzie myśleć że taki jest na co dzień a potem odstawi i czar pryśnie. Bezsensu. Niech laska pozna gościa takiego jakim jest, bo potem może być chujowo

Do końca się nie zgadzam.Chory psychicznie, na rencie.Z biednej rodziny,dla którego 10 złoty to majątek każdą odstraszy.

przez TEUFEL 25 gru 2013, 16:15
detektywmonk, Chyba to lepsze niż pozowanie na zarobasa, potem jak wyjdzie szydło z wora to na bank dostaniesz kopa w dupę. A tak przynajmniej dziewczyna widzi jak jest na prawdę.
A tak ogólnie, to mało jest kobiet, które umieją dostrzec potencjał w facecie i dzięki temu się facet ogarnia. A jest trochę takich kolesi, którzy z dobrą kobietą u boku ogarniają pewne tematy, których jako singlom im się po prostu nie chciało
TEUFEL

przez djkocyk 25 gru 2013, 16:58
light napisał(a):detektywmonk, Chyba to lepsze niż pozowanie na zarobasa, potem jak wyjdzie szydło z wora to na bank dostaniesz kopa w dupę. A tak przynajmniej dziewczyna widzi jak jest na prawdę.

Problem polega często niestety na tym, że bez pozowania dostanie się kopa w dupę od razu a nie potem.

przez TEUFEL 25 gru 2013, 17:00
djkocyk, Nie trzeba pozować, wystarczy trzymać naturalny fason. A jak ktoś robi z siebie ofiarę losu na dzień dobry to wiadomo, że dostanie kopa
TEUFEL

przez Relatywista9 25 gru 2013, 17:21
detektywmonk, Ku*wa, Monk, rozpierdalasz mnie tymi swoimi postami :D

Snujesz wizję, jak to posuwasz swoją psychiatryczkę ? :D Cieszysz się, bo Twoja psycholożka była dla Ciebie miła ? Wiesz, na tym polega jej praca - w duchu może uważać Cię nawet i za żałosnego frajera :P
Mówisz, że "spotykasz" się z koleżanką (Magda ze spożywczaka, co nie ? :D) która MA FACETA !!! Mało tego - faceta, który ponoć wie o Waszych "spotkaniach" i nie ma nic przeciwko !!! Heh, laska traktuję Cię jak tego "psiapsiółka do pogaduszek" :D Nawet jej facet zakwalifikował Cię jako tego niegroźnego pizdostrzała, o którego nie trzeba być zazdrosnym. Pewnie mają niezłą bekę, kiedy o Tobie między sobą rozmawiają :P Haha :D Spuszczasz się, bo wspomniana Magda pozwoliła Ci "pocałować się w kolano" ? xD Radujesz się, że zabierasz ją do baru na "kurczaka, frytki i sałatkę" ? :D Stary, czytasz Ty siebie czasem ? :D

Sorry za te kilka słów gorzkiej prawdy ;) Inni udzielający się w tym wątku swoimi postami wolą przykładowo dalej pielęgnować Twe coraz większe odklejenie od rzeczywistości ... IMHO owa "relacja" skończy się dla Ciebie jeszcze większymi frustracjami seksualnymi :P

Nie mówię, żebyś od razu zakończył wyżej wymienione "przyjaźnie", ale żebyś zmienił chociaż co do nich swoje nastawienie, coby się w przyszłości dla Ciebie źle nie skończyły ;)

A odnośnie bycia prawiczkiem - pie*dol tych wszystkich moralizatorów i idź na dziwki :D Rentę masz, więc na niejedno Ci starczy ;) Idziesz, płacisz, ruchasz, grzecznie dziękujesz i wychodzisz :D Wiesz ... - latka lecą, a młodszy to Ty już nie będziesz :P Także ten - idź, zanim na dobre nie oklapnie Ci od tego wirtualnego pierdolenia w tym nieszczęsnym temacie :D
Ostatnio edytowano 25 gru 2013, 17:33 przez Relatywista9, łącznie edytowano 3 razy

przez djkocyk 25 gru 2013, 17:29
light napisał(a):djkocyk, Nie trzeba pozować, wystarczy trzymać naturalny fason. A jak ktoś robi z siebie ofiarę losu na dzień dobry to wiadomo, że dostanie kopa

A co jak ktoś nie ma "naturalnego fasonu" ?

przez TEUFEL 25 gru 2013, 17:33
djkocyk, Naturalny fason, to schludności, czystość i trzymanie się jakoś a nie robienie z siebie zapijaczonej wywłoki, etc.
TEUFEL

przez carlosbueno 25 gru 2013, 17:33
Ja z siebie robi ofiarę losu tylko na forum, normalnie to nie gadam jaki beznadziejny jestem, ale pewnie widać że człowiekiem sukcesu nie jestem skoro w wieku ponad 30 lat nie mam auta ani porządnej pracy i mieszkam u rodziców. Na wszelki wypadek zgrywam tajemniczego albo jakiegoś outsidera żeby moja nieporadność życiowa tak nie waliła w oczy.
Największy Forumowy Maruda

przez djkocyk 25 gru 2013, 17:35
light napisał(a):djkocyk, Naturalny fason, to schludności, czystość i trzymanie się jakoś a nie robienie z siebie zapijaczonej wywłoki, etc.

Myślę, że większość nieszczęśników tutaj spełnia te kryteria a jednak są sami.

przez TEUFEL 25 gru 2013, 17:39
djkocyk, A robią coś żeby poznawać laski? Poza nielicznymi wyjątkami nie sądzę
TEUFEL

przez djkocyk 25 gru 2013, 17:43
light napisał(a):djkocyk, A robią coś żeby poznawać laski? Poza nielicznymi wyjątkami nie sądzę

Z tego co pamiętam część coś tam próbowała chociaż pewnie nie wszyscy. Ja próbowałem, może nie jakoś bardzo często, ale na pewno nie jest tak, że nic w tym temacie nie robiłem. Efekt żaden :bezradny:

Sortuj wg