Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 12 maja 2012, 12:23
linka, nie mam nic przeciwko zachowywania dziewictwa do slubu o ile nie jest to tylko wymowka, bo w terazniejszosci nie wychodzi wiec lepiej odsunac to na dalszy plan, bo po slubie jakos to bedzie a zonie trudniej uciec.
Gdyby od razu mial takie przekonania ze seks tylko po slubie bo jest katolikiem itd. ok..ma prawo. Ale wyraznie pisal ze kilka razy probowal tylko mu nie wyszlo i wtedy go nagle olsnilo, ze seks tylko po slubie? Mnie to wyglada na mechanizm obronny
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 12 maja 2012, 12:34
Candy14, hmmm ale czy nie rzeczą ludzką jest próbować? Pisał, że już wcześniej o tym myślał, ale po kilku nieudanych próbach przekonał się jak to u niego działa.... a jak widać działa.

Kwestia czy wyjdzie mu to a zdrowie i jego żnie to już inna sprawa. Nie kwestionuję wiary i przekonań bo to sprawa indywidualna...... ale w końcu wiele osób kiedyś podchodziło do sprawy w ten sposób i często im "wychodziło".
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Candy14 12 maja 2012, 12:46
linka, rzecza ludzka jest probowac :) Tylko albo jest sie katolikiem, wierzy gleboko ze seks po slubie i nie probuje bo to niezgodne z przekonaniami albo probuje i kiedy nie wychodzi znajduje sie nisze...czyli wiare i przekonania

ale w końcu wiele osób kiedyś podchodziło do sprawy w ten sposób i często im "wychodziło".

kiedys kobiety nie mogly inicjowac kontaktow seksualnych, kiedys panowal poglad ,ze tylko mezczyzni maja poped, kobiety spelniaja obowiazki malzenskie , kiedys kobieta nie mogla sie przyznac do swoich potrzeb i ze maz jest beznadziejnym kochankiem, rozne rzeczy byly kiedys :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marsal2 12 maja 2012, 13:36
Candy14 napisał(a):Tylko albo jest sie katolikiem, wierzy gleboko ze seks po slubie i nie probuje bo to niezgodne z przekonaniami albo probuje i kiedy nie wychodzi znajduje sie nisze...czyli wiare i przekonania

Tak się zastanawiam jak takiego człowieka nazwać, ale brakuje mi słów. Mam trochę ubogi własny słownik. :?
Marsal2

przez SadSlav 12 maja 2012, 15:15
Niestety znam przypadek gdzie czekano do ślubu i potem okazało się, że para miała zupełnie inne temperamenty (ona - oziębła, on - wiecznie niezaspokojony) i... kończyło się rozwodem.
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez linka 12 maja 2012, 15:53
SadSlav, to częste przypadki, jeszcze częściej ludzie tkwią w takich małżeństwach gdzie jedno nigdy nie ma ochoty, drugie ma więc idzie na bok, a tamta strona przymyka na to oko ... i tak sobie żyją we frustracji i zakłamaniu, bo przecież co Bóg złączył...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 12 maja 2012, 15:55
Linko tylko skąd wziąć tą silną wolę,cierpliwość i konsekwencję?Ja tyle razy próbowałem,chodziłem nawet do dietetyczki,stosowałem się przez jakiśczas do diety i 2 tygodnie po rozpoczęciu diety poddawałem się...W ogóle to skąd biorą się takie odczucia jak;to,że nam na czymś zależy albo ta silna wola??
Ostatnio edytowano 12 maja 2012, 16:56 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel
:)

przez Candy14 12 maja 2012, 16:30
człowiek nerwica, przyjrzyj sie temu co jesz. Ja nauczylam sie sprawdzac ilosc kalorii w produkcie ktory kupuje. Jezeli chodzi o niektore to jestem w szoku bo nie mialam pojecia, ze sa az tak kaloryczne

przez linka 12 maja 2012, 16:39
człowiek nerwica, dieta dietą ale chodzi o ruch, jest wiosna, zastąp śniadanie i kolację masą warzyw i ruszaj się, nie wierzę w to, że się nie da.......jak nam na czymś zależy to się tego trzymamy - tak to wygląda moim zdaniem.....
Przyjaciel forum

przez Candy14 12 maja 2012, 16:43
linka, 100% racji

przez *Wiola* 12 maja 2012, 16:53
Marsal2, Hipokrytą?
Moderator

przez Marsal2 12 maja 2012, 17:15
*Wiola*, no właśnie, hipokryta nie do końca mi tu pasuje, dlatego pytam. ;)
Marsal2

przez depresyjny86 12 maja 2012, 17:29
Ja jestem jakiś pojebany ;-),bo przynajmniej tak myślałem w czasie diety,że mi zależy,starałem się jej przestrzegać...myślałem,że jestem zdeterminowany,widziałem efekty diety..myślałem,że zalezy mi jeszcze bardziej,aż pewnego dnia nie dałem rady i zjadłem czekoladę...ehhh i potem zaczelo sie tycie i zarcie na nowo.Nigdy nie mialem silnej woli chyba tak naprawde,w ogole w życiu.Ehh nom w kazdym razie masz racje Linko z tym jedzeniem i ruchem przede wszystkim,bo mnie ruchu brakuje...z nerwicowych powodów boje się męczyć...boje się wysokiego ciśnienia,wysokiego tętna..:/
.Btw co do zależenia to chyba..nie umiem zrobić tak,żeby mi bardzo lub w ogole na czymś lub na kimś zależało(np. Jak się zauraczałem/zakochiwałem w kimś to nie walczyłem o tą osobę)
:)

przez *Wiola* 12 maja 2012, 17:31
Marsal2, Mnie jak najbardziej pasuje :smile:
Moderator

Sortuj wg