Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ICD-10 22 gru 2013, 09:18
W sumie oprócz braku szczęscia to mam nadal cykora przed babami nawet pomino brania 150 mg wenli. Jutro dołączam escitalopram - ciekawe czy to poskutkuje. No i trzeba w koncu zająć się psychoterapią. Mam taki zapierdol w robocie że nie mam czasu pojechać do swojej pani psycholog już od miesiąca, ani do psychiatry...
Klomipramina 225mg

przez rotten soul 22 gru 2013, 16:12
W sumie oprócz braku szczęscia to mam nadal cykora przed babami

Ja nie mam, ale one mają przede mną. Co z tym ku.wa zrobić? Ja nie wiem. Jakieś rady?
rotten soul

przez aptasia 22 gru 2013, 16:49
rotten soul napisał(a):

Ja nie mam, ale one mają przede mną. Co z tym ku.wa zrobić? Ja nie wiem. Jakieś rady?

a co jest w Tobie takiego strasznego? :twisted:
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 22 gru 2013, 17:04
dream* napisał(a):a co jest w Tobie takiego strasznego? :twisted:

Przecież jakby wiedział to by się nie pytał, to chyba oczywiste
TEUFEL

przez aptasia 22 gru 2013, 17:06
light napisał(a):
dream* napisał(a):a co jest w Tobie takiego strasznego? :twisted:

Przecież jakby wiedział to by się nie pytał, to chyba oczywiste

Pyta "co z tym zrobić?" a nie "co jest we mnie strasznego?" :)
"balansuję wciąż pomiędzy pragnieniami zupełnej samotności, by czytać i pracować, a tak wielką potrzebą ludzkich gestów i słów."
Sylvia Plath

przez TEUFEL 22 gru 2013, 17:14
dream*, Pyta co zrobić z tym fantem, że od niego uciekają. Dla mnie to jednoznaczne z tym, że nie wie dlaczego uciekają i co z tym faktem począć
TEUFEL

przez carlosbueno 22 gru 2013, 18:17
rotten soul napisał(a):

Tego też nie wiem, ja wzbudzam u wielu kobiet sympatie ale nie potrafię tego a może nie chcę wykorzystać no i poza tym te które są mną zainteresowane najczęściej mi się nie podobają. Zresztą uważam że jestem nie godzien kobiet niech sobie kogoś lepszego poszukają.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 22 gru 2013, 18:19
light,
Dla mnie to jednoznaczne z tym, że nie wie dlaczego uciekają i co z tym faktem począć

Tak właśnie myślę. :roll:
rotten soul

przez carlosbueno 22 gru 2013, 18:24
rotten soul, Może za bardzo Ci na tych kobietach zależy i jesteś nachalny ja kiedyś czasem taki bywałem i przynosiło to odwrotny efekt ale z drugiej strony nie okazywanie zainteresowania tez niewiele daję.
Największy Forumowy Maruda

przez rotten soul 22 gru 2013, 19:06
carlosbueno,
Może i jestem, ale pewności nie mam. Je trzeba by było spytać, choć i tak pewnie szczerej odpowiedzi bym nie otrzymał.
rotten soul

przez djkocyk 23 gru 2013, 10:09
carlosbueno napisał(a):rotten soul, Może za bardzo Ci na tych kobietach zależy i jesteś nachalny ja kiedyś czasem taki bywałem i przynosiło to odwrotny efekt ale z drugiej strony nie okazywanie zainteresowania tez niewiele daję.

rotten soul napisał(a):carlosbueno,
Może i jestem, ale pewności nie mam. Je trzeba by było spytać, choć i tak pewnie szczerej odpowiedzi bym nie otrzymał.

Moje doświadczenia w tej materii sprowadzają się do następującego zdania - o wiele ważniejsze od tego co się robi ważne jest to kto robi. Atrakcyjni faceci nie mają takich problemów - za bardzo, za mało się starałem. Jak się spodobasz kobiecie to ciężko to spartolić - trzeba się naprawdę postarać, żeby to zrobić. Ale w naszym przypadku to będą zawsze dylematy - co źle zrobiłem, co nie tak, nikt mi nie powie itd. itp. W 90 % przypadków nic źle nie zrobiłeś źle - byłeś po prostu dla tej osoby nieatrakcyjny i tyle.

przez Pieprz 23 gru 2013, 12:10
djkocyk napisał(a):
carlosbueno napisał(a):rotten soul, Może za bardzo Ci na tych kobietach zależy i jesteś nachalny ja kiedyś czasem taki bywałem i przynosiło to odwrotny efekt ale z drugiej strony nie okazywanie zainteresowania tez niewiele daję.

rotten soul napisał(a):carlosbueno,

Moje doświadczenia w tej materii sprowadzają się do następującego zdania - o wiele ważniejsze od tego co się robi ważne jest to kto robi. Atrakcyjni faceci nie mają takich problemów - za bardzo, za mało się starałem. Jak się spodobasz kobiecie to ciężko to spartolić - trzeba się naprawdę postarać, żeby to zrobić. Ale w naszym przypadku to będą zawsze dylematy - co źle zrobiłem, co nie tak, nikt mi nie powie itd. itp. W 90 % przypadków nic źle nie zrobiłeś źle - byłeś po prostu dla tej osoby nieatrakcyjny i tyle.
:brawo:
Amen bracie
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez TEUFEL 23 gru 2013, 12:12
djkocyk, /cenzura/ no stary musze Ci przyznać 100% racji. Genialny post po prostu :brawo:
TEUFEL

przez jetodik 23 gru 2013, 13:28
Ale w naszym przypadku to będą zawsze dylematy - co źle zrobiłem, co nie tak, nikt mi nie powie itd. itp. W 90 % przypadków nic źle nie zrobiłeś źle - byłeś po prostu dla tej osoby nieatrakcyjny i tyle.

coraz grubsze działa idą :shock:
takich słów już chyba nikt nie jest w stanie zanegować.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg