Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez comatom 21 gru 2013, 20:00
Nameless napisał(a):Kobieta jest jak wino. Im tańsza tym lepsza. Albo jak psie gówno. Starszą łatwiej wziąć.

Znów się usmiecham i znów dzięki tobie
comatom

przez Nameless 21 gru 2013, 20:12
Znów się usmiecham i znów dzięki tobie

Obrazek

Obrazek
Trust me, I'm an engineer.

przez djkocyk 21 gru 2013, 21:31
tarantula napisał(a):Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.
Amen. -_-

Ciekawe, że Panie kiedy im to wygodne odwołują się do odwiecznych praw natury, biologi i czasów pierwotnych. Przypominam tylko, że u zwierząt samiec zwykle zapładnia samicę, mając gdzieś to jak ona sobie poradzi dalej. Zwykle nie ma żadnego wspólnego wychowywania, odpowiedzialności itd. Ale jak to zwykle u nas jak wygodnie to jestem feministką a jak wygodnie to "samicą".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milady 21 gru 2013, 21:47
Dla mnie bycie samowystarczalnym nie ma nic wspólnego z płcią, nie lubię pieprzenia 'facet to ma być facet'. A nie, bo kobieta to też ma być kobieta i ma być samodzielna i ma mieć swoją kasę. Nigdy nie powinno się skazywać na jakiekolwiek uzależnienie od drugiej osoby, czy to uczuciowe, czy to finansowe, etc.

przez ICD-10 21 gru 2013, 23:13
djkocyk napisał(a):
tarantula napisał(a):Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.
Amen. -_-

Ciekawe, że Panie kiedy im to wygodne odwołują się do odwiecznych praw natury, biologi i czasów pierwotnych. Przypominam tylko, że u zwierząt samiec zwykle zapładnia samicę, mając gdzieś to jak ona sobie poradzi dalej. Zwykle nie ma żadnego wspólnego wychowywania, odpowiedzialności itd. Ale jak to zwykle u nas jak wygodnie to jestem feministką a jak wygodnie to "samicą".

O tak - nie myslalem pod tym katem. Dzieki za otwarcie oczu
Klomipramina 225mg

przez jetodik 21 gru 2013, 23:20
djkocyk, :shock: znowu wyrosłeś jak z pod ziemi by przerwać nić wiążącą buzię rozczarowanych kobietami facetów, w tym wypadku sieć uplecioną przez tarantulę.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Nameless 21 gru 2013, 23:43
FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem.

Baba to ma być baba. Tania kwrua w łóżku i zawodowa kucharka gdy zgłodnieję. Ma mi przynosić gazetę i fajkę do fotela gdy wypoczywam. A niech tylko spróbuje głupio gębę otworzyć to jej łańcuch skrócę.

Jak już katalogujemy to obie strony.

przez Autodestrukcja 21 gru 2013, 23:52
to może ukrainka?
Autodestrukcja

przez Nameless 21 gru 2013, 23:54
Ukrainka?

Mój staro-cerkiewno-słowiański jest trochę zardzewiały.

przez Autodestrukcja 21 gru 2013, 23:57
ukrainka naoliwi przestazale czlonki

-- So gru 21, 2013 10:57 pm --

zadba, ugotuje i bezdie wdzieczna za mozliwosc posprzatania w obejsciu
Autodestrukcja

przez djkocyk 22 gru 2013, 00:12
Tak a propos tego jak to niby samce opiekują się w przyrodzie stadem :

Podstawowe stado rodzinne
Podstawowym i najczęściej występującym typem stada jest grupa rodzinna złożona z matki lub kilku matek i ich najmłodszego potomstwa oraz - czasami - samca lub samców. Najmniejsze takie stada składają się z kilku osobników. Samce większości gatunków wiążą się z taką grupą tylko na czas rozrodu. Przewodnikiem stada jest zwykle matka (lub najstarsza z matek).
Ostatnio edytowano 22 gru 2013, 00:15 przez djkocyk, łącznie edytowano 1 raz

przez TEUFEL 22 gru 2013, 00:13
djkocyk, hahahhahhahah no to wyprowadziłeś poteżny cios w feministki :mrgreen: :lol:
TEUFEL

przez Autodestrukcja 22 gru 2013, 00:16
light, albo przeciwnie :D

złe samce, ktore chca poruchac tylko a zero odpowiedzialnosci nie biorą, wszystko spada na koiety a w rządzie i ta nie ma dla nich miejsca.
lodżik
Autodestrukcja

przez jetodik 22 gru 2013, 00:53
złe samce :smile:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg