Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Pieprz 20 gru 2013, 17:30
Ale facetem czy kobitą?

Chyba kobietą, kobiecie łatwiej o przygodny seks, o ile nie jest bardzo brzydka albo gruba.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez pająk 20 gru 2013, 17:33
Mushroom napisał(a):
Ale facetem czy kobitą?

Chyba kobietą, kobiecie łatwiej o przygodny seks, o ile nie jest bardzo brzydka albo gruba.

Prawda to. Ja jestem ładna i zgrabna i tylko brać i wyrywać ^^
pająk

przez wielbłądzica 20 gru 2013, 17:34
Mushroom napisał(a):
Ale facetem czy kobitą?

Ale chyba wtedy jest łatwiej "coś złapać".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 20 gru 2013, 17:34
tarantula, :great: to już w ogóle nie ma co się zastanawiać
Król Balu

przez pająk 20 gru 2013, 17:35
Mushroom napisał(a):tarantula, :great: to już w ogóle nie ma co się zastanawiać

Absolutnie się nie zastanawiam.
pająk

przez jetodik 20 gru 2013, 17:35
z drugiej strony facet singiel lepiej sobie radzi, łatwiej znajdzie prace, naprawi coś w domu itp.

a są też faceci, którzy sobie obrali taki wygodny model życia: związki nie, jedynie płatny seks z prostytutkami.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez tahela 20 gru 2013, 17:36
tarantula, to samo myslano wtedy o tych z 20w. , faceci dalej sa czesciej przemocowcami, wiecej zarabiaja na tych samych stanowiskach, wiecej ich w rzadzie jest i zarzadach firm, niech lataja , mi to nie przeszkadza , jesli wywalcze ze w rzadzie bedzie po polowie ministrów, czasem niekompetencja facetów wali po oczach a bab zeby sie przebic musi byc lepsza od nich, tamtych tez nie szanowao a faceci beda zawsze gadac bo im pasuje by zachowac chociazby stsn obecny gdzie ciagle sa góra, to dopiero 100 lat jak kobiety maja prawa i ciagle tyrzeba walczyc o równosc a jak ktos mi mowi ,ze kobiet nie ma w rzadzie bo sa gorsze i gorzej mysla to mam ochhote krzyczec, sto lat temu nie było ani jednej teraz troche jest ,ale zeby było wiecej trzeba ciagle o to walczyc, za mezczyznami stoja tysiace lat tradycji i ciagle maja w to w głowach i ciezko im sie pogodzic jednak z tym wyzwoleniem kobiet, mi osobiscie one nic złego nie zrobiły w sumie to jest podziwiam,ze ta walka jest dla nich taka ważna ,ze lataja bo mi sie nie che , uwazam,ze maj racje, co to jest 100 lat praw przy tysiacach lat tradycji., jak ktos mi mowi ,ze juz jest równosc to jest slepy, to tylko poczatek, nie wspominnajjac juz o sytuacji kobiet w innych kulturach a i w kregu kultury zachodniej ciagle jest duzo do zrooiienia
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Pieprz 20 gru 2013, 17:37
wielbłądzica napisał(a):
Mushroom napisał(a):
Ale facetem czy kobitą?

Ale chyba wtedy jest łatwiej "coś złapać".

mówisz o chorobie?
Król Balu

przez wielbłądzica 20 gru 2013, 17:38
Jak kobiecie zależy to też naprawi coś w domu :). Daje to wtedy powód do dumy i -30% dla doła.

przez pająk 20 gru 2013, 17:38
jetodik napisał(a):z drugiej strony facet singiel lepiej sobie radzi, łatwiej znajdzie prace, naprawi coś w domu itp.

a są też faceci, którzy sobie obrali taki wygodny model życia: związki nie, jedynie płatny seks z prostytutkami.

Czy ja wiem...jestem singielka, z pracą w zawodzie nigdy nie miałam problemu, radzę sobie zawodowo zajebiście pomimo załamań nerwowych, płacić za seks nie muszę...naprawią mi coś w domu koledzy z pracy labo forum...
pająk

przez Pieprz 20 gru 2013, 17:38
czasem niekompetencja facetów wali po oczach a bab zeby sie przebic musi byc lepsza od nich,

skoro są tacy niekompetentni (btw zgadzam się że są) to bycie lepszą nie powinno być trudne nie?

wiecej ich w zarzadach firm,

to niech sobie kobiety zakładają firmy i biorą do zarządu inne kobiety, proste
Król Balu

przez pająk 20 gru 2013, 17:41
tahela napisał(a):tarantula, to samo myslano wtedy o tych z 20w. , faceci dalej sa czesciej przemocowcami, wiecej zarabiaja na tych samych stanowiskach, wiecej ich w rzadzie jest i zarzadach firm, niech lataja , mi to nie przeszkadza , jesli wywalcze ze w rzadzie bedzie po polowie ministrów, czasem niekompetencja facetów wali po oczach a bab zeby sie przebic musi byc lepsza od nich, tamtych tez nie szanowao a faceci beda zawsze gadac bo im pasuje by zachowac chociazby stsn obecny gdzie ciagle sa góra, to dopiero 100 lat jak kobiety maja prawa i ciagle tyrzeba walczyc o równosc a jak ktos mi mowi ,ze kobiet nie ma w rzadzie bo sa gorsze i gorzej mysla to mam ochhote krzyczec, sto lat temu nie było ani jednej teraz troche jest ,ale zeby było wiecej trzeba ciagle o to walczyc, za mezczyznami stoja tysiace lat tradycji i ciagle maja w to w głowach i ciezko im sie pogodzic jednak z tym wyzwoleniem kobiet, mi osobiscie one nic złego nie zrobiły w sumie to jest podziwiam,ze ta walka jest dla nich taka ważna ,ze lataja bo mi sie nie che , uwazam,ze maj racje, co to jest 100 lat praw przy tysiacach lat tradycji., jak ktos mi mowi ,ze juz jest równosc to jest slepy, to tylko poczatek, nie wspominnajjac juz o sytuacji kobiet w innych kulturach a i w kregu kultury zachodniej ciagle jest duzo do zrooiienia

Mysza, czy nie zauważyłaś ,że kobiety same sobie są wilkiem? Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej, jest bardziej sexi, ma więcej kasy...Kobieta kobiecie nie przepuści. Facet facetowi takiej świni nie zapoda jak baba-babie. Sorki niunia ale tak to jest w realu.
:)
pająk

przez jetodik 20 gru 2013, 17:41
Czy ja wiem...jestem singielka, z pracą w zawodzie nigdy nie miałam problemu, radzę sobie zawodowo zajebiście pomimo załamań nerwowych, płacić za seks nie muszę...naprawią mi coś w domu koledzy z pracy labo forum...

no fajnie, ale rozmawiajmy o ogóle, bo za chwile ktoś na przykładzie Agaty Wróbel powie, że kobiety są fizycznie silniejsze od facetów.

-- 20 gru 2013, 17:43 --

Nigdy facet o faceta nie będzie zazdrosny bo ten ma więcej

:lol:
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez pająk 20 gru 2013, 17:43
jetodik napisał(a):

no fajnie, ale rozmawiajmy o ogóle, bo za chwile ktoś na przykładzie Agaty Wróbel powie, że kobiety są fizycznie silniejsze od facetów.

Ojeeeejjj ogół...NO TAK, SIOOORYYY już milczę.
pająk

Sortuj wg