Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 20 gru 2013, 16:09
Mi tam przeszła przez łeb refleksja,że coś pojęcie prawiczka,zostało raczej zmieszane ze stereotypem takiego faceta-pizdy,nic nie umiejącego,niezdecydowanego,nie wiem jak to nazwać,jest coś takiego że to chyba kobity po prostu "odrzuca" od takich osobników,ziejących desperacją,czy innymi cechami które po prostu są odstręczające.
Prawikiem to można przestać być za 100 plnów,iść i owego tytułu się pozbyć,nic trudnego,co nie zmieni faktu,że taki facet nadal będzie daremny
(w życiu,czy w swojej własnej głowie,zapętlony w niskiej samoocenie i desperacji, i innych "cudach")

Ale jak to z tym jest,to ni wiem,mogę się mylić D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pająk 20 gru 2013, 16:13
Kestrel napisał(a):Mi tam przeszła przez łeb refleksja,że coś pojęcie prawiczka,zostało raczej zmieszane ze stereotypem takiego faceta-pizdy,nic nie umiejącego,niezdecydowanego,nie wiem jak to nazwać,jest coś takiego że to chyba kobity po prostu "odrzuca" od takich osobników,ziejących desperacją,czy innymi cechami które po prostu są odstręczające.
Prawikiem to można przestać być za 100 plnów,iść i owego tytułu się pozbyć,nic trudnego,co nie zmieni faktu,że taki facet nadal będzie daremny
(w życiu,czy w swojej własnej głowie,zapętlony w niskiej samoocenie i desperacji, i innych "cudach")

Ale jak to z tym jest,to ni wiem,mogę się mylić D:

I szefie niestety ale prawdę powiadasz. Straci 100ówkę ale nadal dupajaśkowa będzie. Bolesna ale prawda. Nic gorszego jak niezdecydowany/nicnieumiejący/wieczniejojczący/bidny i niezaradny jak mysza kościelna dorosły facet.
pająk

przez Arhol 20 gru 2013, 16:19
wieczniejojczący

Myślę że to może...wbrew pozorom najbardziej chyba odstręczać,tam brak zaradności,czy jakieś umiejętności to można nadrobić,starać się nadrobić...tylko jakaś taka postawa życiowa może odrzucać właśnie najbardziej.
Kasa,rzecz nabyta,co z kasy jak facet jest chodzącą patologią.
Ale jako tako lepiej $ mieć,niźli nie mieć.
Niezdecydowanie i chyba nieodpowiedzialność,o geez,też pewno zło D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pająk 20 gru 2013, 16:19
Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.
Amen. -_-
pająk

przez Arhol 20 gru 2013, 16:22
tarantula napisał(a):Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.
Amen. -_-

Ja tam jestem zdania w takim przypadku - jeśli człowiek na siebie zarobi,to wystarczy,je git D:
Moderator

przez pająk 20 gru 2013, 16:23
Kestrel napisał(a):
tarantula napisał(a):Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.
Amen. -_-

Ja tam jestem zdania w takim przypadku - jeśli człowiek na siebie zarobi,to wystarczy,je git D:

Czyli zgadzasz się po prostu ze mną ;P
pająk

przez Kalebx3 20 gru 2013, 16:24
Tarantuala ,,, i to mi się w Tobie podoba . Konkret , a nie " żeby tylko mieć kogoś i nie -zwariowac z samotności " > Od siebie życzę Ci ,żebys trafiła faceta , a nie dupęjaśkoworentową ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez tahela 20 gru 2013, 16:24
Kalebx3 napisał(a):
Też.

mechanizm zwany przeniesieniem . To znaczy tylko tyle,że Ty tego nie moglabyś na trzeżwo , zresztą ja nawet mocno naje_bany wódą i koksem i ekstazy z taka 65 letnią babą bym nie szczerził. Fuuuu, wary ociągary , ich widok by mnie zabił ;)

kiedys bedziesz musiał, jjak sam bedziesz stary, bo młodsze beda cie omijac wielkim łukiem albo bedziesz płacił za seks młodszym bo za darmo zadna nie pójdzie ze starym dziadem
Ostatnio edytowano 20 gru 2013, 16:27 przez tahela, łącznie edytowano 1 raz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez pająk 20 gru 2013, 16:25
Kalebx3 napisał(a):Tarantuala ,,, i to mi się w Tobie podoba . Konkret , a nie " żeby tylko mieć kogoś i nie -zwariowac z samotności " > Od siebie życzę Ci ,żebys trafiła faceta , a nie dupęjaśkoworentową ;)

To kiedy się zaręczamy? ^^
pająk

przez Candy14 20 gru 2013, 16:25
Coś więcej jeszcze zapodam..śmieszą mnie chłopki które żyją z renty mamusi i psioczą na kobiety które dały im kosza, że na kasę lecą itp itd. Śmiech pusty mnie ogarnia. Psioczą tacy na feministki ale swojej belki w oku nie widzą. FACET to ma być facet nie dupajaśkowa! Wszędzie w przyrodzie, przynajmniej u ssaków to facet prowadzi stado i opiekuje się samicami, nie na odwrót. Na cholerę mi bidny poeta mający pretensję do całego świata za to, że jest łajzą. Nie jestem utrzymanką i nigdy nie bedę, jestem w cholerę samo wystarczalna ale sorry...nie wyobrażam sobie życia z takowym egzemplarzem. Chcę dorosłego/odpowiedzialnego/zaradnego i niezależnego od renty mamusi MĘŻCZYZNY.
Amen. -_-
dokladnie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 20 gru 2013, 16:30
kiedys

Tahela " kiedyś " po dalszym leczeniu paroksetyną ( jak dalej ją będę brał , a raczej tak ) to jako stary kastrat będę płacił mlodym laskom za rozbieranie do nagusa i oglądanie ich ( oczywiście jak wcześniej żona odemnie umrze ) , bo ja wierny ,,,jak pies swojej Babie.

-- 20 gru 2013, 15:31 --

To kiedy się zaręczamy? ^^

Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ? ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez pająk 20 gru 2013, 16:36
Swoją drogą moi drodzy to smutne, że dziś tak pojęcia się wymieszały...Jaka równość płci? Na co to komu??? Kobieta w ciąży ma przerzucać węgiel? Facet zachodzić w ciąże??
Nie ma czegoś takiego jak - równość płci! Jesteśmy inni/inne! To jest nasza siła i tylko tak oboje jesteśmy górą. Dla mnie ta równość to poszanowanie/szacunek dla inności płci. Są świetne kobiety-piloci/inżynierowie i świetni faceci przedszkolanki/pielęgniarze ale nic na siłę. Jestem kobietą i jestem z tego powodu dumna i nie chcę być na równi z mężczyzną, chcę żeby uznano moją "inność" i ją szanowano, po prostu.

-- 20 gru 2013, 15:37 --

[/quote]
Mam swoje auto i sam zarabiam na nie i na benzynę ,,,, pasuje Ci taki ? ;)[/quote]
Szczerze...masz to coś, biorę jak leci :>
pająk

przez jetodik 20 gru 2013, 16:42
równość płci względem prawa. myślę, że to nie jest wymieszanie pojęć.

-- 20 gru 2013, 16:44 --

ale biologicznie kobiety są różne, predyspozycje też różne, statystycznie. na ten moment to jest nie do przeskoczenia.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez pająk 20 gru 2013, 16:44
jetodik napisał(a):równość płci względem prawa. myślę, że to nie jest wymieszanie pojęć.

Ojej...-_-

-- 20 gru 2013, 15:46 --

jetodik napisał(a):równość płci względem prawa. myślę, że to nie jest wymieszanie pojęć.

ale biologicznie kobiety są różne, predyspozycje też różne, statystycznie. na ten moment to jest nie do przeskoczenia.

Ale co chcesz przeskakiwać? Z czym Ci tak źle? Ja nie mam zamiaru skakać przez żadne płotki.

-- 20 gru 2013, 15:46 --

Ale co chcesz przeskakiwać? Z czym Ci tak źle? Ja nie mam zamiaru skakać przez żadne płotki.
pająk

Sortuj wg