Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez renee.madison 13 gru 2013, 23:29
deader, zgadzam się, że żaden rozsądny człowiek sam z siebie do wróżki nie napisze- no chyba, że dla jaj, ale w sumie to chyba deficyt zajęć musiałby mieć w życiu.
Ale fakt, będziesz się smażyć w piekle ;-) Chociaż mimo wszystko mi tych ludzi nie jest żal (tych co sami słali smsy marząc o gorącym romansie z cycatą blondyną), żal mi natomiast trochę tych, co złapali się na przynętę, teraz naprawdę trzeba się mieć na baczności, nawet człowiek rozgarnięty może przypadkowo być wciągnięty w takie naciąganie, nie mówiąc już o dzieciach.
Historia z 13tką zdaje się to potwierdzać :lol:
Ja chyba jakaś ograniczona jestem, bo nie mieści mi się w głowie, że ktoś w ogóle miłości szuka pisząc smsy, ale ludzie chyba faktycznie są zdesperowani :
pamiętam jak jakiś rok temu dostałam smsa od praktycznie identycznego numeru jak mój ówczesny (różnił się tylko ostanią cyfrą, czego na początku nie ogarnęłam i myślałam, że totalnie oszalałam-mój numer sam pisze do mnie smsy o treści "cześć pysiaku"-wtf?), generalnie olałabym sprawę, ale byłam ze znajomą, która podpuściła mnie, żeby odpisać napaleńcowi no i odpisałam coś w stylu "o co chodzi", dostałam natychmiast odpowiedź "masz chłopaka? ile masz lat? gdzie mieszkasz?", dla żartu odpisałam, że tak się składa, że szukam chłopaka, na co zostałam zasypana smsami "a skąd jestes???" itp., olałam chłopaka (chyba to był chłopak :D), ale ten chyba faktycznie napalił się i chyba w 10 smsie zapytał: "nie masz kasy na koncie?", a po 2 minutach dostałam powiadomienie, że moje konto zostało doładowane 10 zł i sms: "już możemy dalej pisać!!!!". :lol:
Szczęka mi opadła, chyba na jakiegoś psychopatę trafiłam :D Więc chyba ludzie są w stanie płacić za obietnice miłości :D
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

przez abstrakcyjna 13 gru 2013, 23:51
deader, renee.madison, :lol: :lol:
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez deader 14 gru 2013, 00:01
renee.madison, i właśnie dlatego tak przerażające było odkrycie jak wielu ludzi, którzy z tego co nam o sobie powiedzieli, powinni być rozsądni, jest tak... no, kurde, "naiwnych" to za delikatne, po prostu - głupich!! :evil: Najbardziej utkwili mi w pamięci (to z działu wróżbiarskiego akurat) choćby tacy dwaj goście: panowie koło 40ki, właściciele firm - od takich ludzi się raczej niejako z założenia oczekuje rozsądku, nie..? Tymczasem pierwszy pisał regularnie, codziennie, po 1 - 2 sms'y w których pytał wróżki o porady w inwestycjach lub decyzjach dotyczących firmy - do dziś nie wiem jakim cudem koleżka dawał sobie radę z prowadzeniem działalności; może moi koledzy z boksu obok studiowali ekonomię... Drugiemu zaś, zakochanemu w jakiejś babce, przez dobre dwie godziny pisałem instrukcje co ma zrobić żeby zdobyć jej serce; głównym daniem całej wkręty miał być magiczny wywar miłosny który mu kazałem przyrządzić, składający się z wymyślonych w biegu składników w rodzaju liść szałwii, kwiat rozmarynu, zęby gołębia i nogi węża, zmieszane razem o północy przy pełni księżyca z popiołami po zdjęciu z jej wizerunkiem. Wymyślałem coraz większe absurdy a typ się całkowicie angażował, dopytywał... Jak mu powiedziałem że połowę wywaru ma wypić a drugą połowę rozlać na ziemi w jej ogródku, to odpisał że nie może tak zrobić, bo jego ukochana mieszka w bloku. Hmm, wyzwanie. "Widzę moim trzecim okiem że na korytarzu w jej bloku stoją kwiaty w doniczkach, mam rację?" - "Tak, są doniczki" - "Wobec tego wlej pozostałą część eliksiru do którejś z doniczek"... Myślałem że facet w tym momencie zwątpi, a on... zaczął się dopytywać czy eliksir będzie miał większą moc jeżeli wleje go do doniczki bliżej jej mieszkania...

Moim opus magnum w dziedzinie wróżbiarstwa było przekonanie jakiejś babki, że jej impulsywne, agresywne zachowania które rozsypywały jej kolejne małżeństwa to efekt tego, że... po raz pierwszy pojawiła się na świecie jako Elżbieta Batory, wyrządziła mnóstwo zła, przez co skalała swoją karmę na kilkadziesiąt wcieleń wprzód, i to co się z nią dzieje to karmiczna "spłata długu"... Kurtyna!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez renee.madison 14 gru 2013, 00:33
deader, nie mogę :lol:
motyw Elżbiety Batory mnie rozwalił :D hahah

Generalnie nie ma sensu oglądać komedii, ludzie są tacy zabawni. Do dziś wspominam anegdotki znajomej (której ojciec jest lekarzem) o pacjentach- moja ulubiona historia: przychodzi babka z wielkimi czerwonymi plamami na dekolcie, on pyta "co się stało? to jakaś alergia?", a babka (ponoć wyglądała na dość rozgarniętą), że ma bóle w klatce piersiowej i sąsiadka jej doradziła, żeby przykładać tam rozgrzaną patelnię....co też uczyniła :great:
i druga: kolejna babka z "alergią" tym razem na czole, po standardowym pytaniu co się stało, babka odpowiada "głowa mnie boli od pewnego czasu i sobie bańki postawiłam"- też zastanawiam się jak Ci ludzie funkcjonują na co dzień. hm :D
all I wanna do is get high by the beach, get high by the beach

sertralina 250 mg / kwetiapina 25 mg /alprazolam

przez Arhol 14 gru 2013, 00:55
deader, BUAHAHAHHAHAHAHAHHAAH,leże,głupota ludzka nie ma granic,po prostu niema :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pająk 14 gru 2013, 04:24
Kestrel napisał(a):deader, BUAHAHAHHAHAHAHAHHAAH,leże,głupota ludzka nie ma granic,po prostu niema :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Co tam? Jak mnie nie było to o czym było?
pająk

przez Arhol 14 gru 2013, 04:26
tarantula, czytaj powyżej i wcześniejszą strone pająku :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez pająk 14 gru 2013, 04:27
Czyli po staremu...ja pier...jeb... prawiczki 0_o
pająk

przez Bukowski 14 gru 2013, 09:30
Nadchodzą radosne święta Bożego Narodzenia, wszędzie atmosfera empatyczna, wielce przyjazna i oddana dobroczynności. Na zewnątrz hula wiatr, mrozi mróz a zziębnięte kobiety marzną potrzebując ciepła dla ciałka. Także Panowie okoliczności, sposobności i klimat Wam sprzyjają.
Bukowski

przez Autodestrukcja 14 gru 2013, 09:48
dokladnie tak! mnóstwo kobiet stoi na chodnikach, marźnie i czeka aż ktoś je przygarnie. wystarczy siegnąć...
Autodestrukcja

przez kokos7 14 gru 2013, 09:50
Ja zaczalem interesowac, spotykac sie z dziewczynami w momencie gdy zacząłem brać leki psychiatryczne, rok temu w wieku 28 lat. wczesniej byla jakas aseksualnosc, moze lęk.

przez Bukowski 14 gru 2013, 09:57
Autodestrukcja napisał(a):dokladnie tak! mnóstwo kobiet stoi na chodnikach, marźnie i czeka aż ktoś je przygarnie. wystarczy siegnąć...

Ty raczej chyba mówisz o kotkach.
Bukowski

przez karoll007 14 gru 2013, 10:58
te Panie inaczej się nazywają ;)
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

przez wiejskifilozof 14 gru 2013, 11:14
Mi każdy odmawia prostytutki.

Sortuj wg