Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez pająk 11 gru 2013, 01:18
Kestrel napisał(a):
Poza tym co to za narzekanie jak nic się nie robi aby to zmienić?

O przepraszam....nigdy tu nie narzekałem na to,dobrze wiem że z bezczynności nic nie ma,słowa skamlenia nie usłyszy waćpan ode mnie w tych kwestiach ;)

Jeśli jednak bym się doszukiwał winy - to w samym sobie i bezczynności - ale zaznaczam,to nie jest narzekanie.

Nie zgadza mi się ale to może dlatego, że mam już dosyć "dominowania", chce w końcu poczuć "męskie ramię".
Amen.

Tu szczerze powiem,niełatwo ci będzie,balans pomiędzy zdecydowanym facetem,poważnym,męskim czy jak to nazwać,jest często balansem pomiędzy właśnie,skrajnie patologicznymi facetami,typowymi "pan i władca",gdzie jak się odezwiesz, to ten wyskakuje z pięściami,czy " strzela w ryj" bo "zupa za słona".
Choć pewnie i tacy goście są,z tego "pomiędzy".

Cholera pierwotna i jasna...nie chodzi zaraz o strzelanie w mordę i bicie po twarzyjii...0_o
pająk

przez TEUFEL 11 gru 2013, 01:19
tarantula, pierwotna i jasna? chyba nie chciała byś być ciorana za włosy do jaskini na ostre rypanie a potem siedzenie w tej jaskini i czekanie aż łaskawie Pan i władca przyjdzie się zadowolić. Trochę lekcji historii, jak to kiedyś było by się przydało ;)
TEUFEL

przez Aranjani 11 gru 2013, 01:23
light napisał(a):Kestrel, kobiety lubią być zdominowane, dlatego tyle związków patologicznych typu: on napier*ala ją

Nie wierze w to co czytam. Teoria zajebista. Pogratulowac takiego toku myslenia
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 11 gru 2013, 01:24
tarantula, Wiem o co ci chodzi,tylko mówię,że często niestety faceci którzy wydają się na 1 rzut oka,zdecydowani w porządku,itd...potem wychodzi z nich owy "jaskiniowiec" o którym pisałem.
A takie coś jak mniemam po latach dopiero wychodzi.

Tera się precyzyjnie wyraziłem ?
Choć oczywiście,nie zawsze musi tak być,jako tako twierdzę że relacje z ludźmi to loteriada.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez TEUFEL 11 gru 2013, 01:25
Aranjani napisał(a):Nie wierze w to co czytam. Teoria zajebista. Pogratulowac takiego toku myslenia

Żaden tok myślenia, tylko czysto racjonalna, chłodna obserwacja.
TEUFEL

przez pająk 11 gru 2013, 01:26
light napisał(a):tarantula, pierwotna i jasna? chyba nie chciała byś być ciorana za włosy do jaskini na ostre rypanie a potem siedzenie w tej jaskini i czekanie aż łaskawie Pan i władca przyjdzie się zadowolić. Trochę lekcji historii, jak to kiedyś było by się przydało ;)

Aaaaaaaakit, poczkam na kisiusia puchatego co będzie skomlił pod progiem, że mu dupka zamarza i go wsadzę za majtoski żeby mu łapki odmrozły -_-
pająk

przez TEUFEL 11 gru 2013, 01:28
tarantula, Daj linka do translatora tego posta Twojego ok? :mrgreen:
TEUFEL

przez Aranjani 11 gru 2013, 01:30
light, dupa jasiu... Jesli kobieta "godzi" sie na bicie na pewno nie wynika to z tego ze kobiety lubia dominacje. Mylisz chyba troszke pojecia. Owszem kobiety lubia miec obok faceta w ktorym maja oparcie ale niestety bicie nie jest tym oparciem.
Aranjani

przez Arhol 11 gru 2013, 01:32
Czuje że moje pseudo mądre i wyważone posty zostały zignorowane na rzecz wojenki płci
To znak,że są za nudne,za głupie,albo po prostu wojenkowanie jest ciekawsze.
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez TEUFEL 11 gru 2013, 01:33
Aranjani, nie chce mi się Ci tego tłumaczyć, bo widze, że i tak nie skumasz, pozdrawiam ;)
TEUFEL

przez pająk 11 gru 2013, 01:34
Kestrel napisał(a):Czuje że moje pseudo mądre i wyważone posty zostały zignorowane na rzecz wojenki płci
To znak,że są za nudne,za głupie,albo po prostu wojenkowanie jest ciekawsze.
Obrazek

Co za szczur -_-
pająk

przez anna.anakaia 11 gru 2013, 01:35
light,
anna.anakaia, Normalnie jesteś genialna ;) :P

Nie genialna, dla mnie to po prostu normalne i nie tylko na etapie związków, ale też koleżeństwa, relacji w rodzinie etc. Po to mamy rozum żeby go używać i możliwie unikać niepewnych sytuacji, tak samo wykminliśmy komunikację werbalną coby się nią posługiwać celem lepszego rozumienia innych. Jak chcę kupić buty to proszę sprzedawcę o buty, te jedne konkretne a nie wiję się jak wij koło stoiska z kapciami czekając aż mi je ktoś poda.
Tak właśnie powinno być. ehhhh...

Cholera wie, u mnie się to sprawdza. Za dużo ch.ujowości w życiu było żeby jeszcze na polu związkowym miało coś nie grac.

... czułam, że ten temat podąży w kierunku maltretowanych kobiet :pirate:
anna.anakaia

przez Aranjani 11 gru 2013, 01:36
Kestrel, oj tam ;)

light, Bo ch*** wiesz na ten temat. Teorie tworzyc kazdy moze. W praktyce to zupelnie inaczej wyglada.
Aranjani

przez pająk 11 gru 2013, 01:36
light napisał(a):Aranjani, nie chce mi się Ci tego tłumaczyć, bo widze, że i tak nie skumasz, pozdrawiam ;)

Amen.
Prawiczki bierzcie władzę w GARŚĆ ;>
pająk

Sortuj wg