Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez jetodik 09 gru 2013, 13:09
Supernova,
jetodik, od razu widać, że nie oglądasz hamerykańskich filmów, w których facet udaje geja, żeby zbliżyć się do kobiety jako przyjaciel. Poza tym niektóre kobiety (to jakieś zaburzenie jest) interesują się mężczyznami dla nich niedostępnymi.
Niedostępny może być bardziej pociągający, niż facet typu "needy".

oglądam oglądam :) tego nie widziałem, za to inny, w którym faceci udawali uczniów, żeby dostać się do akademika.

kobiety interesują się niedostępnymi? całkiem możliwe, stąd pewnie serial 'Ojciec Mateusz' zrobił taką furorę w polskiej telewizji :)

no a pomysł faceta udającego geja, żeby zbliżyć się do kobiety jako przyjaciel to wpędzanie się w pułapke, bo taki dostaje łatke przyjaciela i ma mniejsze szanse, niż jakby w ogóle nie znał kobiety ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Reiben 09 gru 2013, 13:37
jetodik napisał(a):[b]
no a pomysł faceta udającego geja, żeby zbliżyć się do kobiety jako przyjaciel to wpędzanie się w pułapke, bo taki dostaje łatke przyjaciela i ma mniejsze szanse, niż jakby w ogóle nie znał kobiety ;)

Nie no czemu, później na imprezie udaje, że się schlał i mówi, że właściwie to trzeba wszystkiego spróbować i voila! poruchane :pirate:
Reiben

przez mark123 09 gru 2013, 13:48
Supernova napisał(a):mark123, Kestrel, podryw "na niedostępnego prawiczka" inspirowany niedostępnym gejem?

Ja jestem aseksualny, dlatego zamierzam zostać prawiczkiem do końca życia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 09 gru 2013, 13:53
Reiben, a o kobiecie później by mówiono: ta której nawet gej się nie oprze :smile:

mark123, ale związku z kobietą nie wykluczasz?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez mark123 09 gru 2013, 14:00
jetodik napisał(a): mark123, ale związku z kobietą nie wykluczasz?

Na razie nie czuję potrzeby, żeby się z kimś związać, a jakbym czuł to i tak by mnie żadna nie chciała, więc bardzo małe prawdopodobieństwo, że będę w związku.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez *Ai* 09 gru 2013, 14:25
jetodik napisał(a):Reiben, a o kobiecie później by mówiono: ta której nawet gej się nie oprze
:105:
aseksualny to też wyzwanie
*Ai*

przez wiejskifilozof 09 gru 2013, 14:42
Za trzy latka kończę 40 , ciekawe czy nadal będę prawiczkiem ;)

przez jetodik 09 gru 2013, 14:50
detektywmonk, jakbym miał obstawiać, to za tym, że nie będziesz :)

przez *Ai* 09 gru 2013, 16:18
aseksualny to dobra partia, bo nie zdradzi
*Ai*

przez NieznanySprawca 09 gru 2013, 17:38
rotten soul,
Przykład kiepski, bo jak dotąd skuteczność tego tematu wynosi piękne, grube 0. :roll:

No i właśnie o to chodzi- Twój mający ręce i nogi heteroanons przegrał w porównaniu z lakoniczną ofertą geya szukającego chłopaka pod względem przyciągania kobiet. To jest rozkmina. Obrazek
NieznanySprawca

przez Reiben 09 gru 2013, 17:44
Good luck with that ;] I przystojny i bogaty psychiatra by się milion razy spocił i stracił cierpliwość zanim by do czegoś doszedł.
Reiben

przez ICD-10 09 gru 2013, 18:29
Hej, to znowu ja. Chcę się wygadać. Juz 8 tydzien biore wenle i lepiej sie czuje... Ale nadal nie podobam się kobietom, a kobiety , które mi się podobają albo są zajęte albo nie lubią mnie,,, Chyba taki stan utrzyma się do końca życia... Chyba zostanie mi tylko korzystanie z pan na jedną godzinę i to bynajmniej nie dlatego, że chce mi się seksu ,.. po prostu chcę porozmawiać z dziewczyną , ją przytulić, a nie widzę na to innego sposobu niż platne uslugi,,, Dobrze, że choć perspektywy finansowe mam niezłe... :bezradny:
Klomipramina 225mg

przez Nameless 09 gru 2013, 18:45
po prostu chcę porozmawiać z dziewczyną , ją przytulić, a nie widzę na to innego sposobu niż platne uslugi

Wbiłem ostatnio do takiego klubu w sąsiednim województwie. Na same drinki straciłem z 300zł, ogólnie pewnie z 700zł. Więc trzeba być dzianym jak się nie ma wyglądu ani gadany.
Trust me, I'm an engineer.

przez Autodestrukcja 09 gru 2013, 18:49
ICD-10, podsylasz pomysl na interes
Autodestrukcja

Sortuj wg