Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez jetodik 01 gru 2013, 21:27
adept nie powinien trenować mistrza:D

-- 01 gru 2013, 21:29 --

Candy14, a czemu tak jest?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez carlosbueno 01 gru 2013, 21:32
Candy14 napisał(a):
Niby tak, ale są to ludzie sporo po 30-ce i oni czasu zbytnio nie mają a i popęd z wiekiem maleje.

u facetow...u kobiet wzrasta

Niby tak, ale związki 35-45letnich kobiet wtedy gdy mają największy popęd z 16-25 latkami sa dosyć rzadkie, choć wg popędu takie powinni byc najczętsze, ale co taki 18 latek ma do zaoferowania 40-ce poza wigorem i młodym ciałem zwykle jest bez grosza przy duszy a i dogadać się z nim ciężko.
Największy Forumowy Maruda

przez TEUFEL 01 gru 2013, 21:36
carlosbueno, Tego typu romanse są powszechne, tylko są tematem tabu. Młodzi faceci lubią MILFy, a Milfy lubią youngsterów :twisted: Co do stałych związków w takich proporcjach to faktycznie mniejszość
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 01 gru 2013, 21:40
Messiah napisał(a):Masked_Man, Niestabilnie emocjonalny facet nie stworzy związku a niestabilnie emocjonalna kobieta tak. :bezradny:

Czy ja wiem,nawet najbardziej stabilnego i silnego psychicznie chłopa przysłowiowa k*rwica weźmie jak jego kobicie się zmienia nastrój co 15 minut
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez TEUFEL 01 gru 2013, 21:41
Kestrel napisał(a):
Messiah napisał(a):Masked_Man, Niestabilnie emocjonalny facet nie stworzy związku a niestabilnie emocjonalna kobieta tak. :bezradny:

Czy ja wiem,nawet najbardziej stabilnego i silnego psychicznie chłopa przysłowiowa k*rwica weźmie jak jego kobicie się zmienia nastrój co 15 minut

Też prawda
TEUFEL

przez wiejskifilozof 01 gru 2013, 21:46
Co do MILF do znam w realu takie laski między 40 a 50, kurczę uroczę są ;)

przez carlosbueno 01 gru 2013, 21:48
light napisał(a):carlosbueno, Tego typu romanse są powszechne, tylko są tematem tabu. Młodzi faceci lubią MILFy, a Milfy lubią youngsterów :twisted: Co do stałych związków w takich proporcjach to faktycznie mniejszość

Szkoda że ja zmarnowałem swą młodość w tym aspekcie, jak miałem koło 20-tki to rówieśnice albo młodsze tylko mnie interesowały( ale bez żadnych działań w tym kierunku). Teraz z racji wieku powinienem wśród zdecydowanie młodszych ode mnie szukać, bo one mają niższy popęd no i te w moim wieku i nieco młodsze to zamężne są, w stałym związku lub w oczekiwaniu na poważny związek, ślub-dziecko są.

przez TEUFEL 01 gru 2013, 21:49
detektywmonk napisał(a):Co do MILF do znam w realu takie laski między 40 a 50, kurczę uroczę są ;)

cała masa takich kobiet jest, niektóre lepiej zadbane od małolatek
TEUFEL

przez SmutnaTęcza 01 gru 2013, 21:58
carlosbueno napisał(a):
light napisał(a):carlosbueno, Tego typu romanse są powszechne, tylko są tematem tabu. Młodzi faceci lubią MILFy, a Milfy lubią youngsterów :twisted: Co do stałych związków w takich proporcjach to faktycznie mniejszość

Szkoda że ja zmarnowałem swą młodość w tym aspekcie, jak miałem koło 20-tki to rówieśnice albo młodsze tylko mnie interesowały( ale bez żadnych działań w tym kierunku). Teraz z racji wieku powinienem wśród zdecydowanie młodszych ode mnie szukać, bo one mają niższy popęd no i te w moim wieku i nieco młodsze to zamężne są, w stałym związku lub w oczekiwaniu na poważny związek, ślub-dziecko są.

:pirate:

przez carlosbueno 01 gru 2013, 22:01
Aurora92, wyczuwasz u siebie szansę. :pirate: tylko jakie 20 latki taki dziadyga jak ja interesuje ;)

przez TEUFEL 01 gru 2013, 22:03
carlosbueno napisał(a):Aurora92, wyczuwasz u siebie szansę. :pirate: tylko jakie 20 latki taki dziadyga jak ja interesuje ;)

K*rwa umarłem :pirate: :lol:
TEUFEL

przez Arhol 01 gru 2013, 22:04
To małżeństwo już powinno być dawno temu sformalizowane,przygotuje cyrografy :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Candy14 01 gru 2013, 22:05
Candy14, a czemu tak jest?

biologia... paskudnie to urzadzila. Wtedy kiedy facet jest najbardziej wydajny to rodzimy dzieci i najblizsze 20 lat mamy z glowy. A Kiedy juz odchowamy i wzrasta nam poped to u facetow siada.
Niby tak, ale związki 35-45letnich kobiet wtedy gdy mają największy popęd z 16-25 latkami sa dosyć rzadkie,

Mysle ze nie tyle rzadkie co niestale. Osobiscie nie bardzo wiedzialabym co zrobic z 18 latkiem i kompletnie mnie tacy mlodziency nie pociagaja ale 30latki juz sa ok
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez TEUFEL 01 gru 2013, 22:06
Kestrel, Jak całe forum zrobi bramke, to nieźle polecą za vódke :pirate:
TEUFEL

Sortuj wg