Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 27 lis 2013, 19:55
light, nic :mrgreen:
Aranjani

przez Hans 27 lis 2013, 19:56
Tak sobie myślę, że przy rencie to nawet łatwiej o stosunek z profesjonalistką niż z amatorką. Mam pewną myśl, którą mógłbym rozwinąć, ale obiecałem Moderacji, że już nie będę.
Feed your head
Feed your head

Poza tym uważam, że Ukrainę należy zniszczyć.

przez Bukowski 27 lis 2013, 19:57
deader, w sumie jakbym chciał to bym to zrobił z starszą koleżanką o 9 lat, no ale jest samotna z dzieckiem.
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 27 lis 2013, 20:00
Messiah napisał(a):deader, w sumie jakbym chciał to bym to zrobił z starszą koleżanką o 9 lat, no ale jest samotna z dzieckiem.
:shock: a co to ma do rzeczy ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 27 lis 2013, 20:02
bittersweet napisał(a):
Messiah napisał(a):deader, w sumie jakbym chciał to bym to zrobił z starszą koleżanką o 9 lat, no ale jest samotna z dzieckiem.
:shock: a co to ma do rzeczy ?

no właśnie przecież dziecko nie będzie brało w tym udziału
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Arhol 27 lis 2013, 20:08
Ostatni doprowadził mnie do takiej załamki że wylądowałem u psychiatry a potem - dzięki temu - na forum. W pewnym sensie możecie podziękować wszystkim

Randomowe dupensy Deadera - dziękuje wam,że mógł nasze grono zasilić tak zacny psychozjeb :mrgreen:
No i niestety jestem typem zdebilałego romantyka, któremu nie wystarczy wsadzić, poruszać, spuścić się i wrócić do oglądania meczu - w takim przypadku bym się rozgościł u profesjonalistek i sprawa z głowy. "Niestety" potrzebuję czegoś więcej, jakiejkolwiek więzi z osobą z którą idę do łóżka.

Romantyk erotoman,tegom żem jeszcze nie widzioł w swoim krótkim usranym żywocie
Now i can die in peace.

(Mam nadzieję że moja zgryźliwość zostanie wzięta z przymrużeniem oka).

A na poważnie,przegibana sprawa że to tak się ułożyło,takie życie już jest ujowe,że tak a nie inaczej...
Nie posadzę tu frazesów "Nie trać nadziei",czy innych,ale wiem tyle że posrane życie jest tak posrane że piszę przeróżne scenariusze :P.

Psze państwa,mit tej jedynej,nie,to nie czas na baśnie 1000 i 256 nocy, back to reality pls :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Reiben 27 lis 2013, 20:08
Hans napisał(a):Tak sobie myślę, że przy rencie to nawet łatwiej o stosunek z profesjonalistką niż z amatorką.

Kurczę ile oni tej renty płacą świrom, widzę, że trzeba będzie przyświrować pawiana konkretniej.
Reiben

przez Arhol 27 lis 2013, 20:10
Reiben napisał(a):
Hans napisał(a):Tak sobie myślę, że przy rencie to nawet łatwiej o stosunek z profesjonalistką niż z amatorką.

Kurczę ile oni tej renty płacą świrom, widzę, że trzeba będzie przyświrować pawiana konkretniej.

500 albo 600 plnów,nie poszalejesz za to :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Reiben 27 lis 2013, 20:14
O to nie, to tylko by mi na chusteczki starczyło ._.
Reiben

przez deader 27 lis 2013, 20:44
Kestrel napisał(a):Randomowe dupensy Deadera - dziękuje wam,że mógł nasze grono zasilić tak zacny psychozjeb :mrgreen:

Romantyk erotoman,tegom żem jeszcze nie widzioł w swoim krótkim usranym żywocie
Now i can die in peace.

(Mam nadzieję że moja zgryźliwość zostanie wzięta z przymrużeniem oka).

A na poważnie,przegibana sprawa że to tak się ułożyło,takie życie już jest ujowe,że tak a nie inaczej...

Nie posadzę tu frazesów "Nie trać nadziei",czy innych,ale wiem tyle że posrane życie jest tak posrane że piszę przeróżne scenariusze :P.

Atam, od razu zgryźliwość, zgryźliwość to by była jakbyś mi cisnął że "dobrze mi tak" czy coś w tym stylu :P Wszystko co zacytowane powyżej mieści się w klamrach mojego cynicznego poczucia humoru, dorzuć do tego sporą dawkę autoironii i wiesz już że się nigdy za "takie teksty" nie "obrażę". Śmiech (nawet przez łzy) to zdrowie! :mrgreen:

A co do "nietracenia nadziei" - ja jestem zwolennikiem twierdzenia że nie ma rzeczy ostatecznych, nawet przysłowiowe podatki i śmierć potrafią zaskoczyć. Obecnie po prostu można powiedzieć "zawiesiłem" działania mające na celu znalezienie towarzyszki życia - nie mówię że już nigdy z nikim nie będę, staram się nie popadać w klimaty "miłość to mit" czy "żadna mnie nie chce". Kiedyś było mi bardzo źle samemu, dzisiaj - całkiem dobrze się ze swoją samotnością dogaduję.

A romantyczny erotuman (nie erotoman! ;) ) to rzecz jak najbardziej mająca swoje miejsce we wszechświecie ;) Nie tracę nadziei że nie jestem jedynym przedstawicielem tego gatunku i kiedyś jeszcze napotkam taką, dla której seks to nie 5 minut niemrawych postękiwań a jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

Ja w przeciwieństwie do kilku osób powyżej jak najbardziej rozumiem - tyle że nie pod kątem że babka ma dziecko (sam taką samotną mamuśkę znam i chętnie bym u siebie ugościł - niestety ona tak tego nie widzi) a ze względu na wiek; nie obraźcie się wszystkie drogie forumowiczki, to żaden seksizm czy inne niepoprawne politycznie zjawisko, ale dla mnie kobieta musi być młodsza, po prostu musi i już. Obecnie nie za bardzo rajcuje mnie myśl nawet o moich rówieśniczkach. Moja kobieta musi być młodsza, cobym mógł niczym wampir żywić się jej młodzieńczym entuzjazmem i capnąć od niej trochę chęci do życia ;)
Ostatnio edytowano 27 lis 2013, 20:52 przez deader, łącznie edytowano 1 raz
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Kokojoko 27 lis 2013, 20:48
deader napisał(a):jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

Może zacznie recytować Pana Tadeusza...
Kokojoko

przez deader 27 lis 2013, 20:52
Kokojoko napisał(a):
deader napisał(a):jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

Może zacznie recytować Pana Tadeusza...

Mickiewicz ma fragmenty bardziej pasujące do sytuacji: "Wstąpiłam na działo..." 8)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Kokojoko 27 lis 2013, 20:54
:mrgreen:
Kokojoko

przez Arhol 27 lis 2013, 20:55
dla której seks to nie 5 minut niemrawych postękiwań a jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!"

Aleś mnie waćpanu zerżneł jak tarczówka deseczkę w tartaku :pirate: ?

-- 27 lis 2013, 19:56 --

A co do "nietracenia nadziei" - ja jestem zwolennikiem twierdzenia że nie ma rzeczy ostatecznych, nawet przysłowiowe podatki i śmierć potrafią zaskoczyć. Obecnie po prostu można powiedzieć "zawiesiłem" działania mające na celu znalezienie towarzyszki życia - nie mówię że już nigdy z nikim nie będę, staram się nie popadać w klimaty "miłość to mit" czy "żadna mnie nie chce". Kiedyś było mi bardzo źle samemu, dzisiaj - całkiem dobrze się ze swoją samotnością dogaduję.

A romantyczny erotuman (nie erotoman! ;) ) to rzecz jak najbardziej mająca swoje miejsce we wszechświecie ;) Nie tracę nadziei że nie jestem jedynym przedstawicielem tego gatunku i kiedyś jeszcze napotkam taką, dla której seks to nie 5 minut niemrawych postękiwań a jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

A to dobra postawa jak najbardziej,gratuluje :D
Zuoty środek,to je to :D
Moderator

Sortuj wg