Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Aranjani 27 lis 2013, 19:55
light, nic :mrgreen:
Aranjani

przez Hans 27 lis 2013, 19:56
Tak sobie myślę, że przy rencie to nawet łatwiej o stosunek z profesjonalistką niż z amatorką. Mam pewną myśl, którą mógłbym rozwinąć, ale obiecałem Moderacji, że już nie będę.
Feed your head
Feed your head

przez Bukowski 27 lis 2013, 19:57
deader, w sumie jakbym chciał to bym to zrobił z starszą koleżanką o 9 lat, no ale jest samotna z dzieckiem.
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 27 lis 2013, 20:00
Messiah napisał(a):deader, w sumie jakbym chciał to bym to zrobił z starszą koleżanką o 9 lat, no ale jest samotna z dzieckiem.
:shock: a co to ma do rzeczy ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Pieprz 27 lis 2013, 20:02
bittersweet napisał(a):
Messiah napisał(a):deader, w sumie jakbym chciał to bym to zrobił z starszą koleżanką o 9 lat, no ale jest samotna z dzieckiem.
:shock: a co to ma do rzeczy ?

no właśnie przecież dziecko nie będzie brało w tym udziału
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Arhol 27 lis 2013, 20:08
Ostatni doprowadził mnie do takiej załamki że wylądowałem u psychiatry a potem - dzięki temu - na forum. W pewnym sensie możecie podziękować wszystkim

Randomowe dupensy Deadera - dziękuje wam,że mógł nasze grono zasilić tak zacny psychozjeb :mrgreen:
No i niestety jestem typem zdebilałego romantyka, któremu nie wystarczy wsadzić, poruszać, spuścić się i wrócić do oglądania meczu - w takim przypadku bym się rozgościł u profesjonalistek i sprawa z głowy. "Niestety" potrzebuję czegoś więcej, jakiejkolwiek więzi z osobą z którą idę do łóżka.

Romantyk erotoman,tegom żem jeszcze nie widzioł w swoim krótkim usranym żywocie
Now i can die in peace.

(Mam nadzieję że moja zgryźliwość zostanie wzięta z przymrużeniem oka).

A na poważnie,przegibana sprawa że to tak się ułożyło,takie życie już jest ujowe,że tak a nie inaczej...
Nie posadzę tu frazesów "Nie trać nadziei",czy innych,ale wiem tyle że posrane życie jest tak posrane że piszę przeróżne scenariusze :P.

Psze państwa,mit tej jedynej,nie,to nie czas na baśnie 1000 i 256 nocy, back to reality pls :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Reiben 27 lis 2013, 20:08
Hans napisał(a):Tak sobie myślę, że przy rencie to nawet łatwiej o stosunek z profesjonalistką niż z amatorką.

Kurczę ile oni tej renty płacą świrom, widzę, że trzeba będzie przyświrować pawiana konkretniej.
Reiben

przez Arhol 27 lis 2013, 20:10
Reiben napisał(a):
Hans napisał(a):Tak sobie myślę, że przy rencie to nawet łatwiej o stosunek z profesjonalistką niż z amatorką.

Kurczę ile oni tej renty płacą świrom, widzę, że trzeba będzie przyświrować pawiana konkretniej.

500 albo 600 plnów,nie poszalejesz za to :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Reiben 27 lis 2013, 20:14
O to nie, to tylko by mi na chusteczki starczyło ._.
Reiben

przez deader 27 lis 2013, 20:44
Kestrel napisał(a):Randomowe dupensy Deadera - dziękuje wam,że mógł nasze grono zasilić tak zacny psychozjeb :mrgreen:

Romantyk erotoman,tegom żem jeszcze nie widzioł w swoim krótkim usranym żywocie
Now i can die in peace.

(Mam nadzieję że moja zgryźliwość zostanie wzięta z przymrużeniem oka).

A na poważnie,przegibana sprawa że to tak się ułożyło,takie życie już jest ujowe,że tak a nie inaczej...

Nie posadzę tu frazesów "Nie trać nadziei",czy innych,ale wiem tyle że posrane życie jest tak posrane że piszę przeróżne scenariusze :P.

Atam, od razu zgryźliwość, zgryźliwość to by była jakbyś mi cisnął że "dobrze mi tak" czy coś w tym stylu :P Wszystko co zacytowane powyżej mieści się w klamrach mojego cynicznego poczucia humoru, dorzuć do tego sporą dawkę autoironii i wiesz już że się nigdy za "takie teksty" nie "obrażę". Śmiech (nawet przez łzy) to zdrowie! :mrgreen:

A co do "nietracenia nadziei" - ja jestem zwolennikiem twierdzenia że nie ma rzeczy ostatecznych, nawet przysłowiowe podatki i śmierć potrafią zaskoczyć. Obecnie po prostu można powiedzieć "zawiesiłem" działania mające na celu znalezienie towarzyszki życia - nie mówię że już nigdy z nikim nie będę, staram się nie popadać w klimaty "miłość to mit" czy "żadna mnie nie chce". Kiedyś było mi bardzo źle samemu, dzisiaj - całkiem dobrze się ze swoją samotnością dogaduję.

A romantyczny erotuman (nie erotoman! ;) ) to rzecz jak najbardziej mająca swoje miejsce we wszechświecie ;) Nie tracę nadziei że nie jestem jedynym przedstawicielem tego gatunku i kiedyś jeszcze napotkam taką, dla której seks to nie 5 minut niemrawych postękiwań a jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

Ja w przeciwieństwie do kilku osób powyżej jak najbardziej rozumiem - tyle że nie pod kątem że babka ma dziecko (sam taką samotną mamuśkę znam i chętnie bym u siebie ugościł - niestety ona tak tego nie widzi) a ze względu na wiek; nie obraźcie się wszystkie drogie forumowiczki, to żaden seksizm czy inne niepoprawne politycznie zjawisko, ale dla mnie kobieta musi być młodsza, po prostu musi i już. Obecnie nie za bardzo rajcuje mnie myśl nawet o moich rówieśniczkach. Moja kobieta musi być młodsza, cobym mógł niczym wampir żywić się jej młodzieńczym entuzjazmem i capnąć od niej trochę chęci do życia ;)
Ostatnio edytowano 27 lis 2013, 20:52 przez deader, łącznie edytowano 1 raz
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Kokojoko 27 lis 2013, 20:48
deader napisał(a):jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

Może zacznie recytować Pana Tadeusza...
Kokojoko

przez deader 27 lis 2013, 20:52
Kokojoko napisał(a):
deader napisał(a):jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

Może zacznie recytować Pana Tadeusza...

Mickiewicz ma fragmenty bardziej pasujące do sytuacji: "Wstąpiłam na działo..." 8)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Kokojoko 27 lis 2013, 20:54
:mrgreen:
Kokojoko

przez Arhol 27 lis 2013, 20:55
dla której seks to nie 5 minut niemrawych postękiwań a jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!"

Aleś mnie waćpanu zerżneł jak tarczówka deseczkę w tartaku :pirate: ?

-- 27 lis 2013, 19:56 --

A co do "nietracenia nadziei" - ja jestem zwolennikiem twierdzenia że nie ma rzeczy ostatecznych, nawet przysłowiowe podatki i śmierć potrafią zaskoczyć. Obecnie po prostu można powiedzieć "zawiesiłem" działania mające na celu znalezienie towarzyszki życia - nie mówię że już nigdy z nikim nie będę, staram się nie popadać w klimaty "miłość to mit" czy "żadna mnie nie chce". Kiedyś było mi bardzo źle samemu, dzisiaj - całkiem dobrze się ze swoją samotnością dogaduję.

A romantyczny erotuman (nie erotoman! ;) ) to rzecz jak najbardziej mająca swoje miejsce we wszechświecie ;) Nie tracę nadziei że nie jestem jedynym przedstawicielem tego gatunku i kiedyś jeszcze napotkam taką, dla której seks to nie 5 minut niemrawych postękiwań a jednocześnie potrafiącą powiedzieć w trakcie coś bardziej wyrafinowanego niż "MOCNIEJ!" :D

A to dobra postawa jak najbardziej,gratuluje :D
Zuoty środek,to je to :D
Moderator

Sortuj wg