Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 27 lis 2013, 18:59
deader, zawsze do usług.
A tak z ciekawości szefie,żadnej kobity po tej zmarłej (współczuje,ból straty takiej osoby to przejebana sprawa jak gdybam)nigdy nie było?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Reiben 27 lis 2013, 19:14
Lewatywa lewatywą ale czy bakterie, które tylko czają się żeby upierdolić cie w kuśkę, a może i jądro też, to co, chyba mydła się nie boją co? ;p
Reiben

przez Nameless 27 lis 2013, 19:17
ale czy bakterie, które tylko czają się żeby upierdolić cie w kuśkę,

Teoretycznie w mordzie jest więcej bakterii.
Trust me, I'm an engineer.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 27 lis 2013, 19:19
Reiben napisał(a):Lewatywa lewatywą ale czy bakterie, które tylko czają się żeby upierdolić cie w kuśkę, a może i jądro też, to co, chyba mydła się nie boją co? ;p

W jądra? a co np.?
TEUFEL

przez *Ai* 27 lis 2013, 19:20
deader napisał(a):
light napisał(a):
Supernova napisał(a): Ok, wszystkie jesteśmy takie same. Wszystkie czekamy z seksem do nocy poślubnej i wszystkie tak samo nie lubimy seksu oralnego.

Ale tu nie jest mowa o tym ;)

Dokładnie, Supernova, upraszczasz. Tak samo i faceci niektórzy czekają do ślubu albo nie kręci ich anal, ale generalna zasada działania jest taka sama u wszystkich: odpowiednia ilość tarcia w odpowiednim punkcie. I z kobietami jest podobnie, wiadomo że za pierwszym razem może nie odgadnie się od razu co którą stronę najbardziej kręci, ale 3-5 razy powinno wystarczyć na "wybadanie terenu". Myślałem że to jest rozpatrywane. Jeśli nie to sory, bo się w sumie wciąłem w dyskusję nie czytając co było wcześniej :P

Upraszczam, cobyśta zrozumieli, że doświadczenie nie czyni doświadczonym :P Jeśli chcecie wkładać wszystkie do tego samego worka,to lepiej założyć, że nie warto się spieszyć z seksem, niż zrobić komuś kuku, z którego będzie się leczyć latami.
Tak sobie myślę, że większość z wypowiadających się w tym temacie czeka na tę jedną jedyną...
*Ai*

przez TEUFEL 27 lis 2013, 19:20
Nameless napisał(a):

No i nie raz jest brzydsza od dupy :pirate:
TEUFEL

przez deader 27 lis 2013, 19:35
Kestrel napisał(a):A tak z ciekawości szefie,żadnej kobity po tej zmarłej (współczuje,ból straty takiej osoby to przejebana sprawa jak gdybam)nigdy nie było?

Nope, niestety, mimo usilnych prób :pirate: Jakoś takiego miałem niefarta że potem trafiałem tylko wybitnie spaczone egzemplarze. Ostatni doprowadził mnie do takiej załamki że wylądowałem u psychiatry a potem - dzięki temu - na forum. W pewnym sensie możecie podziękować wszystkim tym laskom które mnie nie chciały bo pewnie byśmy się nie poznali gdyby trafiła się w odpowiednim czasie może nie Ta Jedyna ale chociaż Jakaś W Miarę Sensowna... Ból był "podwójny" bo raz że żałoba i wszystkie związane z tym atrakcje, a dwa - jestem erotumanem, uwielbiam seks, żaden narkotyk nie wywołał po "odstawieniu" takich objawów abstynencyjnych jak brak seksu... Teraz na szczęście dzięki szamaniu SSRI prawie w ogóle o tym nie myślę (stąd też zazwyczaj unikam na forum związanych z tym tematów) ale pierwszy rok to była masakra. No i niestety jestem typem zdebilałego romantyka, któremu nie wystarczy wsadzić, poruszać, spuścić się i wrócić do oglądania meczu - w takim przypadku bym się rozgościł u profesjonalistek i sprawa z głowy. "Niestety" potrzebuję czegoś więcej, jakiejkolwiek więzi z osobą z którą idę do łóżka.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Reiben 27 lis 2013, 19:46
Nameless napisał(a):

pewnie tak ale jeśli to nie są jakieś patogeny to nic nie zrobią, a w tyłku są chyba jednak bakterie fekalne mimo higieny przed stosunkiem, chyba, że się mylę jednak, w każdym razie ja bym bez kalosza nie zwiedzał :>
light napisał(a):
Reiben napisał(a):Lewatywa lewatywą ale czy bakterie, które tylko czają się żeby upierdolić cie w kuśkę, a może i jądro też, to co, chyba mydła się nie boją co? ;p

W jądra? a co np.?

np. menda albo owsik :lol:
Reiben

przez Bukowski 27 lis 2013, 19:47
Moje życie seksualne jest sprawą mojej samorealizacji. :smile:
Bukowski

przez TEUFEL 27 lis 2013, 19:50
Reiben napisał(a):np. menda albo owsik :lol:

hahahahahaahaahhahahahhahahhahahahahahhahahha :pirate:
TEUFEL

przez deader 27 lis 2013, 19:50
Messiah napisał(a):Moje życie seksualne jest sprawą mojej samorealizacji. :smile:

Czyli - pozdrowienia od Reni Grabowskiej i Palmelli Handerson? 8)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez bittersweet 27 lis 2013, 19:51
Tak sobie myślę, że większość z wypowiadających się w tym temacie czeka na tę jedną jedyną...
Ładnie to brzmi jedna jedyna czy cuś.. ale może nigdy nie znaleść się osoba, której tak wysoko stawiamy poprzeczkę, albo z hukiem spadnie z piedestału tej jednej wyjątkowej... wtedy jest duże ała :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Aranjani 27 lis 2013, 19:51
Wymiekam prz Was :hide:
Aranjani

przez TEUFEL 27 lis 2013, 19:52
Aranjani napisał(a):Wymiekam prz Was :hide:

Co sie stao? :D
TEUFEL

Sortuj wg