Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Kiya 13 gru 2011, 00:35
carlosbueno, z tymi pasami cnoty to nie jestem taka pewna... :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Arsis 13 gru 2011, 01:32
Tajemniczy Pan napisał(a):
Ma być dziewica i koniec. Bo ja tak chcę! Dla mnie jest to tylko i wyłącznie świadectwo niedojrzałości i obyś z wiekiem zrozumiał, że nie liczy się czy dziewczyna jest dziewicą czy nie, ale to jaki ma charakter i czy się kochacie.

Raczej nie zmienię swojego poglądu na ten temat. Kiedyś tak myślałem, ale w ogóle mi się nie poprawiło, może nawet wręcz przeciwnie....

Współczujemy Twojej potencjalnej partnerce. Tobie również, bo bez obrazy, ale mam wrażenie że ciemnyś Ty, niewyedukowany, zamknięty i hermetyczny jak cholera. Poczytaj trochę literatury na temat seksualności człowieka (przede wszystkim kobiety), dobrze Ci zrobi, bo mam wrażenie że Twój pogląd na tę sferę jest jakoby to było coś brudnego, niemoralnego i niegodnego. To bardzo krzywdzące i zupełnie beznadziejne podejście. Jeszcze z jakiejś niewinnej dziewczyny zgorzkniałą dewotkę uczynisz, odbierzesz jej radość z seksu i wpędzisz w kompleksy. Poważnie piszę.

Z drugiej strony, jeśli znajdziesz swój ideał; dziewicę, niedoświadczoną, najlepiej o jak najsłabiej rozwiniętej seksualności, chętną spełniać Twoje zachcianki bez otrzymywania jakiejkolwiek przyjemności dla siebie, jednym słowem, służkę, to czemu nie. Przecież ludzie są różni. W każdym razie, wątpię by jakakolwiek świadoma i nieskrzywiona kobieta zgodziła się na taką relację: bez prawdziwego uczucia, troski, zrozumienia i akceptacji.

Powodzenia.

przez *Monika* 13 gru 2011, 01:43
Arsis napisał(a):Współczujemy Twojej potencjalnej partnerce. Tobie również, bo bez obrazy, ale mam wrażenie że ciemnyś Ty, niewyedukowany, zamknięty i hermetyczny jak cholera. Poczytaj trochę literatury na temat seksualności człowieka (przede wszystkim kobiety), dobrze Ci zrobi, bo mam wrażenie że Twój pogląd na tę sferę jest jakoby to było coś brudnego, niemoralnego i niegodnego. To bardzo krzywdzące i zupełnie beznadziejne podejście. Jeszcze z jakiejś niewinnej dziewczyny zgorzkniałą dewotkę uczynisz, odbierzesz jej radość z seksu i wpędzisz w kompleksy. Poważnie piszę.

Jak to dobrze, że ktoś potrafi tak ładnie ubrać w słowa to, co chciałam wyrazić.

Z drugiej strony, jeśli znajdziesz swój ideał; dziewicę, niedoświadczoną, najlepiej o jak najsłabiej rozwiniętej seksualności, chętną spełniać Twoje zachcianki bez otrzymywania jakiejkolwiek przyjemności dla siebie, jednym słowem, służkę, to czemu nie. Przecież ludzie są różni. W każdym razie, wątpię by jakakolwiek świadoma i nieskrzywiona kobieta zgodziła się na taką relację: bez prawdziwego uczucia, troski, zrozumienia i akceptacji.

Powodzenia.

Chłopak funkcjonuje w stereotypach, no, ale życie pisze różne scenariusze.
Przeważnie uczymy się na własnych doświadczeniach. Myślę, że Tajemniczy Pan doświadczenie ma znikome w tej materii.
Mam nadzieję, że za 17 lat nie będzie musiał konfrontować się z postem, który napisał wyżej. :smile:
Oceniać kogoś przez pryzmat doświadczeń seksualnych, a raczej niedoświadczeń? To nie o to przecież chodzi.
No, ale ilu ludzi, tyle opinii ;)
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez petra 13 gru 2011, 01:52
tez bym chciała dziewice :D
petra

przez zujzuj 13 gru 2011, 02:31
No ale o co wam chodzi? Ma prawo miec swoje zdanie na temat wlasnego życia czy nie? Może to rzeczywiście troche dziwne podejście, ale jesli bedzie miał dziewczynę która bedzie sie wpisywała w jego światopogląd to tylko dobrze. Jesli bedzie miał inną, to bedzie musiał nauczyć sie dbac o jej potrzeby, lub o niej zapomnieć, lub robic jej krzywdę. Krzywde to można jednak zrobić na wiele sposobów i ten wcale nie jest jakis wyjątkowy.

przez paradoksy 13 gru 2011, 10:18
zujzuj, a czytałeś wszystkie posty?
według Tajemniczego Pana członek jest tylko do sikania.
no bo jak, przeciez potem on jest brudny i jak tu coś z nim robić?? :roll:

a wody w kranie nie ma..
paradoksy

przez Zenonek 13 gru 2011, 10:48
O Boshe dalej sie ciagnie ten temat ? Myslalem, ze forumowy Ekspert dosyć sensownie naswietlił sprawe.

przez Tajemniczy Pan 13 gru 2011, 11:16
paradoksy napisał(a):zujzuj, a czytałeś wszystkie posty?
według Tajemniczego Pana członek jest tylko do sikania.

O kurcze...chyba mam na dodatek zaniki pamięci. Byłabyś tak łaskawa i przypomniała mi gdzie tak napisałem ?

przez paradoksy 13 gru 2011, 11:24
A to już w ogóle najgorsze co może byc...a poza tym obrzydzasz ;/

Akurat co do masturbacji to akurat nie mam negatywnego zdania, pod warunkiem, że nie dzieje się to przy mnie. Ale taki już "petting" chodź nie wiem co to dokładnie oznacza, ale można wywnioskować z kontekstu to już dla mnie jest chore. Żeby nie było, mam na myśli gdy chłopak palcami robi różne rzeczy dziewczynie...a później tą samą ręką je ;/ (to ostatnie to akurat żarcik ;p)

Przyjemność jak przyjemność, ale nie w taki sposób. Ty chyba jesteś kobietą, więc zastanów się czy ty byś tak chciała, w taki sposób, a nie po normalnemu....;/

wnioski nasuwają się same
paradoksy

przez Tajemniczy Pan 13 gru 2011, 11:47
Nie zrozumiałaś....

Chodziło mi o to, że zabawy takie jak wkładania palucha itp. jest jak dla mnie chore i obrzydliwe. A po "normalnemu" to mi chodziło o to, że członkiem i tylko tyle.

przez *Wiola* 13 gru 2011, 12:46
Tajemniczy Pan, Podejrzewam ,że najlepiej przez dziurę w koszuli nocnej :lol:
Moderator

przez zujzuj 13 gru 2011, 13:36
Czytałem wszystkie. Więc napiszę jeszcze raz. Widze tylko rózne światopoglądy. Co was tak mierzi jego spojrzenie? Przecież to jest jego spojrzenie, jego zycie, jego świat. Zgadzam sie z wami, że jego poglądy sa konserwatywne, ten konserwatyzm nie bierze sie chyba ze świadomego wyboru, wiedzy i dojrzałości, tylko dokładnie odwrotnie. Jednak nadal ma do tego prawo. Jeśli ktos kupi za drogi TV, to jedziecie po nim jak po nie wiem kim bo obok stoi tanszy? To jego sprawa i nie wiem czemu tak bardzo was dotyka jego zdanie na temat własnego zycia i na temat własnych potrzeb. To jest dla mnie wrecz fascynujące w kontekście tego co to "dzisiejsi" ludzie zarzucają ludziom "wczorajszym"...ale to juz zupelnie inna historia. Koleś taki jest!. Zył swoim życiem gdzies tam, ścierał sie z takimi i innymi poglądami i taki wyrusł. Tak samo jak wy i wasze spojrzenie. Czemu agresywnie wszyscy chcą żeby teraz myslał inaczej. Koniecznie ma zrozumieć swoje błedy poznawcze i sie nawrócić na poglądy poprawne. Nie ma kłopotu żebym sobie wyobraził kolege wiodacego udane życie seksualne w pszyszłości na bazie prezentowanych tu poglądów. Oczywiście tylko jęsli je zmieni:), ale do tego to raczej trzeba dorosnąć, a nie zostać do tego ugiętym pręgieżem społecznego ostracyzmu. Wy dziewczyny jego wymagania traktujecie jak atak na waszą własną swobodę seksualną?
Przeciez ludzie mają różny stosunek do własnej seksualności i róznie ja widzą.

przez depresyjny86 13 gru 2011, 23:15
Chodziło mi o to, że zabawy takie jak wkładania palucha

Marudzisz.A co by było gdyby partnerka chciała,żebyś ją "wylizał"?:P :)
:)

przez *Wiola* 13 gru 2011, 23:32
człowiek nerwica, :shock:
Moderator

Sortuj wg