Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez tahela 11 maja 2012, 03:38
Verona,
napisałm mu dokładnie to samo i moje wrażenia co do tego chłopca były identyczne , nawet go właśnie chłopcem nazwałam , była z tego niezła, jazda na forum,
Kiya,
w języku polskim nie ma rownież takich słow jak 3ym się, nara, siema, branoc, i wielu innych uzywanych w necie i jakoś nikomu nie przeszkadzają
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Verona 11 maja 2012, 04:36
Kiya, wow..dziękuje, Panienka też mi kazanko chce walnąć :mrgreen: proszsz... :uklon: postaram się zapamiętać ale wiesz...ta moja "płycizna" jednak trochę daje znać. ;)
Dr. Prawiczek postawił diagnozę...ale nie powiedział jak się to leczy :bezradny: ...może TY wiesz..masz z nim układy? 8) a moze dopiero jesteście w fazie szukania przyczyn i powodów występowania tej niesamowicie rzadkiej choroby...no nic poczekam cierpliwie na lek a Wy się postarajcie jak najszybciej...wierzę w Was :great:
A co do znajomości rodzimego języka, to nie wszyscy polonistykę studiowali, podejrzewam, ze nawet jakieś 3/4 forum NIE ;) ...ja też wolałam "stosunki" :mrgreen: ... stosunki zagraniczne i handel międzynarodowy i nie żałuje...nie mam dzięki temu takich problemów i dylematów moralnych, jeden problem w głowie mniej, wystarczy mi to co mam na diagnozie :mrgreen: .uufff...jak dobrze mieć jednak zaliczone stosunki na 5 :mrgreen:
A pisząc słowo sex czy seks... mam taki programik co mi sam błędy podkreśla... genialne...wiedziałaś o tym?polecam ...dla dyslektyków chyba ale ja też używam,,,chociaż akurat tej choroby nie posiadam :mrgreen:
A generalnie, jeśli o sex chodzi to w dupie mam nazewnictwo...każdy wie o co chodzi, inaczej... bzykanie,pieprz, pier. ppppiii. kochanie się lub uprawianie miłości tak bardziej poetycko...pasuje Ci..wybierz sobie wersje ...znam dużo określeń na "to" w naszym ojczystym języku :twisted:
więc CZEP się kogoś innego, znaczy odstosunkuj się ode mnie Kobieto :evil: ...a jak chcesz pogadać o polonistyce, to nie ten wątek :hide: pomyliłaś się albo nie zrozumiałaś tematu....czyżby też "płycizna""???
i nie próbuj mnie sprowokować kolejny raz do udzielania tak wyczerpującej odpowiedzi w tym temacie ...nie chce mi się... wolę stosunki studiować....w praktyce, szkoda życia na gadanie...lepiej działać :105:
Powodzenia życzę :great:

-- 11 maja 2012, 04:47 --

tahela, noż kurcz...niesamowite :mrgreen: ..pacz Tahela....jeden dzień na forum a taka znajomość ludzi i podobieństwo w ich myśleniu 8) ...hmm...jednak nie wyszłam tak całkiem z wprawy w rozkminianiu ludziów :mrgreen: :yeah: :105: ...
.a ile obcych, nieznanych słów użyłam w tej wypowiedzi :mrgreen: ...kTo ma chęć i chce to zrozumie a reszta niech seee przetłumaczą jakimś tranaslatorem może..albo CzEpIAJĄJA SIĘ dalej :bezradny: ...polecam tramwaja...ponoć najlepszy do czepiania się :mrgreen: :great:

przez carlosbueno 11 maja 2012, 07:02
inbvo napisał(a):
Akasha napisał(a):A teraz mówią: ty stara już jesteś, dzieci powinnaś mieć...

Niektórzy w ogóle nie chcą mieć dzieci.
A gadające ciotki - aż mnie ciarki przechodzą, ale nawet mnie to nie krępuje, zresztą okazji do spotkań z nimi u mnie jest niewiele. Raczej mnie denerwuje takie wchodzenie z butami w cudze życie. Komentarze na rodzinnych uroczystościach z reguły bywają wścibskie i niesympatyczne.

Ja już jestem tak stary że powoli przestają pytać i uznają mnie za starego kawalera. :mrgreen:

-- 11 maja 2012, 07:09 --

Verona dowartościowywanie się tym że się uprawia seks (jak 95% społeczeństwa w stosownym wieku) a ktoś inny nie jest chyba nie najwyższych lotów. Nie dość że taki prawiczek całe życie czuje się gorszy od innych to jeszcze na forum mu dowalają no ale life is brutal :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Akasha 11 maja 2012, 07:52
Verona, napisałaś post o tym, jak to o dziewictwie swoim decydujesz sama, to tylko twoja wola i takie tam bla bla. Bez udziału faceta to zrobiłaś/zrobisz? Ręką własną się rozdziewiczyłaś?

Za off-topy przepraszam, jeśli rażą, proszę usunąć. Ale jeśli ktoś umie pożartować na "bolące" go tematy, to znaczy, że jest z nim psychicznie lepiej, niż z dziewczyną, która pierwszego dnia na forum sieje ferment.

Jest coś takiego jak gwara szkolna, zawodowa, młodzieżowa, mowa potoczna istnieje w języku polskim, trzym się, nara itd., jak najbardziej słowa te wywodzą się z języka polskiego. Słowo sex pisane przez "x" jest typowo angielskie. Skoro zrobiłaś analizę Marsala2, to ja pokuszę się o zanalizowanie ciebie - zero jakiejkolwiek krytyki do siebie nie przyjmujesz i albo masz tak wybujałe ego, albo wręcz odwrotnie, twoje poczucie wartości jest tak niskie, że aby wzbudzić sobą zainteresowanie, to musisz posuwać się do takich niskich lotów postów.

przez KillBill 11 maja 2012, 08:17
aha widać tutaj nie tylko prawiczki ale i laski dawno nie ruszane :lol:
tak się zastanawiałem nad zainteresowaniem tym tematem teraz rozumiem dlaczego tyle dziewczyn się w nim udziela.wszystkim by się przydało konkretne pucowanie komina :lol:

przez carlosbueno 11 maja 2012, 08:27
mi się zdaję że ostatnio sporo osób w tym wątku wchodzi tu po to żeby ponabijać się z innych( prawiczków, dziewic). Prawie każda dorosła osoba uprawia, uprawiała seks w końcu to potrzeba fizjologiczna tak jak spanie czy jedzenie nic nadzwyczajnego. Ale taka osoba mająca za sobą stosunki może sobie tu wejść ponabijać się z innych, dowartościować się czymś tak banalnym dla normalnych ludzi jak seks. Równie dobrze można wejść na forum np dla ludzi z nadwagą, ponabijać się z nich chwalić się przed nimi że się ma nadwagi.

przez Akasha 11 maja 2012, 08:32
KillBill, chętny? Czy dużo gadasz, a mało robisz?:-D

P.S. Od teraz będę pisać wtrącenia, a nie off-topy:-D

przez reynolds 11 maja 2012, 09:09
Witam,chciałbym napisać o swoim zakłopotaniu i zaczerpnąć waszej porady.

Miałem juz tam jakies drobne przelotne znaojomości z kobietami. Jakis czes temu poznałem kobiete z którą chciałem spróbować juz poważnego związku.Byliśmy razem jakieś pół roku... był to dobry okres dla mnie "coś nowego"a jednocześnie męczarnia...

Po upływie czasu trochę się uspokoiłem i dochodze do myslę jakiś sensownych przyczyn.(gdy byłem z nia dopadały mnie stany lekowe,strach bezsennosc,deprecha).
Nie będe ukrywał nie lubie swojego zycia,siebie wyrobiłem sobie przeswiadczenie ze gdy spotkam fajna kobiete moje zycie sie zmini polubie je i siebie.Porzucę stare przyzwyczajenia,głebsze znajomości dla niej. Tak sie stało spotkałem jednak nie było tak jak myslałem...
jeszcze bardziej spadło mi poczycie własnej wartości...
Przy kobietach czuje sie w miare swobodnie jednak przed czy tez juz po spotkaniu moje mysli mnie przytłaczaja ze powinieniem byc inny lepszsy niz teraz.jestem. Zapewne ona wolała by kogoś pewniejszego siebie znajacego swoja wartość... że nie zasługuje na nia nie dorastam jej do pięt.... Robiąc byle pierde zastanawiam sie czy to dobre... czy takiego faceta by chciała jakaś dziewczyna... jednoczesnie ogranicza mnie to i przestaje robic cokolwiek....
Przytłacza mnie to i popadam w coraz wieksza depresje... Zastanawiam sie kim byc albo kim wogóle jestem? może ktos ma jakąś sensowna podpowiedz zeby sie z tego wyplątać?

przez carlosbueno 11 maja 2012, 10:19
Przy kobietach czuje sie w miare swobodnie jednak przed czy tez juz po spotkaniu moje mysli mnie przytłaczaja ze powinieniem byc inny lepszsy niz teraz.jestem. Zapewne ona wolała by kogoś pewniejszego siebie znajacego swoja wartość... że nie zasługuje na nia nie dorastam jej do pięt.... Robiąc byle pierde zastanawiam sie czy to dobre... czy takiego faceta by chciała jakaś dziewczyna... jednoczesnie ogranicza mnie to i przestaje robic cokolwiek....
Przytłacza mnie to i popadam w coraz wieksza depresje... Zastanawiam sie kim byc albo kim wogóle jestem? może ktos ma jakąś sensowna podpowiedz zeby sie z tego wyplątać?
też tak mam i nie tylko przy kobietach ale ogólnie we wszelkich sytuacjach społecznych. To skutek bardzo niskiej samooceny człowiekowi się wydaję że się jest beznadziejny a inny zwykli ludzie są dużo lepsi, wszystko im łatwiej przychodzi. Gdybym miał dziewczynę obawiałbym się że byłoby jej wstyd być z kimś takim jak ja, że marnowałaby się przy mnie, że nie zaspakaja ją odpowiednio w łóżku bo niedoświadczony jestem itp.
Mi też od spotykania się pewien okres z pewną dziewczyną jeszcze bardziej spadło poczucie własnej wartości słyszałem tylko ciągle że nie jestem taki jak powinien być prawdziwy facet.

przez Lord Kapucyn 11 maja 2012, 10:25
Z wszelkim OFFTOPEM proszę... :P

There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez carlosbueno 11 maja 2012, 10:28
Mad ale przecież nikt tu nie off :mrgreen: topuje ja na pewno nie

przez SadSlav 11 maja 2012, 10:36
Verona, co by nie powiedzieć - masz gadane. Szkoda, że nie na temat, agresywno-ironicznie, niezbyt miło i w kiepskim stylu. Jak dla mnie to uprawiasz zwykłą werbalną masturbację. Dobrze Ci widocznie samej ze sobą ale tutaj w temacie ludzie mają prawdziwe problemy. Jasne, off-top czasami się zrobi ale Ty zdecydowanie przeginasz.
A to, że studiujesz "stosunki" naprawdę gówno tutaj ludzi w temacie obchodzi.
Aha, jeszcze jedno. Nie trzeba kończyć polonistyki, żeby wiedzieć, że w naszym rodzimym języku nie ma słowa "sex"...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

przez carlosbueno 11 maja 2012, 10:46
odnośnie sexu to przypomniała mi się zabawna historia z mojego pobytu w Anglii. Z kolegą nie znającym zbytnio angielskiego pisaliśmy tzw induction, czyli szkolenie bhp przed pracą na budowie i on w rubryce sex( płeć) napisał -aj lajk :mrgreen: napisał też że ma 30 lat doświadczenia zawodowego czyli tyle ile miał lat.

przez Candy14 11 maja 2012, 10:49
(mam nadzieję że moje teksty o kobietach Cię nie uraziły)

inbvo, absolutnie nie :) Nie jestem kazda kobieta.. jestem soba a do mnie sie nnie zwracales
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg