Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez TEUFEL 10 lis 2013, 23:26
rotten soul, Przecież Ty jesteś spoko facetem, widze jak piszesz, fakt jesteś troche wk*rwiony, ale laska w Twoim życiu by to zmieniła raz dwa. No tylko tu jest właśnie potrzebne to o czym wcześniej wspomniałeś. To cholernie ważnie - FART
TEUFEL

przez jetodik 10 lis 2013, 23:31
light, no ale ja nie pisałem o byciu ideałem.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Arhol 10 lis 2013, 23:33
Wygląd w przypadku faceta - O ile nie ma się ryja jak transylwański horror,czy obsrana końska dupa,albo nie waży się tyle co 2 ciężarówki z hamburgerami - jest NAJMNIEJSZĄ przeszkodą,Kasa - IMO tak,ma znaczenie,ale jak facet z kasą nieśmiała pizda,to też sobie może na dłuższą metę podetrzeć swoimi stówensami co najwyżej swoją bogatą dupę...
Tak,te 2 czynniki nie zaprzeczę - Mają spore znaczenie,ale nie są wszystkim,owszem,być może przyciągnie się tym parę kobiet,ale na co? Na dupczenie?
To sobie można iść za 200 zadupczyć,będzie kochać taka pieniądze,wygląd czy psi pieron,ale to i tak na dłuższą metę gówno warte....
Koniec końców,liczy się to co we łbie,styl bycia,podejście do ludzi,do siebie,do płci przeciwnej,ble ble ble .
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 10 lis 2013, 23:36
Kestrel napisał(a):O ile nie ma się ryja jak transylwański horror,czy obsrana końska dupa

:lol:

-- 10 lis 2013, 22:36 --

jetodik, Wiem ;)
TEUFEL

przez Siding Spring 10 lis 2013, 23:36
:mrgreen: no idzie sie posmiac dzisiejszej nocy.

przez rotten soul 10 lis 2013, 23:42
light,
fakt jesteś troche wk*rwiony

Nawet bardzo czasami :x . Dzisiaj też mi się udziela :D

ale laska w Twoim życiu by to zmieniła raz dwa

Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która się ze mną w tym zgodziła. WOW. :shock: Chwała Ci za to :uklon: . Wszyscy mi zawsze mówią, że związek mi nic nie da, że dziewczyna w niczym nie pomoże, że nic się nie zmieni i tak w ten deseń. A sami oczywiście są w związkach :D . Ciekawe po co kurva, nie? 8)

To cholernie ważnie - FART

Tego mam jak na lekarstwo. Kupiłbym jakby było można :D .
rotten soul

przez Arhol 10 lis 2013, 23:48
Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która się ze mną w tym zgodziła. WOW. :shock: Chwała Ci za to :uklon: . Wszyscy mi zawsze mówią, że związek mi nic nie da, że dziewczyna w niczym nie pomoże, że nic się nie zmieni i tak w ten deseń. A sami oczywiście są w związkach :D . Ciekawe po co kurva, nie? 8)

IMO, z tym trochę loteria - zależy jak trafisz,owszem,baba może pomóc,zmotywuje do zmian,kopnie w dupę wtedy gdy trzeba,sprawi że żywot będzie trochę bardziej kolorowy itp.
Ale to też miecz obosieczny,jak trafisz na jakiegoś trasha/manipulanta,to ci narobi burdlu w głowie,wkręci sobie człowiek i najebie do posranego łba że jest jeszcze bardziej ch*jowy niż wcześniej sądził,uzależni poczucie wartości,a tu się może okazać że 2 strona coś nie ten teges,samoocena jeszcze gorsza niż wcześniej,bo ktoś do*ebie jeszcze bardziej zbutowaną psychę.

Może być kolorowo,ale też i ujowo - Nie tak że tylko "miód" gorycz i shit też musi czasem być....
Żeby nie było,wszystkie barowe mądrości to teoria,ale coś w nich musi być :P :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez TEUFEL 10 lis 2013, 23:50
rotten soul napisał(a):light,
fakt jesteś troche wk*rwiony

Nawet bardzo czasami :x . Dzisiaj też mi się udziela :D

Dało się zauważyc ;)

ale laska w Twoim życiu by to zmieniła raz dwa

Jesteś chyba pierwszą osobą na forum, która się ze mną w tym zgodziła. WOW. :shock: Chwała Ci za to :uklon: . Wszyscy mi zawsze mówią, że związek mi nic nie da, że dziewczyna w niczym nie pomoże, że nic się nie zmieni i tak w ten deseń. A sami oczywiście są w związkach :D . Ciekawe po co kurva, nie? 8) [/quote]

Że co????? Przecież to jest stary oczywista oczywistość, że laska daje sens i powera do życia faceta. Gdyby tak nie było, to wszyscy siedzieliby tylko w burdelach a na codzien by singlowali. Sorry ale Ci co tak Ci mówią po prostu kłamią, albo należy im współczuć ;)

To cholernie ważnie - FART

Tego mam jak na lekarstwo. Kupiłbym jakby było można :D .[/quote]

Ja go troche miałem, ale koncertowo zjebałem :mrgreen: Chętnie dokupiłbym dodatkowy pakiet, bez tego będzie cieńko
TEUFEL

przez Siding Spring 10 lis 2013, 23:51
Kestrel tak mi przypominasz mojego dobrego kumpla z wygladu i z tego jak piszesz , ze co widze Twoj post to mam go wlasnie w myslach :mrgreen: Jak wrzuciles kiedys swoje zdjecie to na poczatku moja psychika oszukala i dalem sie nabrac ze to on.

przez Arhol 10 lis 2013, 23:53
lubudubu, Wszycho fajnie,tylko teraz nie wiem jakie miałeś podejście do owego osobnika,czy frajer,czy taki co najebane we łbie miał,czy bardziej pozytywnie (niezależnie od opinii - nie,banów i ostów nie będzie :pirate: )
Moderator

przez TEUFEL 10 lis 2013, 23:54
Kestrel, Poruchać porucha? samoocena idzie do góry? idzie, poczuje się w końcu jak normalny facet? tak.
Więc chociażby ze względu na te wspaniałe chwile warto próbować, najwyżej nie wyjdzie i tyle, ale potem już będzie zupełnie inne nastawienie miał facet do kobiet i kobiety od razu to wyczują. Mogą sobie gadać to i owo, a i tak prawda jest taka, że kręcą je kumaci w tych sprawach faceci i tyle
TEUFEL

przez khaleesi 10 lis 2013, 23:54
Kestrel napisał(a):

IMO, z tym trochę loteria - zależy jak trafisz,owszem,baba może pomóc,zmotywuje do zmian,kopnie w dupę wtedy gdy trzeba,sprawi że żywot będzie trochę bardziej kolorowy itp.
Ale to też miecz obosieczny,jak trafisz na jakiegoś trasha/manipulanta,to ci narobi burdlu w głowie,wkręci sobie człowiek i najebie do posranego łba że jest jeszcze bardziej ch*jowy niż wcześniej sądził,uzależni poczucie wartości,a tu się może okazać że 2 strona coś nie ten teges,samoocena jeszcze gorsza niż wcześniej,bo ktoś do*ebie jeszcze bardziej zbutowaną psychę.

Może być kolorowo,ale też i ujowo - Nie tak że tylko "miód" gorycz i shit też musi czasem być....
Żeby nie było,wszystkie barowe mądrości to teoria,ale coś w nich musi być :P :pirate:

Amen :brawo:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Arhol 10 lis 2013, 23:56
light, Jak tylko dupaczkę chodzi - to problem banalnie łatwy do rozwiązania,bierzesz tysiaka-dwa na owy cel,dupczysz raz,drugi,trzeci,czwarty dziesiąty i problem z głowy.
Nie,nie potępiam,ale też nie pochwalam takiego rozwiązania.
Moderator

przez khaleesi 10 lis 2013, 23:58
Kestrel napisał(a):light, Jak tylko dupaczkę chodzi - to problem banalnie łatwy do rozwiązania,bierzesz tysiaka-dwa na owy cel,dupczysz raz,drugi,trzeci,czwarty dziesiąty i problem z głowy.
Nie,nie potępiam,ale też nie pochwalam takiego rozwiązania.

Kestrel! z tym sie nie zgadzam no nie :evil:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg