Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez rotten soul 10 lis 2013, 22:49
light,
Dlaczego?
rotten soul

przez Nameless 10 lis 2013, 22:51
popatrzcie na to.

I że jak to ma na mnie wpłynąć?
Trust me, I'm an engineer.

przez jetodik 10 lis 2013, 22:54
no zgadzam się z light i Miro, najpierw trzeba się samemu ogarnąć i radzić, a później myśleć o związkach.
nie trzeba być od razu niezniszczalnym, ale chociaż sprawdzić się w życiu przez jakiś czas.
niektórzy robią na odwrót i później kobiety zakładają tematy na kafeteriach co zrobić z mężem, którego zapisują na różne kursy, szukają pracy, wszystko za nich robią a ci siedzą w domach beztrosko.
na swój sposób muszą mieć tacy twardą psychikę, że trwają w związku jako kula u nogi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez TEUFEL 10 lis 2013, 22:54
rotten soul, Nameless, Ta dziewczyna, pomimo tak fatalnego startu i prognoz na życie, nie ma co ukrywać gorszych od naszych, odnalazła miłość. To właśnie puenta tego linku
TEUFEL

przez rotten soul 10 lis 2013, 22:57
jetodik,
najpierw trzeba się samemu ogarnąć i radzić, a później myśleć o związkach.

To powiedz czym prędzej tym wszystkim osobom na forum, co są zaburzeni i w związkach (a jest tu takich bez liku i często z zaburzonym partnerem) żeby czym prędzej pozrywali je w cholerę i się ogarnęli najpierw.
rotten soul

przez TEUFEL 10 lis 2013, 22:57
jetodik napisał(a):nie trzeba być od razu niezniszczalnym, ale chociaż sprawdzić się w życiu przez jakiś czas.
niektórzy robią na odwrót i później kobiety zakładają tematy na kafeteriach co zrobić z mężem, którego zapisują na różne kursy, szukają pracy, wszystko za nich robią a ci siedzą w domach beztrosko.

No finansowe ogarnięcie to podstawa podstawy

jetodik napisał(a):na swój sposób muszą mieć tacy twardą psychikę, że trwają w związku jako kula u nogi.

To nie twarda psychika. To bezwstydne pasożytnictwo zakodowane głęboko w mózgu :mrgreen:
TEUFEL

przez Nameless 10 lis 2013, 22:58
To właśnie puenta tego linku

No tak, ale jak to zinterpretować na nasze poletko? Nie bardzo rozumiem? To że pierwsza lepsza kaleka jest lepsza ode mnie to już wiem od dawna.

przez TEUFEL 10 lis 2013, 23:01
Nameless napisał(a): To że pierwsza lepsza kaleka jest lepsza ode mnie to już wiem od dawna.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wstawiłem to z nadzieją, że kogoś może natchnie to do pomyślunku nad tym, że "może skoro ona mogła to i ja moge"
TEUFEL

przez jetodik 10 lis 2013, 23:01
rotten soul, nie będę się wtrącał w nieswoje, piszę swoje podejście, którym sam się kieruje.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Nameless 10 lis 2013, 23:05
może skoro ona mogła to i ja moge

Kwrua. Ja wszystko mogę! Przeżyłem zawał, pęknięte płuco, paraliż dłoni, 2 operacje i skomplikowane złamanie (to wszystko tylko w tamtym roku). Niestety kobiet nie ogarniam. Więc jakaś siksa bez nogi mnie nie rusza emocjonalnie. Musi się jeszcze postarać.

przez rotten soul 10 lis 2013, 23:06
Ta dziewczyna, pomimo tak fatalnego startu i prognoz na życie, nie ma co ukrywać gorszych od naszych, odnalazła miłość

No i co z tego? Jak myślisz , więcej jest ludzi, którym się udało w jej sytuacji czy mniej? Jakie są proporcje? Piszą w gazetach czy na necie o tych ludziach, którym się gówno udało, albo choroba ich pokonała, mimo walki? Mnie nie ruszają takie historie. Inspiracji w nich nie znajduję. Nie będę się też poniżał z tego powodu. Nie samą pracą to osiągnęła, pewna doza szczęścia też jej się przydała.
rotten soul

przez jetodik 10 lis 2013, 23:08
Nameless, nie ogarniasz kobiet, w sensie nie rozumiesz ich?

przez Nameless 10 lis 2013, 23:10
Rozumiem - nie rozumiem. W łóżku chooj by mnie to obchodziło.

przez rotten soul 10 lis 2013, 23:11
jetodik,
Spoko. A ja napisałem swoje i uważam się mylisz, gdyż całe forum pełne jest przykładów w postaci zaburzonych ludzi w związkach. Tak więc ogarnięcie się, tak jak to nazwałeś, absolutnie nie jest warunkiem koniecznym do posiadania partnera/rki. Ogarniać to się można kilka lat albo kilkanaście i się nie doczekać jego końca (w końcu sporo ludzi leczy się całe życie) , a kto będzie tyle czekał na szukanie miłości? Na pewno nie ja. Anielskiej cierpliwości Wam życzę.
rotten soul

Sortuj wg